Forum Forum ubezpieczeńInne

Tylko PZU nie będzie mieć kłopotów z wypłacalnością

Tylko PZU nie będzie mieć kłopotów z wypłacalnością

Wyświetlaj:
keczelo80 / 2008-02-10 17:41
PZU jak ZUS jest komunistyczna zbrodnia na polskim narodzie
DRZAZGA / 83.8.205.* / 2007-06-30 22:00
nikt nie będzie miał kłopotów z WYPŁACALNOŚCIĄ -TO WREDNA PROPAGANDA!! -JAK ZWYKLE OPOZYCJA "KŁAMIE"-NA TYM BUDUJE SWOJE MŻONKI O "RZADZENIU KRAJEM -BOŻE CHRON NAS OD TEGO "PLUGASTWA"!!
jan kowalski / 2007-06-30 11:39 / Tysiącznik na forum
a co w tym dziwnego, skoro to najdroższa firma ubezpieczeniowa w Polsce? Można bez wielkiej pomyłki przyjąć, że PZU jest o 30-50% droższe od pozostałych towarzystw. Wystarczy rezygnacja z części gigantycznego zysku lub po prostu lepsze zarządzanie naszymi pieniędzmi, czego pozostali, mając dokładniej skalkulowane ryzyko ubezpieczeniowe zrobić nie mogą.
multiagent / 217.153.60.* / 2007-06-30 14:20
Mylisz się, PZU nie jest najdroższe. Sprawdź dokładnie ogólne warunki ubezpieczenia np AXA lub Link4 - te dwie firmy pierwsze się zwiną z Polski. Mój znajomy miał szkodę w której sprawcą był posiadacz polisy Link4, wisiał na telefonie przez parę dni, po otrzymaniu odszkodowania był przekonany że to zaliczka ale osoba na infolinii twierdziła że to całość. Za Toyotę Avensis 97rok przy szkodzie całkowitej dostał 2900zł !. Nie masz możliwości spotkania się z likwidatorem i złożenia reklamacji pozostaje tylko telefon. Wybierajcie tylko te towarzystwa które mają siedziby lub jednostki w Waszych miejscowościach lub w okolicy.
AXA reklamując swoje produkty zachwala 12 rat lub zawarcie polisy pół roku przed jej obowiązywaniem, w PZU było to możliwe od zawsze ale reklama nie przekazuje wszystkiego m.in. to, że masz wtedy zwyżkę w składce.
Po wejściu podatku Religi tylko największe firmy z największym kapitałem utrzymają się na rynku.
ka / 157.25.5.* / 2007-07-23 12:11
Dobrze że się podpisałeś "multiagent" - od razu wiadomo dlaczego Axa i Link4 są "be" - bo sprzedają przez net i telefon, a w Twojej kieszeni nic z tego nie pozostaje. Osobiście z Axą nie miałem do czynienia, jest dość krótko na rynku, ale w Linku likwidowałem szkodę i mogę powiedzieć że piszesz bzdury. Auto naprawiałem bezgotówkowo, wszystko załatwione ok.
A co do wychwalanego PZU - powiedz nam wszystkim, multiagencie, dlaczego od kilku lat PZU sukcesywnie traci swoj udział w rynku? Dzisiaj to już mniej niż połowa i wciąż traci...wiesz dlaczego? Bo w direct nie trzeba utrzymywać tysięcy pośredników, stąd lepsze oferty dla kierowców. A gdybyś wiedział cokolwiek o ubezpieczeniach to napisałbyś, że żadne towarzystwo nie ma najtańszej oferty dla wszystkich, bo to niemożliwe. Każdy z nas jeździ inaczej, ma inny staż za kółkiem, inny samochód (pojemnosc, moc, rok produkcji, itd), stąd każdy z nas ma inne oferty od towarzystw. Nie zamierzam wychwalać żadnego towarzystwa (w przeciwieństwie do Ciebie), mam jednak zamiar pochwalić konkurencję. Bo nasz moloch ubezpieczeniowy ma wreszcie konkurencję, a my mamy możliwość wyboru. Dlatego powinniśmy sprawdzać i porównywać oferty, niekoniecznie słuchając agentów.
bumczyk / 194.153.119.* / 2008-01-28 23:57
a druga sprawa taka ze nie interesuj się czyjąś kieszenią. Taki multiagent ma w dupie czy się ubezpieczysz w linku czy w pzu bo i tak prowizja z ludków jest śmiesznie mała za to każda szanująca siebie i swoje pieniadze firma ubezpieczy się w pzu.
Bumiec / 194.153.119.* / 2008-01-28 23:37
taaaa tylko że kazda z tych tanich ubezpieczalni stosuje udział wlasny w wysokosci 15% jak nie wiecie co to jest to sobie poczytajcie troche. W pzu przy udziale wlasnym mozemy dostac nawet 30% znizki. sami sobie przekalkulujcie co wychodzi taniej i z czym bedziemy sie czuli pewniej
tOpi / 83.17.36.* / 2007-07-12 12:38
Masz całkowitą rację multiagent. Tylko PZU wypłaca rozsądne pieniądze w razie szkody.
Kitkaar / 83.238.146.* / 2007-07-27 14:23
PZU wypłaca rozsądne pieniądze? Kpina czy żart? Ani pieniądze ani czas w jakim je wypłacają nie jest rozsądny.Kto sądzi inaczej nie miał chyba z PZU doczynienia.
Danielbaca / 83.19.16.* / 2007-07-15 23:06
Jakbys chciał wiedziec to znam wiele osób które miały problemy z PZU i to nie za zbyt "obfitą" składkę... wszyskich spraw nie znamy.
majak1 / 195.245.213.* / 2007-08-15 15:52
Byłabym wdzięczna gdyby osoby z regionu śląskiego, które miały problemy z PZU, się ze mną skontaktowały, adres mailowy podaje poniżej

Najnowsze wpisy