Forum Forum ubezpieczeńNa życie

praca w Allianz czy Commercial Union?

praca w Allianz czy Commercial Union?

Floska / 83.28.170.* / 2007-09-05 13:33
Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z jednym z tych dwóch firm. Póki co przechodzę kolejne etapy rekrutacji i ostatecznie nie wiem na którą się zdecydować (o ile obie będą chciały mnie przjąć). W Allianz miałabym być agentem ubezpieczeniowym i z tego co mi powiedziano zajmowałabym się wieloma typami ubezpieczeń. W CU szukają ludzi na wiele stanowisk (specjalistów zajmujących się konkretnymi produktami, menedżerów i jeszcze kogoś - dokładnie nie podali). Szczerze mówiąc z wykształcenia i zainteresowań jestem humanistą i wszelkie sprawy ubepieczeniowo-finansowo-handlowe są dla mnie dość obce, ale to nie znaczy, że nie mogą być interesujące, po prostu niewiele o nich wiem. Dlatego próbuję się zorientować jak wygląda pozycja każdej z tych firm na rynku, jak wygląda praca w każdej z nich, co myślą o nich ich klienci.
Wyświetlaj:
krakuss / 83.22.59.* / 2011-08-05 16:12
Nawet nie myśl o Avivie!!! Powodów jest zbyt dużo żeby się rozpisywać, a wy nie chrzańcie o "super warunkach" a tym bardziej "dobrych produktach". W każdym towarzystwie musisz wiedzieć że pomimo szkoleń esc będziesz skazana tylko na swoją ciężką pracę a rynek jest trudniejszy niż jeszcze 2 - 3 lata temu. Ale jeśli chcesz wybrać z tych dwóch towarzystw to zdecydowanie Alianz
lezdrubInter / 79.185.94.* / 2011-03-25 15:27
Tylko NORDEA.
AGENT UBE / 83.25.123.* / 2011-03-23 14:44
Hej
Wszystkie firmy ubezpieczeniowe są ok pod warunkiem ciężkiej systematycznej pracy.Pytanie tylko jakie produkty chcesz sprzedawać ,musisz sam o tym zdecydować i szukać firmy która takowe posiada
AgentUbezpieczeniowy / 188.121.7.* / 2010-02-19 07:50
Dla wszystkich zainteresowanych pracą w ubezpieczeniach zapraszam na blog-pamietnik Agenta Ubezpieczeniowego. Znajdziecie tam charakterystyke pracy, wszelkie problemy z jakimi mozecie sie spotkac itp. www.agentubezpieczeniowy.blogspot.com
aizdebski / 2010-02-08 23:51
im gorsze badziewie tym lepiej płaci pomysł jakie chcesz ubezpieczenia sprzedawać dowiedz się jakie prowizje za nie maja i idź tam gdzie najlepiej płacą
weronika45 / 89.75.176.* / 2009-06-27 21:55
pracuje w CU i polecam wszystkim. z******** firma
lezdrub / 79.185.84.* / 2009-09-29 00:23
Nie jeden klient CU już się przekonał, ze to prawda.że jego kasę firma z********
na prowizje nawet 80% ze składki. Z****** firma.
nowaGG / 95.40.47.* / 2009-09-13 23:41
Witam, niedawno dostałam propozycje pracy, a raczej współpracy z ACU, przeszłam pierwszy etap, obecnie oczekuje na wyznaczenie daty szkolenia w Warszawie. Praca oparta jest na prowadzeniu działalności gospodarczej, czy mogłabyś rozświetlić mi jak ona będzie wyglądała...w domu, na telefon cz y jakaś inna forma pozyskiwania klienta?.Ponieważ menadżer z którym współpracuje nie udziela mi wystarczających odpowiedzi:) Z góry dziękuję i pozdrawiam:))))
Bourne5PL / 194.152.46.* / 2009-07-02 21:41
Nie bede sie chwalil gdzie pracuje , ale nie w wspomnianych firmach i powiem szczerze jest srednio . Zalezy od miesiaca i takie chwalenie sie , ze jest super jest troche nie na miejscu. Wszedzie jest podobnie nie wazne gdzie pracujemy
a---a / 79.186.195.* / 2009-06-28 22:57
też polecam AVIVA. i nie powiem że nie można sprzedawać dobrych produktów, trzeba po prostu wiedzieć co mamy w ofercie oraz na czym zależy klientowi .A tobie Lezdrub powiem że ten produkt dwa w jednym można sprzedać inaczej.ja od dłuższego czasu sprzedaję perspektywę ze wskażniem maksymalnym- ubez na życie i do tego rachunek dedykowany emerytura lub gromadzenie kapitału na inny cel, w razie śmierci jest wypłacana SU plus wartość rachunku dedykowanego, klient wpłaca składkę jednym przelewem i jest OK Nie wiem także czy znasz nasze inne produkty np Zespół czy opiekun VIP? zapraszam do lektury a póżniej do dyskusji .Pozdrawiam
lezdrub / 79.185.107.* / 2009-07-01 00:34
a----a. wszystko to mozesz sobie wsadzic w buty.

Wszystkie warunki tych produktów znam.
lezdrub / 79.185.71.* / 2009-02-26 09:25
dorota39 Czyli pracujesz dla podobnych zodzieji. Tam produkty sa podobne.
Bo w czym różni się Strategia Lwa. Też produkt dwa w jednym.

Na twoim miejscu bym się nie przyznawal do tej firmy.

To, że kielbasa polska jest lepsza od zachodniej to jest fakt.
Ale przyrównywać produkty ING do naszej kielbasy to nadużycie.
dorota39 / 2009-02-26 10:15
a dla jakich złodziei ty pracujesz? mówiąc szczerze kazdy kto pracuje to pracuje dla złodziei.
złodziejami są banki,firmy,budzetówka,szkoły,sklepy itd. to gdzie sa normalni pracodawcy? nawet za granicą ich nie ma.
lezdrub / 79.185.71.* / 2009-02-26 14:31
Ja nie sprzedaję polis(dwa w jednym)
Czyli takich, gzdie klient placi za ubezpieczenie i gromadzenie kapitalu, a w razie smierci wyplacają sumę ubezpieczenia, lub zbudowany kapital ( strategia Lwa)

Ja sprzedaję tylko czystoochronne ubezpieczenia. Kapital zawsze budowany jest oddzielnie (fundusze inwestycyjne, IKE)
Wówczas w razie smierci rodzina otrzymuje pieniadze z ubezpieczenia i zbudowany kapital
W wieloletnim programie róznice idą w dziesiątki tysięcy zl.
Lech3 / 2009-02-26 14:46 / Bywalec forum
No i super .
Ale oszczędź sobie komentarzy na swoich kolegów i koleżanki po fachu .
Klientów wystarczy dla wszystkich :)
W tym zawodzie obowiązuje chyba jakiś poziom , prawda?
lezdrub / 79.185.71.* / 2009-02-26 18:09
Lech 3. Prawda jest taka, gdyby agenci takich polis nie sprzedawali to i firmy ubezpieczeniowe też by nie sprzedaly, bo niby jak by to mialy zrobić.

Ja sprzedaję produkty ubezpieczeniowe z 4 firm ubezpieczeniowych, ale na takie produkty (dwa w jednym)się nie zgodzilem, bo wiem jakie powodują konsekwencje dla klientów.

Czyli jak się chce to można mieć dobre produkty w ofercie dla klienta.

Firmy sa zagraniczne, a klienci są naszymi rodakami, więc chciejmy trochę o nich zadbać.
Lech3 / 2009-02-27 20:35 / Bywalec forum
Doskonale wiesz lezdrub , jak niektóre firmy pośrednictwa szkolą swoich agentów . Nie mówię tu o TU , tylko o pośrednikach działających w systemie amwayowskim .Jest takich wiele . Ale czy Ty chcesz naprawić świat? rzucając mięsem na innych , którzy jak by nie patrzeć robią to samo co Ty ?
Wyluzuj !
Zawsze znajdą się klienci , którzy lubią i chcą kupić to co chcą , trudno , ich wybór .
Ani ich nie odwiedziesz od zamiaru kupna , ani nie nawrócisz osób , którzy są po intensywnym praniu mózgu w zakresie sprzedaży :)
Róbmy swoje ! jak śpiewał Młynarski :)
A co do polis typu dwa w jednym ?
możemy podyskutować , bo nie wszystkie są do bani :)
Ale jeśli już to na priv
Pozdrawiam
lezdrub@interia.pl / 79.185.105.* / 2009-02-28 12:22
Lech3. TY agencje ubezpieczeniowe nazywasz systemem amwayoskim.
Ja wlaśnie wspólpracuje z agencją Profit. I zobacz jakie mamy produkty i rozwiązania dla swoich klientów. Chcę Ci jasno powiedzieć,że wszyscy obecnie pracujący w tej agencji niegdyś pracowaliśmy na rzecz CU i ING.

Tyle,że polityka tych firm i ich produkty ubezpieczeniowe nie pozwalaly nam na dawanie klientom najkorzystniejszych rozwiązań.
Polityka sprzedażowa tych firm zmuszala nas do sprzedawania produktów najkorzystniejszych dla tych firm.
Sprawy skończyly się nawet pozwami do sądu.
Obecny nasz szef otrzymal odszkodowanie od CU 300 tyś zl.
Za niezgodne rozwiązanie umowy przez firmę CU z nim.

