Forum Forum inwestycyjneFundusze

PROBLEM!! Konwersja z PKO Stabilnego wzrostu do Stabilnego wzrostu +

PROBLEM!! Konwersja z PKO Stabilnego wzrostu do Stabilnego wzrostu +

kloncd / 2007-10-11 17:40
Dokonałem wczoraj konwersji funduszu PKO SW do PKO SW+ (kwoty powyzej 30tys) i miano mi nie naliczyc rzadnej prowizji z tytulu konwersji (w tabelce opłat tez jest 0%) a tu dzis sprawdzam i mam wzieta prowizje (nie podatek od zarobku). dzwonilem i pani powiedziala ze "chyba" nie slusznie bo powinno byc 0. Czy ktoś cos wie i moze pomoc;)?? i co sadzicie o inwestowaniu w SW+ kwoty powyzej 50tys czy warto w cos innego (chce male ryzyko i dluzszy czas zyskow)
Wyświetlaj:
przewodnick / 2007-10-11 17:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A może konwertowałeś ze zwykłego funduszu i podatek Ci odliczyli? Co rozumiesz przez pojęcie "dłuższy czas zysków"?
kloncd / 2007-10-11 18:44
posiadałem Fundusz Stabilnego Wzrostu ( ktorego reinwestowałem w ciagu 3mc) aby nie wzieto mi oplat manipulacyjnych. od momentu kiedy reinwestowalem do przedwczoraj zarobil ok 400zl. Zrobilem konwersje na PKO Stabilnego wzrostu plus(parasolowy) i w historii konwersji mam napisane ze podatek wziety od tych 400zl (tj ok 78zł) i koszty manipulacyjne w wysokosci 560zl (a konwersja powinan byc bezplatna wg cennika i wg pani ktora byla pod nr infolinii ktoa o to pytalem tak samo jak pani w banku). dluzszy czas tzn ok 1,5 - 2 lata
przewodnick / 2007-10-11 18:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Założ sobie konto w banku, który nie pobiera prowizji od zakupu, umorzenia czy konwersji jednostek. Wszystko bedziesz móg robić internetowo. Nie zaczynaj inwestycji od straty....
kloncd / 2007-10-11 20:28
no ale mowie wyraznie ze w tabeli pisze ze mam zaplacic 0% i chciałęm zapytac czy dobrze rozumiem ta tabelke;) a nie gdzie mam zakładac;) Konwersja z SW na SW+ płatna czy nie??
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy