TOP ZOO

Henry908 / 75.126.36.* / 2013-06-29 09:32
Omijać szerokim łukiem! Praca za 1600 brutto! Jeśli sklep jest mały jak np. w Katowicach, to:
1) Sam robisz zamówienia
2) Sam odbierasz dostawy (paczki po kilkadziesiąt kilogramów)
3) Jak masz dostawę to musisz także zająć się klientami
4) Wypełniasz nieskończoną ilość raportów na koniec dnia
5) Jeśli wykazujesz inicjatywę to nie jest to mile widziane
A tak ogólnie:
Nie wiem skąd oni biorą te zwierzęta, ale często przywożą je chore i po kilku dniach padają. Gościu o imieniu Rafał (kierownik) jeździ między sklepami jak opętany i z trudnością łączy koniec z końcem. Szefostwo? Okradają na każdym kroku. Niewypłacanie należnej premii jest standardem. Także jeśli ktoś chce dymać i być dymany na każdym kroku, to świetnie trafił. Szkoda czasu, bo ta firma niedługo pewnie i tak padnie. Właściciele jasno dali do zrozumienia, że nie mają wizji na rozwój firmy. Niech się kręci, póki nie padnie.
Wyświetlaj:
klientkatowice / 87.207.165.* / 2016-07-17 11:59
obsługa personelu jeszcze jako taka, ale pani koordynatorka z którą miałem nieprzyjemność rozmawiać plecie bzdury jak mało który. poziom empatii dla klienta mniej niż 0.przestrzegam przed tym sklepem, ja osobiście byłem tam ostatni raz. Szkoda tylko ludzi zmuszonych okolicznościami do korzystania z tego przybytku
El ninio. / 213.77.117.* / 2014-08-08 22:26
Niestety potwierdzam. Reklamują się, że mają wykwalifikowaną kadrę. A pan R. szuka właśnie pracowników bez doświadczenia. Nie wiem czemu ma to służyć, bo kiedy poszedłem tam pracować prawie nikt nie wiedział co czyni... Te dziewczyny traktowały zwierzęta jak szmatki. Poza tym nie potrafiły mi nic wytłumaczyć i czegokolwiek nauczyć, bo nie miały o niczym pojęcia. Wytrzymałem tam ponad miesiąc. W pracy można się zatyrać. Kierownik wyżywa się na pracownikach dosłownie za każdą swoją porażkę, a sam jest mega nie ogaranięty. Masakra.

Najnowsze wpisy