Forum Forum podatkoweInne

Wyższa akcyza na gaz i olej opałowy

Wyższa akcyza na gaz i olej opałowy

palacz / .* / 2005-03-31 18:31
Komentarze do wiadomości: Wyższa akcyza na gaz i olej opałowy.
Wyświetlaj:
Biedny Polaczek. / 212.191.132.* / 2007-12-26 20:44
Polacy. Wy macie tylko ciężko pracować, mało zarabiać, marznąć i wczesnie umierać żeby nie brać emerytury. Jak długo będziemy na to pozwalać. W obecnej sytuacji ludzi w tym kraju nie stać już na nic, nawet na ogrzewanie domu w zimie. Nie sztuka podnosić podatki.To potrafi kazdy duren bez szkoły. Sztuką jest robić tak zeby ludziom zyło się dobrze. No ale nami rzadza sami durnie.
uOscypek / 83.29.25.* / 2007-09-18 22:58
A mnie to od dziś lotto założyłem sobie najtańszy piec od prywaciarza,pali wszystko śmieci,opony itp.Poraz pierwszy od 7 lat mam wrzącą wode w kranie i 24 stopnie w domu.Nikt mnie już nie będzie straszył podwyżką akcyzy nie chcieli manny mają g...o.
Annagie / 83.27.175.* / 2007-10-29 23:01
Tabie to lotto, a ja prawie zbankrutowałam po ubiegłorocznej zimie, opalając chatę EKOLOGICZNYM, CUDOWNYM I SKANDALICZNIE DROGIM olejem opałowym. Ale kogo to tam na górze obchodzi.
piotr44444 / 83.7.195.* / 2007-11-09 17:27
wcale olej opałowy nie jest drogi.olej opałowy jest najlepszy wygoda i tyle
bajadera / 83.7.128.* / 2007-04-09 20:08
Jak słyszę, że bedzie sie walczyć za pomocą podniesienia akcyzy na gaz żeby ukrócić szara strefę to ręce mi opadają.
Mnie się wydaje do walki z patologiami w normalnym kraju powołana jest policja, prokuratura i sądy.
U nas widać nie.
Działanie ukierunkowane jest na zasadę:
jak jeden zgwałcił to wszystkim obciąć - żenada.

Czyżby nikogo nie było stać na bardziej inteligientne pomysły ???
optymista / 83.25.13.* / 2007-02-27 12:53
Moi KOCHANI czytając te komentarze widzę jedno rozwiązanie - Jeśli komuś nie pasuje polityka naszego kochanego rządu to niech tam sam się wkręci i pozałatwia swoje sprawy i to co lezy na sercu - a jeśli się nieda to proponuje dostosować się do hasła POLAK WSZYSTKO POTRAFI krótko mówiąc kombinuj jak tylko się da i niedaj się złapać.
Podpisuje się pod 1 z komentarzy lepiej wydać kase na ściganie nieuczciwych tankujących niż podnieść akcyze dla wszystkich . a TYch tankujących czerwonkie nie jest wielu ja osobiście nie znam już nikogo kto by kombinował w ten sposób a transport znam bardzo dobrze .
artik / 83.23.179.* / 2006-12-28 23:13
biednemu to ch.... w dupe zawsze. miałem i mam w sumie
piec weglowy ale ta ekologia i wygoda załozylem piec olejowy oczywista przed podwyzka jak zaczeli swirowac załozylem piec gazowy i na tym gazie troche posiedziałem az mi przed zima odcieli nie z przyczyn finansowych ale własnosciowych i wrociłem do oleju 1000L w miesiac myslalem ze ochu......posiwialem odrazu przeszedlem na
stare metody --węgiel i co komin mi sie ku.... zapalił straz przyjechala sasiaedzi i tylko koszty dodatkowe a teraz
grzeje sie przy czajniku z woda
jezeli ktos ma uklad w gazowinctwie to prosze o kontakt
podobno nie ma ukladow ale ja jestem naiwny
pozdrawiam płelske i tych jełopów z wiejskiej
libertarianin / 83.24.133.* / 2006-07-24 13:37
Głosowaliście przez ostatnie lata na socjalistów to macie, teraz za późno narzekać.
heniek / 83.14.107.* / 2006-06-25 02:31
Zrobić podatek 95%od dochodów i nie ukrywać dochodów do budżetu wszędzie a tym bardziej w oleju opałowym pro ekologicznym ogrzewaniu gdzie przy zakładaniu urządzeń prze zemnie kosztował 0,55 zł a teraz 2,75 a plany 4zł jestem za nie ukrywaniem podatkuu
obywatel rp / .* / 2005-05-31 18:35
Od dziś pale starymi oponami!
klatman / 83.16.108.* / 2006-09-19 19:36
ja tez , a jak sie trafi jaka nowa a nie do pary to też...
Tomal / .* / 2005-05-31 23:22
Witam. Czytające te wszystkie komentarze dochodzę do wniosku:-Ci którzy tankują olej opałowy nawet po podwyżkach jak będzie tańszy o 10 groszy to i tak będą tankować.-Trzeba kupić z 5 ha ziemi i wierzbę energetyczną kupić i zasadzić (znając nasz Rząd to i to podatkiem obłoży)-Więc trzeba kupić domek w lasku i drzew i chrustu pod dostatkiem (trzeba uważać na to aby nie wsadzili za kraty no ale tam ogrzewanie jest)Jedyne co pozostaje to opony, siano (sucha trawa- np gdy kosimy trawnik), słoma, no i więcej innych możliwości. Pomóżcie. Czekam na rozwinięcie.
artur 3 / 62.141.222.* / 2006-04-03 19:31
normalnie wlos sie jezy na głowie czy te s...yny z rzadu nie daja ludziom troszke spokoju co roku wkrecaja ten sam temat sam mam jednosobowa fiemke i handluje tylko olejem opalowym .widze jednak ze z roku na rok jest coraz gorzej masa ludzi zaklada przy kotłach olejowycgh miałowki !!!! jezeli tak bedzie dalej to mase malych firm obejmie bankructwo!!!!!!!!!! oczywiscie rowniez mnie !!! rozwoze olej opalowy od 12latr od 3 mam wlasna firme kiedys olej kosztował 0,33 grosza a dzis qrwa 2,5 zl normalnie masakra !!!!!!!!!!! nie dosc ze mamy spoleczenstwo coraz ubozsze tote gnojki jeszcze chca nam zabarac ostatnie grosiki
!!! wszyscy oczyliscie wiecie ze jak wprowadza akcyze na olej i na gaz to nikt nie bedzie juz ogrzewal ani gazem ani olejem tylko weglem i mialem askad onui qrwa go wezma skoro juz pozamykali wiekszosc kopalni
ci popier....ency mysla ze cały narod jest tak tempy i to wykorzystuja to jak chca ale NARODZIE !!!! nie chodzmy do nastepnych wyborow bo wszyscy do tej popry kłamaloi i obecny rzad tez klamie i kmbinuje cuda wianki oni przed wyborami obiecuja cuda a jak juz ich wybierzemy to maja nas w du.ie...........
Zdebal / .* / 2005-05-31 13:12
Jeden nieuczciwy tankuje samochód. Tysiące ogrzewa domy. Zamiast ścigać i karac tego jednego (na organy ścigania uczciwi płaca podatki), dowala się tym uczciwym.W tym kraju uczciwy ma gorzej.Emigruj albo strzelaj!!!
zachar / .* / 2005-05-31 09:41
QRDE, CZY JESTEŚMY BEZSILNI NA TE BANDYCKIE IGRASZKI. WALCZĄ ZE "ZŁODZIEJAMI" - NIE WIEDZIAŁEM ŻE NIM JESTEM, JA TYLKO OGRZEWAM OLEJEM DOM. TAKI MAŁY.PRZEPRASZAM NIE WIEDZIAŁEM.
fisher / .* / 2005-05-27 20:51
Przykre to ale aż ciśnie się na usta: " do gazu ze złodziejami (cztytaj: rządem)". Jeszcze trochę a ustalą, że przeciętnemu obywatelowi należy się kromka czarnego chleba i kubek wody no i oczywiście 1000 zł podatku od tegto luksusu! A pensyjnki rządowe i sejmowe to dobrze się bierze? Najgorsze jest to, że każda kolejna "ekipa" tylko obiecuje. Rozliczyć - wszystkich od 1991 roku!
Uczciwy / .* / 2005-05-30 22:57
Ale jak to zrobić. Dzisiaj młodzież się boi wyjść i strajkować lub obalić rząd, to mizerniaki. My byliśmy bardziej odważni i uczciwi.
Iza / .* / 2005-05-25 07:41
Ceny wyższe to jedno, a masa ludzi związanych z dystrybucją oleju opałowego to drugie. Dziś mają jeszcze pracę, ale za chwilę powiększą rzeszę bezrobotnych,bo kto będzie kupował tak drogi olej opałowy, ale to nic. W końcu na górze mają z czego żyć, a reszta bujajcie się i do lasu na jagody.
pitek / .* / 2005-04-14 12:27
Podniesienie akcyzy to pomysł kretyński. Czy te matoły co wymyśliły to przedsięwzięcie naprawdę wierzą, że zapobiegnie to oszustwom paliwowym? Wręcz przeciwnie, osoby takie jak ja które zainwestowały w nowoczesne, ekologiczne kotłownie będą musiały pomyśleć nad czymś innym.OSZUKANI RODACY - JEŻELI MACIE KOTŁOWNIE OLEJOWĄ LUB NA GAZ PŁYNNY WEŹCIE POD UWAGĘ "TANIĄ ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ", ZAINWESTUJCIE W WYMIANĘ PIECA NA ELEKTRYCZNY I NA MAGNES NEODYMOWY. PAŃSTWO DOPIERO WTEDY SIĘ PRZEKONA ILE STRACI.Pozdrawiam wszystkich OSZUKANYCH, trzymajmy sie razem i nie dajmy się ogłupiać naszemu durnemu rządowi. (aha przecież dla naszych oficjeli wydatek kilku tysięcy dodatkowo na ogrzewanie swoich rezydencji to żaden wydatek.)
mario / .* / 2005-05-25 08:33
Zgadzam się, że należy walczyć o swoje prawa. Rząd, jeżeli nie ustalił sposobu zwrotu akcyzy dla gospodarstw domowych i instytucji natychmiast to napewno nie zrobi to tuż przed wyborami - "Po nas choćby potop". Proponuję akcję protestacyjną natychmiast i masowe wysyłanie maili z protestem na adres Ministerstwa Finansów.
Ala / .* / 2005-04-13 13:32
"Ja proponuję aby akcyzę podnieść do poziomu nie 1.028zł, a np 10.280zł. A co jak szaleć to szaleć. Kasa państwa będzie pękała w szwach,a najwyżej zdechnie jakieś 50% polaków, a gdyby wśród tych byli przypadkiem w większości anty czerwoni to jeszcze lepiej dla obecnie rządzącej bandy. Mieli by duże szanse na wygranie następnych wyborów."-ta wypowiedż jest ok jestem za dodam, że następna podwyżka dotyczyć będzie wegla i miału bo nagle okarze się, ze popyt wzrósł - ludzie myślą!!!!!!!
Kibiec / .* / 2005-04-12 10:12
Dzień dobry.Chciałem skomentować ten wątek.Ale zabrakło mi słów. Jedyne, co przechodzi mi przez gardło to to, co obejmuje cenzura. Nie każdy w kraju zarabia tyle by delektować się ciepłem. Ja u siebie do niedawna paliłem wszstkim i było tanio, ale też tych śmieci nie można znaleźć za dużo, a jak się już coś znajdzie, to też nie wystarcza na wiele. Więc ostatnio pomyślałem, kalkulowałem, że przejdę na ogrzewanie olejowe. Obserwując wachania cen oleju opałowego stwierdziłe, uwzgledniając jego wydajność, że to mi się opłąci. Szczególnie, że zauważyłęm, że c******** pory roku mają do zaoferowania niższe ceny oleju opałowego. W domu grzeję nie cały czas, tylko wtedy jak potrzeba. Z regóły ranki mam w domu lodowate i wszystcy ubierają po 3 bluzy. Myślaęłm, że olej z najdejściem wiosny ztanieje i kupię go więcej przed zimą. Chole.a myliłem się. Tyle kasy poszło na tę instalację grzewczą i teraz jedyne co chodiz mi po głowie - to sprzedaż domku i przerowadzka do ... mamy ... szkoda że jej już nie mam:(
sylwek / .* / 2005-04-26 20:00
proszę pana,a patryjotyzm.dziura jest w budrzecie państwa.pan widzi tylko swoją prywate.
mariola / 87.206.24.* / 2006-10-14 20:34
Rzeczywiście pan to musi być wielkim patriotą!!!
Zastanwił się pan, kto robi tak naprwadę tę dziurę: chyba emeryci rencisci albo bezrobotni!!
Facet tak trzymaj!! Obudzisz się kiedyś z ręką w nocniku!!! Nie pozdrawiam
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy