Forum Forum emerytalneInne

Emerytury i renty wzrosną o 6,5 procent

Emerytury i renty wzrosną o 6,5 procent

Money.pl / 2008-02-15 16:39
Komentarze do wiadomości: Emerytury i renty wzrosną o 6,5 procent.
Wyświetlaj:
a taka tam / 91.196.48.* / 2010-01-21 10:46
Drodzy emeryci i rencisci! Przestańmy sie martwic o podwyzki- oni i tak sobie nic z tego nie robia. MA WYJSC USTAWA IZ BEDZIEMY MOGLI PRZECHODZIC NA CZERWONYM SWIETLE- problem sie sam rozwiaze . I o to chodzi wszystkim. Jestesmy nikomu nie potrzebni! Emerytka-726ZL emerytury-czekam na upragniona podwyzke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaga-zona emeryta / 92.55.223.* / 2008-11-10 17:03
Zle prawo,nieudaczni politycy--oto jak wyglada polski kapitalizm.Panowie politycy-Wy,ktorzy jecie chleb,za ciezko zapracowne pieniadze podatnikow,nie badzcie jak ptaki:nie siejecie nie orzecie,a chcielibyscie jesc.
polski emeryt / 81.190.78.* / 2008-03-25 18:27
TE 30 ZŁ. podwyżki mojej emerytury niech sobie wsadzą głęboko w D .... !!!
rencistka / 78.88.92.* / 2008-10-10 14:54
RACJA!!!!!!!!!!!!CHORE TO WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!
Gość / 150.254.156.* / 2008-03-20 14:26
Pawlak mówi, że koledzy z poprzedniego rzadu tak zabetonowali emerytury, że nie mozna podwyższyć. Bzdura, lekarzom, pielęgniarkom, nauczycielom też zabetonowali, a jednak podwyższyli im dużo. Potrzeba chęci, a nie czekać na szbszą śmierć emerytów. Dość eutanazji!!! Przeciez dostepu do lekarzy specjalistów niema, izby przyjęć czy SOR w szpitalu nie przyjmą, bo takie taraz prawo. Rzad ma swój szpital, swoich lekarzy, swoja erkę. Jawna dyskryminacja. Proponuje, aby Pawlak schowane pieniądze przekazał na emerytów, bo je myszy zjedzą.
wkurzona / 78.88.92.* / 2008-10-10 14:59
Masz Gościu 100% rację!! POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szcześciara / 82.10.194.* / 2008-03-07 19:52
panie premierze Pawlak może zrobimy wymianę pan poszaleje za moją emeryturę a ja pożyję za pana nędzne uposażenie z wyrazami szacunku emerytka zlikwidowanego starego portfela
Zawiedziona / 78.88.92.* / 2008-10-10 14:51
100% racja!!! Niech żyją Ci z rządu,za 500zł. miesięcznie!! To chore,co z nami robią!!!!! Czy to długo tak będzie?????
ZX / 80.55.218.* / 2008-02-25 16:03
ale sukces rzadu ????? TO JEST KPINA
tors / 2008-02-28 16:27
Jak sobie podnieść uposażenie to politycy w Sejmie wiedzą bardzo dobrze.Przecierz to wy żerujecie głównie na podatkach biednych emerytów.Jak wam nie wstyd chwalić się jaką to dużą rewaloryzację przeprowadzacie.Wystawiacie sami sobie świadectwo waszą zachlannoscią i poczuciem realizmu.Spróbójcie wy kiedyś żyć za te biedne datki.
Jak sobie podnieść uposażenie to politycy w Sejmie wiedzą bardzo dobrze


Jak sobie podnieść uposażenie to politycy w Sejmie wiedzą bardzo dobrze
my emeryci / 83.15.186.* / 2008-02-21 18:19
dodać????????????nieeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak duuuuużo???????????? 6'5%???????????brutto?????zabraknie na nagrody,paliwo,telefony,luksusy seks afery,urlopy na Bali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,WSTYD,!!!!!!!!!
JOLA KATOWICE / 83.143.96.* / 2010-02-06 11:44
to prawda,,,,,,,,,,,diety ich są wyższe niż nasze renty i emerytury,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,jaka POLSKA TAKIE PRAWO,,,,,,,,,,,,i na kogo tu głosować?każdy przed WYBORAMI DUŻO ZROBI,,,,,,OBIECANKI,JAK PREMIER.............
zrezygnowany / 82.160.240.* / 2008-02-21 18:05
"Kończ Waść wstydu oszczędż"droga EKIPO RZĄDZĄCA----a sobie ile????????????????????
EMERYTOWANY / 81.190.109.* / 2008-02-18 15:18
A TRZEBA BYŁO PÓJŚĆ GŁOSOWAĆ !!! TERAZ MOŻEMY TYLKO PONARZEKAĆ .
emerytek / 2008-02-18 12:52
Mądre propozycje, ja poszedłbym dalej...walka przed sejmem o przyszłą wysokość waloryzacji, a na dzień dzisiejszy budowa nowej partii emerytów i rencistów o wejście do sejmu.....jest nas przecież prawie 10 milionów, a nie mamy ani jednego reprezentanta w sejmie, to się musi zmienić. Tam właśnie można skuteczniej walczyć.
Piszcie proszę na mój mój e-mail: emerytek@op.pl
Mam konkretne plany i proste, gotowe propozycje 100 procentowego wejścia do przyszłego sejmu.
Z poważaniem; emeryt, były specjalista z dziedziny płac.
hejo / 83.15.227.* / 2008-02-25 16:40
ma.pan.konkretne.plany.i.proste.zadzwoni,super.stacja.tv
Mnie_to_wisi / 77.223.200.* / 2008-02-16 18:20
6 % dadzą ....a na prąd , gaz , zywnosc wyda sie 15 % .I są do przodu 10 % . Niech klepie naród biede do nastepnych obiecanych haseł wyborczych i tak zycie płynie....na obiecankach i pękaniu ze smiechu w ławach sejmowych.
rewlucja / 2008-02-16 15:17
Od kiedy bogaty zrozumie biednego te lichwiarskie podnoszenie emerytur to jest następny stary portfel który będzie nie do rozwiązania do następnych elit rządzącychi następne tłumaczenie że to nie my to ja się ptam to kto krasnoludki .Mam już dość tego przerzucania się winom może na wzór naszych kadr zainportujemy rząd za granicy.
Tłumaczenie że trzeba zaciskac pasa to ja się zrobiłem już dziadkiem może elity na odmianę będą zaciskały pasa.Przywileje i beskarność elit to jest europejski skandal w tym jesteśmy na pierwszym miejscu a wczym innym to tylko wyprzedzamy Abanczyków(nie chcę urazic nikogo)
Od kiedy bogaty zrozumie biednego te lichwiarskie podnoszenie emerytur to jest następny stary portfel który będzie nie do rozwiązania do następnych elit rządzącychi następne tłumaczenie że to nie my to ja się ptam to kto krasnoludki .Mam już dość tego przerzucania się winom może na wzór naszych kadr zainportujemy rząd za granicy.
Tłumaczenie że trzeba zaciskac pasa to ja się zrobiłem już dziadkiem może elity na odmianę będą zaciskały pasa.Przywileje i beskarność elit to jest europejski skandal w tym jesteśmy na pierwszym miejscu a wczym innym to tylko wyprzedzamy Abanczyków(nie chcę urazic nikogo)
grojcan / 85.198.226.* / 2008-02-16 15:08
Od kiedy bogaty zrozumie biednego te lichwiarskie podnoszenie emerytur to jest następny stary portfel który będzie nie do rozwiązania do następnych elit rządzącychi następne tłumaczenie że to nie my to ja się ptam to kto krasnoludki .Mam już dość tego przerzucania się winom może na wzór naszych kadr zainportujemy rząd za granicy.
