Forum Forum podatkowePIT

Nie będzie 50 proc. podatku dla najbogatszych

Nie będzie 50 proc. podatku dla najbogatszych

Zbig / .* / 2004-11-30 13:29
Wyświetlaj:
STUDENT / .* / 2004-12-01 18:57
BARDZO SIĘ Z TEGO CIESZĘ!!!!!! MOI RODZICE TEŻ DOBRZE ZARABIAJĄ I BARDZO CIĘŻKO PRACUJĄ I NIE WIDZĘ SENSU ŻEBY Z ICH PIENIĘDZY UTRZYMYWAĆ NIEROBÓW!!!!!
katarzyna / .* / 2004-12-01 17:54
A czy ktoś móglby mi powiedzieć dlaczego taki podatek miałby wejść w życie? Przecież to kompletna bzdura! Jestem młodym człowiekiem i mam dobrze zarabiających rodziców! Tylko za jaką cenę?Niekiedy pracują nawet po 20 godzin na dobę! Jak to możliwe drodzy Państwo że usiłujecie narzucić na takich ludzi jak moi rodzice jeszcze dodatkowo większy podatek!? Jesli jest wam źle to proszę się wziąć za robotę a nie oczekiwać pospolitej kary dla ludzi którzy ciężko pracują na to co mają... chyba w końcu to zalęzy w od nas samych...
darek mat / .* / 2004-12-27 23:51
dlaczego my robotnicy mamay sie stosować do uchwał przepisów a wy bogaci nie a kto by produkował wy!!! wam nawet sie nie chce z robolem gadac nie mówiąc o podniesieniu pensji a co dopiero podaniu rekito my robimy i produkujemy naszymi rekami a wy zarządzaci ale widac glupio bo jak byście dali zarobić ludziom to odprowadzone by było wiecej kasy do państwa i nie uchwalili by takiego głupiego pomysłu jak ty to uwarzasz
::::: / .* / 2004-11-30 22:48
i tak im bez różnicy czy im wezną tyle czy tylechodzi o to żeby nie brali wogóle ,mądrzejsi i tak mają na wszystko ulgi a pospolity prostak nie ma nawet na chlebek
Raja / .* / 2004-12-01 08:14
w sumie nie chodzi o to, czy "Bogacze zapłacą" 50% czy nie. Najważniejse jest to, że istnieje mechanizm pozwalajacy w sposób zgodny z konstytucją wyrzucać do kosza co bardziej udane pomysły naszego Sejmu.
STUDENT / .* / 2004-12-01 19:00
WIESZ CO TO JEST KAPITALIZM?? POWINIEN BYĆ WPROWADZONY PODATEK LINIOWY!!!!!! JESTEŚ ŚMIESZNA-Y
raja / .* / 2004-12-01 21:47
jasne powinien być wprowadzony podatek liniowy, ludzie powinni rzucić palenie, a Świat w ogóle powinien być piękny. Tylko co to ma wspólnego z moją wypowiedzią? Pisz proszę na temat
Senior / .* / 2004-12-01 15:13
Zgadzam sie, cale szczescie ze mamy taki mechanizm i myslacego prezydenta
Misiek / .* / 2004-12-12 17:46
No jasne, że prezydent myśli. Niech się cieszą wszyscy Ci, którzy zapłacą ten podatek 50% bo w rozliczeniu za 2005 rok fiskus będzie musiał zapłacić odsetki za nadpłacony podatek ponad 19%. LUDZIE!!!! CZY WY TO ROZUMIECIE? TO EWIDENTNY PRZEKRĘT DLA TYCH CO ZARABIAJĄ PONAD 600 tyś rocznie. Logiczne, że zapłacą 300 tyś podatku. A później upomną się o zwrot 186 tys + odsetki Urzędu Skarbowego. Bo zapłacą w rzeczywistości 19%. Prezydent to dobrze wymyślił, że poczekał....
baba / .* / 2004-12-12 19:10
i dlatego mówiłam, zeby go (tego prezydenta) zaskarżyć
Zbig / .* / 2004-11-30 13:29
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, dlaczego na wprowadzenie 50% stawki podatku jest za późno a nie jest za późno na ustawę podwyższającą ZUS dla przedsiębiorców?
baba / .* / 2004-11-30 17:10
bo jedno jest podatkiem, a drugie nie (oficjalnie). ale zobaczymy czy panu prezydentowi ręka nie drgnie i dziś o 12 w nocy nie podpisze jednak tego prześwietnego papieru z cud piękności urody pomysłem o 50%.

Najnowsze wpisy