Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Telekomunikacja Polska znika. Zastąpi ją Orange

Telekomunikacja Polska znika. Zastąpi ją Orange

Wyświetlaj:
tymbe / 83.6.221.* / 2008-08-14 20:24
Dobre doświadczenia pozostają chyba wyłącznie w umyśle Pana Prazesa. Z punktu widzenia klienta, zmiana nazwy z "Idei" na "Orange", zaoawocowała sukcesywnym spadkiem jakości rozmów prowadzonych w sieci i jednoczesnym wzrostem cen oraz arogancji operatora.
Po 9 miesiącach zabawy w "podchody" i niemożliwością przeprowadzenia rozmowy z kimś innym niż tylko bezradną obsługą call center zrezygnowaalem ze współpracy z firmą Orange. Znamienne, że Pan ( z pszeproszeniem czytelników) Prezes, przy okazji zmiany marki, mówi o wzroście liczby klientów i rentownosci, natomiast nic nie wspomina o jakości świadczonych usług, pozostawiających wiele do życzenia ( w firmie Orange, TP SA zresztą też). Życzę Panu prezesowi równie błyskotliwych wystapień, jak również nie mniej decyzji, na drodze do rozwijania TP SA. Pozdrawiam tymbe
Starogard Gd. / 83.11.104.* / 2008-07-31 09:13
TP SA była dziadowska i jej istnienie pod szyldem Orange tego nie zmieni. Od 3 marca czekam na odpowiedż na reklamację w Orange i prawdopodobnie się nie doczekam (zniknęły z konta pieniądze). Natomiast co kilka dni przedstawiciele Orange wydzwaniają z ofertami, żeby wziąć drugą komórkę i gdy wspominam o nierozpatrzonej reklamacji wyłączają się. Lepiej zmienić operatora to może będzie chociaż trochę lepszy.
eryk / 2008-08-11 10:24
W pełni podzielam. Ja też zrezygnowałem z ORANGE i przeniosłem sie do ERY.
piotr55 / 91.94.8.* / 2009-05-21 23:17
To współczuje, jak byłem w erze z ponad 30 nr telefonów w erze od 1997 i przezeniosłem do Orange rok temu i nie narzekam.
fokoloko / 80.48.45.* / 2008-07-27 10:06
Telekomunikacja Polska- te dwa słowa kojarzą mi się z 15 darmowymi impulsami w abonamencie socjalnym za 28zł. Namówiłem mame na komórkę za 1zł w abonamencie za 20zł ma 40 minut do wszystkich i 40 na stacjonarne i do swojej siec i teraz nie dość że płaci mniej to i rozmawia więcej.
eryk / 2008-08-11 10:26
Bo abonameny socjalny ma na celu zminiejszenie stałego obciazenia jaki mjest abonament, a nie duże gadanie przez telefon. W tym planie wszystkie impulsy są dwa razy drozsze 0,71 zamiast 0,35 zł. Jak chcesz gadać wiecej znajdź inny abonament albo operatora.
olek99 / 91.94.8.* / 2009-05-21 23:21
ja jestem teraz w orange stacjonarny za 37 zł i mam 80 minut nalicznie sekundowe od 1 sekundy, i jeszcze podłączyłem neta
/ 89.77.107.* / 2008-07-25 17:24
no to już straciliśmy następną firmę
BI_ / 82.177.230.* / 2008-07-25 17:32
T. "Polska" miała tylko w nazwie. I tak nie była nasza.
4man / 217.153.44.* / 2008-07-28 08:12
Jak była "nasza" to wcale nie była lepsza. Badziewie pozostało denne. Co za różnica jak się nazywa?
zelkan / 62.152.135.* / 2010-12-07 20:43
Chcę dodac, że podczas Wielkiej Rewolucji Francuskiej jedna z podjudzających do buntu przeciwko Burbonom masońskich organizacji,nazywała się "Orange". Proponuję zaznajomic się z przedwojenną publikacją dotyczącą wielkości majątku państwowego II Rzeczpospolitej (mieszczącej się w cienkiej książce) znajduje się tam Belweder, ale "Łazienki już nie - bo prywatne; pałac rady ministrów też prywatny itd. Właściwie to znajdują się tam szyby naftowe na Bukowinie, dwie rafinerie i dwa pałace: Spała i Wisła. Te wszystkie wytwórnie samolotów i COP, to już ręce prywatne. Co z tego, że pod formalną egidą państwa? Państwo i jego społeczeństwo było tylko od tego, żeby dokładac pieniądze do prywatnego majątku przemysłowców. Były to wszytko spółki akcyjne z kapitałem mieszanym, jednakże gdy przeszło co do czego, to samoloty wojskowe trzeba było wyprzedac (do różnych egzotycznych krajów takich jak Turcja czy Liban -na polecenie M5) bo trzeba było spłacac Anglików.

Komentarz:

Poinfor

Najnowsze wpisy