Forum Polityka, aktualnościKraj

Donald Tusk po raz ostatni w tej roli

Donald Tusk po raz ostatni w tej roli

Money.pl / 2014-09-16 14:28
Komentarze do wiadomości: Donald Tusk po raz ostatni w tej roli.
Wyświetlaj:
demono / 89.76.104.* / 2014-09-17 00:10
Ponoć nowej premier zaśpiewał:
Nie płacz Ewka bo tu miejsca brak....
Tam przyjaciół kilku mam, Merkel i Holland .....
martinos23 / 2014-09-16 17:26
Może ktos zainteresuje się z władz jak odbywa sie nabór do PKO B.P. w Oddziale Gdańskim. 3 razy juz na rozmowie bylem i 3 razy mi powiedziano, ze oddzwonią i mijają juz miesiące a jak informacji nie ma tak nie ma. Pewnie ciotki i pociotki juz dawno zatrudnione.
Gdzie jest jakis nadzór, gdzie szacunek do obywatela.
Waniek / 2014-09-16 18:04 / Bywalec forum
Nie rozumiem dlaczego chcesz pracować w jednej z najgorszych firm w polsce???? Okres pracy dla tej firmy w moim mieście wspominam jak praca w koszmarnym miejscu gdzie pensja to kpina a praca na okrągło. A zatrudnianie ludzi to więcej niż czarna magia coś na kształt zatrudnionego największego nieszczęśnika. Teraz ty będziesz galernikiem. Co prawda pracowałem tam jako informatyk ale sprzęt i działania odbiegały mocno od tego co było na zewnątrz widać.
podatnik66 / 193.19.125.* / 2014-09-16 14:28
szkoda, że PR był ważniejszy od faktycznego poprawiania sytuacji podatników...
szczególnie aroganckie władze lokalne to te z poparcia PO, niestety...pani HGW zorganizowała /a może nawet nie wie, tym gorzej/ coś na kształt mafii w ratuszu , cennik za decyzje administracyjne , cennik za plan miejscowy, decyzje wydawane / o ile bez "wsparcia"/ w kilka lat zamiast w kilka tygodni...szkoda...nie ma na kogo głosować, bo przecież na pisuarów nie zagłosuję, to są wariaci po prostu...

Najnowsze wpisy