Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

wynajem samotnej matce z dzieckiem

wynajem samotnej matce z dzieckiem

Ula111 / 2008-09-27 19:50
powiedzcie co zrobić, wynajęliśmy mieszkanie 1 pokój z kuchnią samotnej matce z dzieckiem. Chcemy aby zamieszkała tam zaczynająca studia córka, niestety lokatorka ani nie płaci za czynsz, ani nie chce się wyprowadzić. Co robić? Żal mi dziewczyny, ale i my jesteśmy ludźmi i mamy wydatki i swoje problemy finansowe.
Wyświetlaj:
Ula111 / 2008-09-27 19:52
i na dodatek coś mówi niejasno, że niedługo ani jej nie będzie ani jej córki. Do kogo się zwrócić, kobieta została bez pracy i prawdopodobnie jest w depresji, lub grozi jej choroba psychiczna.
internautaaaaa / 83.238.240.* / 2009-07-15 21:52
z obiektywnego punktu widzenia ta kobieta bezprawnie okupuje wasze mieszkanie. Jest to wasze mieszkanie ale wasza corka nie moze we wlasnym mieszkaniu mieszkac z powodu obcej kobiety. Jak niechce płacic to ja bym ja siłą wyrzucił na bruk i sie tam wprowadzil razem z corka na jakis czas. I za wszelka cene nie pozwolil jej tam wrocic. Niech się panstwo polskie nia zaopiekuje. I tak chyba mamy za duzo pieniedzy w budzecie skoro rozdajemy innym krajom (wiecej placimy skladek do unii europejskiej niz sami z niej dostajemy :)
zrospaczona 123 / 88.156.12.* / 2011-10-02 12:23
no i wlasnie przez takie glupie baby nikt nie chce wynajmowac samotnym matkom mieszkan bo sie boja .... z tego co slyszalam to owej takiej nie mozna wyzucic na bruk jest objeta jakas ochrona z wlasnie powodu ze jest samotna matka i prawdopodobnie po takim wyzuceniu moze zalozyc sprawe w sadzie nie wiem dlaczego ale podobno tak jest najlepiej bedzie w jakis urzedach sie dokladnie dowiedziec zeby owa sytuacjia nie zaistniala

Najnowsze wpisy