Obecnie wkażdej dziedzinie jako agencja mamy dla klienta dużo korzystniejsze rozwiązania od CU I ING. W niektótych rozwiązaniach ceny tańsze nawet o 50%

I wlaśnie robimy swoje. Kasujemy te bzdetne programy tych firm i wprowadzamy klientom dużo kożystniejsze.

Oczywiście do wszystkich nie dotrzemy z swoją ofertą, ale wielu rodakom już pomgliśmy i jeszcze wielu pomożemy, aby byli zadowoleni z naszych uslug.
Oni już w dużej mierze doceniają dbalość o ich finanse.
My kryzysu nie mamy mamy chossę w sprzedaży. Bo niezadowolonych z produktów, które firmy ubezpieczeniowe wypuścily na rynek rekordowo przybywa.

Dla tych którzy chcą mieć najkorzystniejsze rozwiązania w tej dziedzinie zawsze slużę
Tel 600 942 367.
SQB lkr / 195.205.68.* / 2010-01-29 17:41
HEHE Profit , odbyłem z gośćmi (dwoma śmiesznymi bananami) rozmowe i murze powiedzieć że większych bajkopisarzy nie widziałem. A co do ich oferty to jakieś ochłapy pozostałe po innych firmach. Na przykład Getin oferował kilkanaście produktów przez 6 miesięcy wycisnął co sie dało a potem oni przychodzą i oferują to samo z prowizja wiekszą o 1 procent Żenada, / i tych dwóch Muminków Włoczykij i tata muminek heheh
lezdrub@interia.pl / 79.185.85.* / 2010-01-29 18:17
SQB Ikr. Nie wiem o jakiej firmie profit piszesz, bo my produktów Getin nie sprzedajemy.
Nie wsółpracujemy z żadnym bankiem.

Całkowita nazwa firmy naszej to Perfect. Kompkeksowa Obsługa Finansowo-ubezpieczeniowa.
kal34 / 157.25.31.* / 2009-09-28 09:32
Profit,czyli między innymi Plan Inwestycyjny AXA.Ostatnio klient poprosił mnie o opinie.Niezły badziew.I mowisz że to jest korzystne dla klienta.Zero wiedzy i etyki.Nie kłam na forum,i nie rób z siebie specjalisty,bo nim nie jestes.A twoja krytyka CU ,ING,wynika chyba z niewiedzy produktowej tych firmach.Z tego co wiem również maja produkty czysto ochronne a nie tylko Nową perspektywę,czy Srategię Lwa.Bądz rzetelny,albo się nie wypowiadaj ,bo za cienki jesteś.
lezdrub / 79.185.84.* / 2009-09-29 00:46
Profit-Kompleksowa Obsługa Finansowo-Ubezpieczeniowa.
W naszej ofercie nie ma produktów AXA, tak więc nie wiem o czym Kali mówi.

A teraz wymienię produkty które sprzedajemy:
-Perfect multi ochrona firmy Nordea.(czystoochronne ubezpieczenie bezterminowe.
- Ubezpieczenie domów- Perfect Rodzina firmy Compensa.
-Ubezpieczenie firm -Commpensa
- programy inwestycyjne Aegon
-OFE Generali
- IKE Arka.

A teraz może kli ustosunkuje sie do tych produktów i przestanie pieprzyć tu wiersze.

Jeżeli kali uważa,że Nowa perspektywa jest dobrym produktem, to kali być bardzo ciemny w dziedzinie ubezpieczeń.A jaki produkt masz na mysli,co ma być dobry w Aviva???
Bo ja w kazdej dziedzinie mam dużo lepsze niż w Aviva.

Otóz chce kalemu powiedzięć, ze produkty Cu i ING znam jak własna kieszeń.
Bo to te produkty kasujemy i w miejsce tych produktów wkładamy właśnie perfect multi ochronę.
-
awandzia / 212.180.147.* / 2009-11-25 19:06
Jesli kasujesz te produkty o ktorych piszesz to jestes niezle wyszkolony w nieetycznym postepowaniu. Tylko czy informujesz klientow o tym jakie koszty ponosza????? zapewne nie!!!!!! ciekawe tez dlaczego klienci rezygnuja z Twoich propozycji i wybieraja AVIVE lub ING?
niezle sie reklamujesz na forum, obrzucajac blotem inne firmy.... nie jestes dla mnie profesjonalnym doradca, tylko osoba z kompleksami!!!!!
lezdrub / 79.185.100.* / 2009-11-26 23:49
awandzia. Podaj chociaż jednego klienta, który by zrezygnował z polis, które wymieniłem na rzecz polis Avivy lub ING. Bo ja takiego przypadku nie mam ani jednego.

W odwrotna strone mam przypadki w 90%. tylko 10% to nowi klienci, którzy nigdy wcześniej polisy nie mieli.

A kompleksów nie mam żadnych. Kazdemu klientowi przy rozwiazywaniu poprzedniej polisy proponuję, aby na spotkanie zaprosił poprzedniego agenta.
!!!!!! / 83.27.1.* / 2009-11-26 18:37
Doradcy...... Profesjonalni.... Oj nie mogę. AKWIZYTORAMI I DOMOKRĄŻCAMI JESTEŚCIE!!!!.
I to marnymi.
lezdrub / 79.185.100.* / 2009-11-26 23:52
Ty jesteś tak marny jak te wykrzykniki.
Zero tematu.
kal34 / 213.158.199.* / 2009-09-30 19:13
Kali nie lubić Nowa Perspektywa Kali nie lubić Strategia Lwa,Kali lubić czyste sytuacje i sprzedaje to co klient potrzebuje.Zaden produkt w zadnej firmie nie jest dla klienta tylko dla firm.Trzeba znalezc tylko mniejsze zło.Znasz CU ,ING.Czy jest cos co byś w tych firmach polecił.Chodzi mi o czystą ochronę.Błyśnij wiedzą.Podpowiem Gwarancja Dochodów Lwa.w ING.Ciekawe czy nie .Oceń.Jestem ciekaw. twojej opinii..pozdro.Ja być z ING ale nie mam klapek.Ja kasować Aegona(opłaty likwidacyjne,Skandia podobne badziewie,Pramerica dobra konstrukcja na początek (ogólnie nisza i pomyłka) i won.Wszedzie jest cos w co klient wdepnie,w kazdej firmie,ty wiesz,ja wiem.i z tego żyjemy.I już.Taka jest prawda.Ale czy to jest najlepsze dla klienta(kasowanie).Mam wątpliwości czy z zasady można wszystko wszedzie negować i chwalić tylko swoje.Trochę obiektywizmu(dlatego czasami odpuszczam,wszystko zależy od konkretnej sytuacj.Za ,przeciw,rzetelna analiza,i czasami lepiej dany wynalazek zostawić mimo ze MOŻNA kazdy produkt konkurencji wysadzić).uśmiechnij sie ,nie zgrzytaj zawsze zębami.Miłego wekendu.pozdro.kali
lezdrub / 79.185.100.* / 2009-11-26 23:59
O jakiej ty gwarancji ING piszesz kal 34.
Nie wiadomo czy ING w Polsce wogóle bedzie istniał.

Ma do oddania 10mld długu. Dał dupy na światowym rynku.

Lew się poprostu posrał.
mango_o / 62.87.247.* / 2009-06-03 22:07
Lezdrub, zasada 1. Która polisa jest najlepsza? Ta, którą ma klient w szufladzie.
Co to znaczy KASUJEMY? No dramat. Nie dość, że zero etyki zawodowej i zasad zdrowej konkurencji to jeszcze każesz swoim rodakom 2 razy płacić za to samo! ...po raz drugi płacą część prowizyjną, tylko tym razem innemu ubezpieczycielowi! Brawo! Uratowałeś finanse klienta!
Prawdziwy Doradca wykorzystuje to co klient posiada i jeżeli jego sytuacja się zmieniła i potrzebuje innego programu, to tak potrafi dopasować swoje produkty, żeby faktycznie mu pomóc. Nie dość, że klient nie płaci 2 razy za to samo, to ma rozłożone ryzyko, a w dodatku każda firma ma inne OWU. Jeżeli masz ubezpieczenia o połowe tańsze niż w CU czy ING to chętnie zapoznałabym się z wykluczeniami, bo niestety, ale mieć ubezpieczenie a ZABEZPIECZENIE to wielka różnica. Za jakość się płaci. Pozdrawiam i zachęcam do PRAWDZIWEJ dbałości o finanse klienta.
any / 2009-06-19 22:31 / portfel / Bywalec forum
Rzucasz perły przed wieprze, zresztą jak sobie więcej poczytasz naszego miszcza propagandy, to sam się przekonasz, że jedyną etyką lezdruba jest jest jego portfel, reszta się nie liczy. Nie pierwszy mu to piszesz, ale nic z tego, nie działa...

Pozdrawiam
lezdrub / 79.185.84.* / 2009-06-19 20:12
Mango. Ja zmieniając im produktyu ubezpieczeniowe zmniejszam im koszty i zwiększam im ochronę i jeszcze wiekszy zbudują kapital niż w poprzednim programie.

Same korzyści.

Ja nie zamieniam im jednego bubla na drugiego.
W CU, CZy ING nie ma dobrych produktów.
Tam placi sie za buble,a nie za jakość.
Lech3 / 2009-02-28 16:34 / Bywalec forum
Ale coś Ty się uczepił tego CU i ING ?
Jest jeszcze kilkadziesiąt innych TU!
Ja nie twierdzę , że Ty nie wiesz co robisz !
Zakładam , że jesteś pełnym profesjonalistą :)
Pisząc o firmach działających w systemie amwayowskim , miałem na myśli takie , które rekrutują ludzi obiecując "złote góry" , piorą mózg w zakresie sprzedaży na zasadzie "wdeptania" tego co jest i po zabiegu .
Efekt jest wiadomo jaki , klient nie wie co kupił a agent po "uszczęśliwieniu" swojej rodziny i znajomych dostaje "kopa"
Efekty?
Widzimy między innymi na tym forum :)
A ja? sprzedaję sobie sam ! produkty firm , które mi się podobają :), nie szukam ani pośredników , ani klientów . Bo to oni szukają mnie :)
Dlatego też i tu jak zapewne zauważyłeś nie reklamuję się i niczego nikomu nie proponuję , jeśli coś wiem? to komuś podpowiem :) ot tak dla satysfakcji z udzielenia komuś pomocy :)
Pozdrawiam :)
lezdrub / 79.185.78.* / 2009-03-01 12:01
Wlaśnie taką politykę sprzedażową prowadzą te firmy, które wymienilem.
Obecne numery nowych agentów cu to numery ponad 50 tyś, a agentów w tej firmie obecnie czynnych jest oklo 2 tyś.
Czyli zostaje 1 z 25. To jest wlasnie Amwaowski system.
Później polisy tych odrzuconych agentów przekazują tym najbardzej zaufanym a tamtych puszczają w kanal nie placąc im nawet odprawy.

Ja się pytam ciebie Lech 3. dlaczego tak się dzieje?????

Moim zdaniem tak niekożystne warunki są wstanie sprzedawać tylko osoby, które bardzo kochają pieniądze, a Finanse klienta mają daleko w nosie.
Dopadli jeleńa to go kasują.

Niewiele osób jest wstanie sprzedawać produkt ubezpieczeniowy w którym koszty obslugi sięgają przez pierwsze dwa lata ponad 80% wplaty.To jest przyczyną takiej rotacji.
, że większość ma wyrzuty sumienia i nie jest wstanie takich warunków klientowi zaoferować.
I coraz więcej jest świadomośći w śród klientów i nie chcą tych bzdetnych produktów kupować.
Lech3 / 2009-03-01 17:18 / Bywalec forum
A ja twierdzę , że sprzedać można wszystko :)
Kolumnę Zygmunta , Lód w kostkach Eskimosom , itd.:)
lesdrub ? od ilu lat Ty jesteś w branży ?
Znam osobiście człowieka , który był najlepszym agentem w Polsce w jednej z firm , potrafił zawsze sprzedać to , co chciał kupić klient , rozumiesz ?
Bo ilu klientów na stu , czyta OWU przed zakupem , 5 procent ? 7 procent ?
To tak jak polityk przed wyborami :)
Tak jest , tak było i tak będzie :)
I nie mów nigdy złego słowa na konkurencję !. Pamiętaj . Bo ktoś kiedyś Tobie zaświeci przed oczami przykładem , który zrobił ktoś pracujący w Twojej firmie !
Przykładem o jakim pisałem wcześniej :)
Więcej dystansu i luzu :)
Pozdro :)
lezdrub / 79.185.84.* / 2009-03-01 20:02
Lech3. Teraz już wiem wszystko.
Należysz do tych, którzy kochają pieniądze, a klienta masz daleko w nosie.
Daleko nie zajedziesz takimi metodami.

A pytalęś tego agenta, ile z tych polis zostalo, które sprzedal.

Powiem ci tylko tyle, że podczas ostatniej besy w latach 2001-2002 polis dwa w jednym padlo pnad milion.

Piszę to dla tych, którzy takie produkty sprzedają, aby wiedzieli,że wcześniej czy pózniej klient taki produkt porzuci. To tylko kwestia czasu.

W sród polityków też można znaleść wielu porządnych i uczciwych ludzi.

Każda grupa zawodowa pracuje na swoją opnię. Chcialbym,abyś o tym wiedzial i inni agenci ubezpieczeniowi.

Abyście , nigdy nie musieli uciekać na drugi chodnik ulicy, bo z przeciwka idzie wasz klient i narobi wam wstydu.

Ja już takich agentów znam w swojej oklicy ,którzy nawet telefonów nie odbierają od swoich klientów, bo nie mają nic na swoją obronę do powiedzenia.

My w ofercie bubli nie mamy, to nawet choćby agent chcial to go nie sprzeda.
Nie ma takiej możliwości, a po drugie po co mialby to robić jak ma dobra ofertę i nikt go nie naciska na jakieś limity sprzedażowe. Chce mieć 3 miesiące wakacji, to je może sobie zrobić. Ma tylko mniejszy dochód, nic po za tym.
Wcale nie musi sie z tego tlumaczyć. Każdy odpowiada sam za siebie. Każdy ma swoją dzialalnoć. Swoje koszty i zyski.
Za kazdy produkt jest ustalona prowizja i to jet święte.
mrsz / 83.8.84.* / 2009-03-03 20:13

My w ofercie bubli nie mamy, to nawet choćby agent
chcial to go nie sprzeda.
Nie ma takiej możliwości, a po drugie po co mialby to
robić jak ma dobra ofertę i nikt go nie naciska na
jakieś limity sprzedażowe.


Programy Inwestycyjne (Inwestycje i Oszczędzanie):
AEGON
AXA
HDI GERLING
SKANDIA

Alternatywne Produkty Inwestycyjne (API):
EUROPA i NOBLE BANK
FIT DM
SUPERFUND

Serwis Kredytowy (Kredyty i Leasing):
PEKAO SA
DOM BANK
GE MONEY BANK
M-BANK
MILLENNIUM
KREDYT BANK
MULTIBANK
DEUTSCHE BANK
FUNDUSZ MIKRO
REIFFEISEN BANK
SANTANDER CONSUMER BANK
NYKREDIT BANK
BZ WBK
POLBANK
BGŻ

Serwis Emerytalny - Fundusze Emerytalne (OFE):
AXA
AEGON
NORDEA

Serwis Ubezpieczeniowy Na Życie:
AXA
CREDIT LIFE
ERGO HESTIA
HDI GERLING
NORDEA
POLISA

Serwis Ubezpieczeniowy Majątkowy:
COMPENSA
ERGO HESTIA
GENERALI
INTERRISK
INTER POLSKA
UNIQUA

to jest propzycja PROFIT-u oceńce sami
eme / 83.5.96.* / 2009-03-03 21:56
mrsz ale jaja :):) nawet nie wiedziałem:):) Profit to firma typowo akwizycyjna, ale jaja Lezdrub powiedz szczerze masz gumowce w sprzedazy i ciepłe cegły??? :):):)
I te produkty Lezdrub mowi ze sa dostepne tylko dla wybranych ludzi:):):) hahahaha znaczy sie nie z ulicy :):):) Ale kawał:):):)
lezdrub / 79.185.90.* / 2009-03-03 22:55
Profit tez ma w ofercie takie produkty, które nie śą ogólnie dostępne, o których pisalem.

Dla wybranych trzeba wlaśnie być agentem tych agencji.

A w gumowcach nie dlugo będą chodzić tacy agenci jak ty eme.
To tylko kwestia czasu.
lezdrub / 79.185.90.* / 2009-03-03 21:28
Wspaniala.

Znam waszą agencję i doceniam to co robicie na tym rynku.
Tak trzymać dalej.
Mam tylko jedną uwagę w ofercie OFE nie macie Generali.

Gratuluję.
Lech3 / 2009-03-02 09:06 / Bywalec forum
Ty lezdrub jednak wykazujesz cechy typowego amwayowca :(.Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i wydaje ci się , że Twoja oferta jest najlepsza na świecie .
Pisząc przykład o pewnym agencie , odpowiedziałem Ci na zadane przez Ciebie wcześniej pytanie . Pytałeś dlaczego ktoś tam coś sprzedaje, tak ?. Więc mówię Ci raz jeszcze , sprzedać można wszystko !
Ale nie mówiłem , że ja tak sprzedaję :)
Niestety , efekty takiej sprzedaży są widoczne .
Ponadto ! , kolego sympatyczny , o mnie się nie martw , jestem w tej branży od 11 lat , prowadzę stacjonarne biuro i na co dzień to do mnie przychodzą klienci , którzy kupili coś od domokrążnych agentów i nie zawsze do końca wiedzą co .
I tak jak pisałem Ci wcześniej , ja klientów nie szukam , to oni polecają sobie mnie i moje usługi .
Pozdrawiam
lezdrub / 79.185.101.* / 2009-03-02 18:21
Lech3. a moglbyś wymienić produkty i firmy które polecasz tym swoim szczęśliwym klientom.

Jak popatrzysz na moje posty na tym forum to ja swoje wymienilem.

Pozdrawiam
Lech3 / 2009-03-02 19:02 / Bywalec forum
Nie tylko wymieniłeś , ale jeszcze się reklamujesz .
No cóż , masz prawo !
A ja ? , tak jak Ci mówiłem , nie reklamuję się , nie namawiam , jak ktoś chce ? , to sam się do mnie odezwie :)
Najlepszą sztuką walki , jest walka bez walki jak mawiał Brus Lee :)
Pozdrawiam
lezdrub / 79.185.90.* / 2009-03-03 21:41
A ja myślę, ze do Brusa lee to ci daleko i nie masz się czym chwalić.
Widzialęś ofertę podaną przez jedną z takich agencji Profit , którą podal mrsz.

