Forum Forum inwestycyjneForex

Trwa dyskusja na temat franka, a złoty czeka na EBC

Trwa dyskusja na temat franka, a złoty czeka na EBC

Wyświetlaj:
lucy559 / 46.171.40.* / 2015-01-21 17:19
widzę, że ci którzy nie mają kredytu we frankach cieszą się z nieszczęścia nas "frankowców". No tacy Polacy my już jesteśmy. My "frankowcy" mniej wydamy na ciuchy, jedzenie itd. zatem mniej zarobi gospodarka. i z czego tu się cieszyć, to problem całej gospodarki czyli nas wszytkich
Jasiu785 / 37.72.127.* / 2015-01-26 10:07
Nie cieszymy się bo to zawsze jest ból tylko wnerwia nas biadolenie. Kto mi pokryje różnice kursową w dolcach bo chciałem zasilacz kupić u chinola?
bydtor / 78.28.16.* / 2015-01-23 16:35
Do Luccy559.
Nie mam kredytu we frankach, nie cieszę się z Twojego nieszczęścia. Ale... w momencie podpisywania umowy kredytowej, to: widziały gały co brały. Taka byłaś przezorna, że nie uwzględniłaś ryzyka kursowego, śmiałaś się z nas kredytobiorców w PLN-ach, a teraz: cierp ciało jakżeś chciało.
pjn / 31.61.138.* / 2015-01-21 11:48
wciąż obowiązuje standard wielkiej głowy do małych interesów w całej polskiej gospodarce. wygrywają małe cwaniaki, nie obowiązują żadne normy, nikomu nie zależy na prestiżu, klasie - za pieć złoty wszyscy sa w stanie sprzedać własną matkę - niestety takie standary obowiązują również w bankach i z przykrością trzeba stwierdzić, że rozpowszechniają się w całym świecie. Niestety świat bez zasad - w tym ekonomia i biznes - promuja takich ludzi jak pootin - bezwzględnych, kłamliwych, wrednych - ale skutecznych. piękny świat budujemy dla własnych dzieci.
kickers / 89.73.70.* / 2015-01-21 11:46
Prawdę godosz. Dla słoików tani złoty to 'słaby' złoty. A ja mówię. Tani złoty, to mocny złoty.
zawodówka / 83.31.160.* / 2015-01-21 10:22
jeden wielki bełkot,wyższe kursy walut do dla obywateli Polski lepsze życie, oprócz franka.wtedy polacy ciezko pracujacy na emigracji mają wiecej złotówek a co za tymidzie moga wiecej wydac w sklepie napedzą gospodarke,no i niemcy słowacy,litwini przyjerzdżaja do nas kupowac to pisze ja człowiek po zawodówce a wy matoły po uniwerkach nadajeta sie do tarcia chrzanu,ekonomisty!
pjn / 31.61.138.* / 2015-01-21 11:54
wszystko zależy od punktu widzenia i zawężenia sobie horyzontu. Jeżeli życie to spanie i żarcie - to tak, wtedy tani złoty ma zalety. Ale jeżeli bierzemy udział w światowej gospodarce to tani złoty powoduje podrożenie komponentów do produkcji, droższe paliwo, energię. Maleje też kapitał Polski - i tak nieduży - co zmniejsza wagę Polskich firm w światowych przetargach. Im szerszy horyzont tym mocniejsza złotówka nabiera więcej zalet. Z punktu widzenia robotnika po zawodówce rzeczywiście mocna złotówka nic nie daje.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy