Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Toyota Avensis FL - europejska premiera

Toyota Avensis FL - europejska premiera

Money.pl / 2015-06-19 15:09
Komentarze do wiadomości: Toyota Avensis FL - europejska premiera.
Wyświetlaj:
-()- / 5.174.33.* / 2015-06-24 13:18
Ciekawe co ta nowa avensis wniesie na nasz rynek,wraz z pierwszymi komentarzami o pojawieniu sie IV generacji bylo duzo spekulacji.Teraz już można ją przetestować i odbyć pierwsze jazdy próbne, mnie najbardziej ciekawi jak wypada wnętrze podobno mialo byc wykonane ze slabych konponentów, ale dopoki nikt nie napisze bede uwazal ze jest tak jak w III czyli bardzo przyzwoicie
bringback44 / 31.2.39.* / 2015-06-25 14:24
Wiesz co siedziałem w avensisie co do wnetrza nie jest najgorsze, oczywiście nie jest to ferrari ale wszysto jest porzadnie i starannie wykonane, nic nie trzeszczy i wszystko sprawia wrażenie takiego "dopracowanego" Co prawda raczej nie kupie avensis ale to ze wzgledu na przezaczenie auta nie dla tego ze go nie chce.Jezeli szukasz rodzinnego samochodu to polecam tutaj spelni swoja role
Adrian1057 / 77.115.46.* / 2015-06-19 15:09
W ten weekend Dni Otwarte w salonach, może ktoś wrzuciłby coś na temat tego nowego Avensisa bo niestety nie będę miał możliwości a z chęcią poczytam jakieś rzetelne komentarze.
klp99 / 95.41.137.* / 2015-06-22 14:56
Akurat tak się składa, że ostatnio miałem okazję wybrać się z żona i córką na dni otwarte.Szukamy samochodu rodzinnego i mieliśmy bardzo dużo pomysłów co do kupna.Ale nasze wątpliwości rozwiały się po tym jak wróciliśmy od dealera,obejrzelismy avensisa w kombi bo akurat na takim nam zależało,jednym słowem jest "fenomenalny" w środku można się poczuć jak w domu na najwygodniejszej kanapie,wchodząc do tego samochodu mamy już tylko chęć nim odjechać.Poprawiona stylistyka i dodane systemy bezpieczeństwa przekonują mnie tylko o tym aby kupić ten samochod, mam zaufanie do Toyoty i mam nadzieję, że po kupnie go nie strace
Sceptyk445 / 37.31.77.* / 2015-06-23 00:49
O w końcu udało mi się znaleźć informację o osobie która była na dniach otwartych.Hmm zapowiada się ciekawie wnioskując po twoim "klp99" komentarzu mogę chyba spokojnie powiedziec,że nie zmarnuje swojego czasu wybierając się na oględziny IV generacji.Zapowiada się ciekawie ale nie powiem będe podchodził bardzo sceptycznie tak już poprostu mam,zobaczymy jak to będzie jeżeli ktoś będzie chciał posłuchać moich wrazen jak już wróce, niech odezwie sie w komentarzu.Pozdrawiam

Najnowsze wpisy