Tłumaczenie że trzeba zaciskac pasa to ja się zrobiłem już dziadkiem może elity na odmianę będą zaciskały pasa.Przywileje i beskarność elit to jest europejski skandal w tym jesteśmy na pierwszym miejscu a wczym innym to tylko wyprzedzamy Abanczyków(nie chcę urazic nikogo)
Od kiedy bogaty zrozumie biednego te lichwiarskie podnoszenie emerytur to jest następny stary portfel który będzie nie do rozwiązania do następnych elit rządzącychi następne tłumaczenie że to nie my to ja się ptam to kto krasnoludki .Mam już dość tego przerzucania się winom może na wzór naszych kadr zainportujemy rząd za granicy.
Tłumaczenie że trzeba zaciskac pasa to ja się zrobiłem już dziadkiem może elity na odmianę będą zaciskały pasa.Przywileje i beskarność elit to jest europejski skandal w tym jesteśmy na pierwszym miejscu a wczym innym to tylko wyprzedzamy Abanczyków(nie chcę urazic nikogo)
tatazzz / 2008-02-16 01:59 / Bywalec forum
Jednym słowem cała ta jałmużna świadczy o naszym państwie.Za komuny biadolili i teraz też.
Wysokość tych rent i emerytur świadczy o tym,że elity polityczne nie szanują ludzi starszych.Niech dureń jeden z drugim wyżyje za 600zł przy tych opłatach lichwiarskich.Za komuny lekarstwa dla emerytów i rencistów chociaż były za darmo a teraz nasz kraj zrobił sie wielką szklarnia i w tej szklarni wegetują rośliny pod hasłem emeryci i renciści.
To się w głowie nie mieści,że przez 40-lat ludzie tyrali i mają grosiki .A taki drań jeden z drugim chcą podwyżki 3000zł./jaśnie panstwo posłowie/Senatorzy zaczeli funkcjonować pare dni i już na ferie sobie pojechali a człowiek na emeryturze myśli jak zapłacić czynsz i gaz.
Nie mówie tu o odprawach w RTV,gdzie prezesiczki biorą bajonske sumy .Pytam sie za co???Niech ktoś mi odpowie kiedy skonczy się w tym państwie to bezkrólewie pośredników.Kiedy prawo to będzie prawo a przestępca będzie przestępcą.???Kiedy prasa będzie budowaćpozytywny wizerunek polski?a nie oplówać i wywlekać najgorsze brudy na światło miedzynarodowe.
Kiedy zaczniemy siebie samych szanować a nie upodlac.
Kiedy związki zawodowe będą działać na rzecz ludzi pracy a nie będa związkowcy traktować zwiazków jako odskoczni to karier politycznych.Kiedy światła na drodze będa zakładane tak gdzie potrzeba a nie tam gdzie sobie życzy jakiś oligarcha.Kiedy ludzie /obywatele/tego kraju będą traktowani jak obywatele a nie jak petenci,zło konieczne,banda obiboków,potencjalni bandyci????
irjan / 212.76.37.* / 2008-02-27 09:35
zgadzam się w całej rozciągłości ale jest nas wielu trzeba działać przeżyliśmy wiele damy radę i tym razem
andowc5 / 83.30.119.* / 2008-02-15 18:36
Rząd "Kręci jak Żyd portkami"(przysłowie).
Jeżeli waluta PLN jest słaba, nic się nie ukręci.
"Z piasku bicza nie ukręcisz"(przysłowie).
Wykazywana inflacja ok. 5%, dotyczy pewnie waluty PLN(złotówki), o tyle osłabła.
Inflacja cenowa w/g mnie, wynosi tyle co podwyżki cen energi(węgiel,benzyna,gaz), tzn. dwa razy więcej.(10%)
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy