Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Toshiba potrzebuje 2,2 mld dol. kredytu na uratowanie biznesu

Toshiba potrzebuje 2,2 mld dol. kredytu na uratowanie biznesu

Wyświetlaj:
Pięciorak / 37.235.48.* / 2018-10-05 05:34
cześć, jestem z Pięciorak, właśnie przyszedłem na stronę, aby powiedzieć ludziom, którzy potrzebują pożyczki, że jest po prostu sposób na pożyczkę i jest zaufana firma o nazwie Stella Rene, po prostu spienięszczę moją pożyczkę w wysokości 5.000.000,00, aby szybko ustalić moja firma transportowa tutaj w Polsce, chcę skorzystać z tego medium, aby powiedzieć wszystkim moim krajom z Polski, że kiedykolwiek potrzebuje pożyczki, powinni połączyć się z {mrsstellareneloan1@gmail.com} ona jest przetestowana i bezpieczna dla nas wszystkich, a dziś raportuję codziennie raz, jak zarabiam moją kwotę pożyczki i to w gazecie, a także w wiadomościach telewizyjnych, gdziekolwiek jesteś w słowach, skontaktuj się z tą firmą Stella Rene i pozwól, że wszystkie twoje problemy się skończyły i zakończyły z kryzysem finansowym i dziękuję Bogu to.

Pięciorak
pop1 / 46.238.120.* / 2016-03-03 13:46
idioci.majac 200tys.pracownikow mogliby by sprzedac im akcje warte srednio-pakiet za 10tys.usd co daje 2mld usd.zachowane miejsca pracy i zwiazanie pracownikow z firma.
prawdomówca / 178.36.200.* / 2016-03-03 17:11
znalazł się inwestor. U nas już tak robiono i nic nie wyszło tylko ze to zagraniczniaki wmawiali że to jest z********. Wiadomo nie od dzisiaj że wielu pracowników skusi się na sprzedaż akcji i nagle ktoś może się zdziwić że firma nie jest już japońska a np. radziecka lub co gorsza chińska. Zanim coś zaproponujesz to pomyśl to nie boli
Ofca / 194.181.149.* / 2016-03-03 17:01
A kto chce akcje firmy ktora umiera.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy