AC+OC DIRECT MBANK

AC_OC / 79.185.102.* / 2008-11-18 21:04
Witam
Potrzebuję porady - kończy się ubezpieczenie auta(Mazda Premacy 2002) . Auto ma współwłaściciela 30 letnią kobietę (prawko od '95r.) Właściciel ma prawko od 75 roku. Dotychczas było ubezpieczone w Hestii , a teraz chcę to zmienić.
W Hestii OC 301 PLN + AC 1350 + hestia7 250PLN. RAzem circa 1900PLN
AC + OC w mbanku 830 PLN. Coś mi tu śmierdzi , nie wiem tylko co. Możecie mnie utwierdzić że to możliwe i czy warto sie w to pchać , czy raczej nabijanie klienta w butelkę.
Wyświetlaj:
luy / 109.207.103.* / 2013-07-22 16:03
Stare auto byle najtaniej , nowe w PZU.
tomwron / 213.134.160.* / 2009-02-17 17:57
Najlepiej ubezpieczenie wykupić w AXA, to zdecydowanie najtańszy i najrozsądniejszy wybór. Proszę mi uwierzyć, sprawdziłem wszystkie firmy, z usług wielu korzystałem już dotychczas. Nie jestem żadnym przedstawicielem tylko zwykłym kierowcą i tak samo jak Pan teraz, ja stałem przed dylematem kupna ubezpieczenia miesiąc temu. Zeby wszystko było jak najlepiej z AC należy tylko zaznaczyć całkowite zniesienie udziału własnego w AC i wszystko jest ok. Odpowiedzi na pozostałe Pana pytania można znaleźć w warukach ubezpieczenia na stronie AXA. Ja za swoje auto (roczne wartości ok. 40.000 zł) zapłaciłem za full pakiet 898zł (kolejna firma 1370zł). Dodatkowo przy zawieraniu umowy ubezpieczeniowej w AXA można odliczyć 100zł rabatu, gdy powołujemy się na nr polisy klienta AXA, który polecił Wam tą firmę. Szczegóły oferty i super szybki kalkulator kosztów ubezpieczenia (od siebie dodam, że w moim przypadku koszt rzeczywistego ubezpieczenia wyniósł dokładnie tyle ile wyliczyłem na tym kalkulatorze) znajduje się na stronie internetowej AXA. Zamówioną polisę przesłano do mnie pocztą i zapłaciłem za nią dopiero po odbiorze. Dlatego polecam tę firmę. Przy zawieraniu umowy proszę powoływać się na moją polisę nr BC1129690/09. Pozdrawiam.
Lech3 / 2009-02-17 20:30 / Bywalec forum
A ile rabatu w składce obiecał Ci konsultant za każdego "nagonionego" klienta w kolejnym roku ?
pineska / 83.5.222.* / 2008-11-18 22:39
Nie wiem zaufał bym towarzystwu które dopiero co pojawiło się na rynku. Jak już macie tak długa historie ubezpieczenia to może jeszcze przeliczcie sobie w PZU. Słyszałem że teraz dają jakieś dodatkowe zniżki za staż, samochód nie wiem dokładnie. Na pewno będą pewniejsi niż jakaś świerzynaka na rynku, tak mi się wydaje.
sebmark / 77.113.28.* / 2009-02-24 12:15
tylko ze ta swiezynka jest jedna z najwiekszych firm ubezpieczeniowych świata. a PZU to nawed nie wiadomo czy tera do EUREKO nalezy czy do skarbu państwa. PZU tyko dlatego sie utrzymuje na rynku ze ludzie myslac ubezpieczenie mysla PZU. bo tak bylo za komuny. a myslac bank mysla PKO . trza z tym skonczyc i wybierac madrze i nie przeplacac.. ani w PZU ani w PKO ( za prowadenie konta np.)
AC_OC / 80.132.34.* / 2008-11-19 07:14
Czy warto wogóle pchać sie w jakieś ubezpieczenia typu direct czy raczej płacić ubezpieczycielom stacjonarnym?
Jak oceniacie ich jakość w stosunku do ceny.
Jak juz pisałem ceny są bardzo atrakcyjne- -nie jestem ubezpieczeniowym expertem więc trudno mi określić czy nie są ukryte jakies kruczki , które w sumie wyciągną z mojej kieszeni więcej kasy niż jakbym sie ubezpieczył tradycyjnie.
wino / 83.24.123.* / 2008-11-19 15:25
Przy wyborze ubezpieczenia głównie kieruje sie wypłacalnością danej firmy i szybkością załatwienia sprawy w sytuacji kolizji. I tu wygrywa największy jak do tej pory ubezpieczycie w Polsce czyli pzu, wiec dlatego u nich mam polisę. Jasne ze cena też jest ważna ale obecnie różnice są dość małe jeśli weźmiemy pod uwagę tylko te duże firmy.
fiduk / 2009-02-13 17:18
właśnie mam zamiar ubezpieczyć try letnią Yariskę -pakiet boje się o wypłacalność przy szkodzie-może ktoś miał z nimi przyjemność ?

Najnowsze wpisy