Ty przecież takie agencje jak ta w której ja pracuje i Profit nazywasz omweyskimi.

Tam pracują agenci z najwyższymi wiadomościami i wieloletnim stażem.

Tam ludzi z ulicy nie biorą.
Lech3 / 2009-03-04 09:07 / Bywalec forum
No to powodzenia :)
Lech3 / 2009-02-26 10:24 / Bywalec forum
Walczcie dalej ! obrzucajcie się błotem .
A directy zacierają łapy :)
robicie im gotowe scenariusze do reklam w tv
brawo!
dorota39 / 2009-02-26 10:50
nikogo nie obrzucam błotem to inni agenci obrzucaja drugich aby pokazac ktory fundusz jest lepszy.
Lech3 / 2009-02-26 12:31 / Bywalec forum
Dlatego też apeluję o spokój!
Nie zachowujcie się jak przekupy na targu.
Nie handlujemy wszak marchewką , prawda?
planerzyfinansowi.pl / 62.29.164.* / 2008-12-29 11:31
Allianz lepsza renoma i jakoś
obojetnei co wybierzasz bedzie dobrze popatrz na czlowieka z ktorym masz pracowac z ktorym lepiej sie dogadujesz??
zyczliwy / 83.19.12.* / 2009-02-20 23:20
jaka renoma??? , założyli bank i dali ciała.... nie mają kasy ani na inwestycje ani dla pracowników, szkolenia-ZERO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, zarobki- już chyba lepiej płacą w mcdonalds, dumna nazwa nic więcej a w środku kicha, dyrektorzy nie mają pojęcia co się na "dole" dzieje i to ich zgubi ..ale oni dadzą sobie radę, zresztą i tak cały zarząd jest z nationale nederlanden-tam jak nie wypaliło to uciekli do allianz , następną firmę poprowadzić....na dno
armi / 85.221.197.* / 2008-12-28 20:17
Praca w ubezpieczeniach nie jest łatwa.Czy w firmie X czy Y nie ma znaczenia.Wszędzie tak samo.Dobry sprzedawca poradzi sobie.Ale co z tymi, co dopiero zaczynają się uczyć?.Nie ma gotowej recepty.Po prostu trzeba spróbować.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
HALINA T. / 91.94.32.* / 2008-12-25 15:52
Commercial Union to prestiżowa firma zapewniająca szkolenia na najwyższym poziomie,gruntownie przygotowuje do pracy .
Dla osób pracowitych ,dążących do celu,chcących dobrze zarabiac to odpowiednie miejsce.
Chętnie udzielę konkretnych informacji,moje g-g 13909681.
Pozdrawiam serdecznie.
szaba / 83.24.142.* / 2008-08-07 15:16
Link4 polecam, przynajmniej nie bedziesz musiala jezdzic do dziwnych klientow ;)
daawcioo / 82.210.128.* / 2008-07-31 18:44
ja pracuję w AXA i powiem szczerze....żadna firma jej nie przebije. Jako jedyna płaci za czas szkolenia, a z tego co wiem w allianz trzeba zaplacic za szkolenie. Jestem bardzo zadowolony z zarobków i nie mam problemow ze sprzedaza produktow. Jest mila atmosfera, sa konkursy i szkolenia wyjazdowe...naprawde solidna firma.
Pozdrawiam kolegow i kolezanki;)
Dawid
alfred22 / 83.24.167.* / 2008-08-08 15:00
Ja tez wole Link4, nie zdzieraja z klienta i wszystko przebiega szybko i sprawnie. poczatkowo nie moglem sie przekonac do systemu direct, ale dziewczyna mnie namowila i teraz jestem bardzo zadowolony, przede wszystkim z zaoszczedzonego czasu.
piotrx1996 / 79.188.74.* / 2008-08-07 00:11
Dobra rada jesli chcesz popracowac na tym ynku to szukaj firm doradczych dostaniesz na reke produkty wielu firm bedziewsz w stabie dostosowac oferte do klijenta a nie klijenta do oferty jak to się czestom zdaza w wypadku bycia agentem jednej firmy.Mam poównanie 10 lat pracuje na tym rynku.A co do CU to odradzam stanowczo czemu powodów jest wiele produkty podejscie do klijenta do agenta długo mozna by wymieniac.Najlepszym argumentem jest to ze w Wielkiej Brytani ich juz nie ma .Jeśli masz pytania moje gg 2625467
Tiger2w1 / 83.24.179.* / 2008-08-11 13:18
sugerujesz OC tu, AC gdzie indziej, NNW jeszcze w innej firmie?:D czlowieku, co to za wymysly?! ja tez wykupilem polise w Link4 i dzieki temu, ze mam cały pakiet, dostaje też zniżkę. To o czym piszesz, jest zupełnie nieopłacalne i w dodatku to straszna strata czasu!
niunia186 / 2008-10-22 13:18
Kurcze pomozcie wlasnie rozpoczelam studia na kierunku zarzadzanie i dostalam propozyje pracy w CU nie wiem co robic wypelnilam ankiety i teraz mam zaplacic 200zl na szkolenie w wawie ktore odbedzie za kilkanascie dni. Mam watpliwosci nie wiem czy dam rade bo slyszalam ze bardzo ciezko jest pozyskac klientow a wiadomo ze musze oplacac zus ile srednio pieniedzy idzie na oplate zusu itd..? boje sie ze bede musiala oplacac i nic mi nie zostanie i ze nie podolam.
agent CU (jeszcze) / 83.27.16.* / 2008-10-22 23:00
DZIEWCZYNO!!!!!!!!!!! RZUĆ TO W DIABŁY!!!!!!!! Jeśli chcesz mieć spokojne sumienie i żyć uczciwie trzymaj się jak najdalej od firm ubezpieczeniowych, a od CU szczególnie. ZAPAMIĘTAJ CO CI NAPISAŁEM!!!!!!!, A składka na ZUS to ok. 800 zł miesięcznie.
Witkos / 2008-11-02 13:40
na doby początek czyli przez pierwsze dwa lata placisz okolo 300 zł zusu
any / 2008-08-07 06:51 / portfel / Bywalec forum

bedziewsz w stabie dostosowac oferte do klijenta

Taaa - nie ściemniaj, powszechnie wiadomo, że sprzedaje się tego, kto daje lepsze warunki prowizyjne.

Najlepszym argumentem jest to ze w Wielkiej Brytani ich juz nie ma

Ło jejku...
Ty to serio piszesz?
Jeszcze ktoś ciśnie takie kity publice? Ale ludziska muszą być zdesperowani, żeby jeszcze takich plotek się łapać...
Ale dobra - podpowiem Ci jeszcze, ze do dwóch lat Coomerciala nie będzie także w Polsce...
Ale będziesz miał pole do popisu...
mango_o / 62.87.247.* / 2009-06-03 22:23
Hahaha...wykonało się;D Od 1 czerwca Commerciala juz nie ma ;-O
Co to teraz będzie ;D
Zenekrzys / 78.28.7.* / 2008-07-30 09:36
Każda fiirma ubezpieczeniowa jest jak sokowirówka. Wyciska ile się da z pracownika, a następnie wyrzuca go znerwicowanego i wypalonego. To ciężka praca i jeżeli nie jesteś przekonana, że to ostatnia rzecz, którą chcesz się w życiu zajmować, to nie bierz się za taką pracę. Pozdrawiam.:)
Bru / 80.54.5.* / 2008-07-31 10:23
z drugiej strony... pokażcie mi firmę która nie stawia wymagań... zwłaszcza jak człowiek teoretycznie jest sam sobie kierownikiem...

z trzeciej strony... wielu tu psiaczy czy to CU czy inne firmy... ze oszusty ze cisną że to i tamto... ale znakomita większość z tych maruderów nadal tam pracuje... mało tego... nie dość że pracuje to jeszcze świetnie zarabia... dostaje świetne premie i korzysta z wycieczek sponsorowanych przez firmę... tak więc... czy na pewno jest tak źle jak piszecie, czy może nie chcecie żeby wam konkurencja rosła w postaci młodych agentów...

bo przecież tak na zdrowy rozum... jeśli już ktoś zostaje agentem... nawet takim ze średniej półki... to przy obecnym bezrobociu na pewno nie miałby większych problemów ze znalezieniem innej pracy...

no ale że niektórym łatwiej jest siedzieć i marudzić zamiast coś zmieniać w swoim życiu to... czy my dopiero co wstępujący na tą drogę "agenci" powinniśmy się mocno przejmować takimi opiniami?

... moim zdaniem nie... bo agent który zarabia po 15 i więcej tysi na miesiąc... i który za przeproszeniem sr@ do własnego kurnika nie jest dla mnie w 100% wiarygodny...
Magda090 / 94.42.10.* / 2008-07-22 20:12
czy pracuje ktoś w CU na stanowiskach asystent OFE lub kierownik grupy? Na czym ta praca polega?
www.ciszek.pl / 83.26.79.* / 2008-12-07 07:47
mamy wolne miejsca,zapraszam
czy pracuje ktoś w CU na stanowiskach asystent OFE lub kierownik grupy? Na czym ta praca
polega?
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy