Forum Forum inwestycyjneFundusze

Biuro maklerskie do funduszy ???

Biuro maklerskie do funduszy ???

SiR2 / 217.17.45.* / 2007-12-11 15:19
Witam, chcem otworzyć rachunek maklerski aby zakupić certyfikaty kilku funduszy inwestycyjnych, poza tym w niewielkim stopniu chciałbym się zagłebić w tajniki gry na giełdzie ponieważ nie mam jeszcze odpowiedniej wiedzy (możę za jakiś czas zaczaołbym troszke grać). Jaki biuro polecacji?? Gdzie zapłace najmniej za zlecenie czy tranzakcje i jaka opcja jest najlepsza dla takiego klienta jak ja? Interesuje mnie wieć jak najmniejsza prowizja za takie zlecenia i male koszta prowadzenia rachunku.

Dodam ze mam konto bankowe w BPH (zostal u nich moj oddzial), a slyszalem ze maja dobra platforme integrujaca te dwie rzeczy, jednak chyba nie sa tacy tani?? Czy sa jakies rozwiązania tańsze, jakie ?

Pzdr.
Wyświetlaj:
miki3d / 2007-12-11 23:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wg. różnych rankingów najczęściej jako najlepszy rachunek maklerski obsługiwany przez internet wymieniany jest DM BOŚ SA - www.bossa.pl. Wygląd nieco archaiczny, ale obsługuje się go wyśmienicie.
W wersji podstawowej prowadzenie rachunku jest bezpłatne, a za transakcję (o ile się nie mylę) zapłacisz 0,39%, ale nie mniej niż 5 zł. Kupisz tam wszystko, co jest notowane na giełdzie (w tym certyfikaty FIZów), jak również fundusze otwarte.
SiR2 / 89.76.124.* / 2007-12-11 19:09
Dzieki za pomoc, hehe !!!
przewodnick / 2007-12-11 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Poczytaj również na stronach Multibanku, mBanku. Za zlecenia zakupu, konwersji, sprzedaży jednostek TFI nie zapłacisz, masz również możliwości otwarcia rachunku maklerskiego do tego samego rachunku.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy