Forum Forum ubezpieczeńNa życie

ubezpieczenie na zycie PZU

ubezpieczenie na zycie PZU

mariast / 84.75.196.* / 2016-02-13 01:08
witam, to moj pierwszy post na forum

Mam 62 lata i jestem od 2 lat na emeryturze. Wczesniej przepracowalam 35 lat w szkolnictwie na umowe o prace gdzie pracodawca ubezpieczal mnie na zycie w PZU (chociaz jest to w tej sytuacji nieistotne). Nie mam meza, mam 1 syna niezaleznego finansowo. Moja emerytura wynosi okolo 1900 PLN netto. Po przejsciu na emeryture zdecydowalam sie kontynuowac ubezpieczenie na zycie w PZU (z uwagi na ilosc wczesniejszych lat skladkowych regulowania polisy). Skladka wynosi 70 PLN miesiecznie. Opis tego ubezpieczenia to:

>>Polisa zapewnia szeroki zakres ubezpieczenia, dający ubezpieczonemu i jego rodzinie zabezpieczenie finansowe na wypadek różnych nieszczęśliwych zdarzeń, takich jak zgon ubezpieczonego lub współubezpieczonych (członków rodziny), trwały uszczerbek na zdrowiu ubezpieczonego spowodowany nieszczęśliwym wypadkiem, oraz (do wyboru przez ubezpieczającego) opcję gwarantującą wypłatę świadczenia w przypadku szczęśliwego zdarzenia, jakim są narodziny ubezpieczonemu dziecka.
Wyświetlaj:
adamros / 83.23.194.* / 2016-02-25 13:07
Niech Pani się stara zmniejszyć składkę.
Jest wiele porównywarek, albo można poprostu wziąć ubezpieczenie za pośrednictwem ideafairplay.pl w ten sposób doradcy zaproponują Pani dostosowaną do Pani ofertę ubezpieczenia z wielu różnych firm.
A co ważniejsze, będzie Pani mogła w ten sposób wspomóc wybraną przez siebie organizacją charytatywną, społeczną, pozarządową
miriash / 185.75.0.* / 2016-03-06 22:27
Miałem podobną sytuację. Odchodząc z pracy chciałem zmienić również ubezpieczenie grupowe. Skorzyształem z rady powyżej i zadałęm zapytanie na stronie idei fairplay. OTrzymałem ciekawe 3 oferty z pzu, allianza i ergo. NAjkorzystniej wypada ego, ale jeszcze się zastanawiam.

Tak czy siak iniciatywa fajna. Szybko otrzymałem oferty i niezależnie co wybiorę to wspieram osoby potrzebujące NIE PŁACĄC WIĘCEJ niż w mojej poprzedniej pracy.

Wybiorę i sprawdzę i dam znać.
mariast / 84.75.196.* / 2016-02-13 01:11
czesc dalsza wiadomosci:

Jedyne co pewne z tych rzeczy to zgon :) Wspolubezpieczonych i kolejne dzieci mozemy pominac :) Zastanawiam sie nad sensem tej skladki, poniewaz przewiduje ona zdarzenia o prawdopodobienstwie niewspolmiernym do czesci mojego dochodu jaki odprowadzam od 2 lat do PZU. Na zwykly pogrzeb z samych skladek mozna uzbierac w przeciagu 4-5 lat, w dodatku nie jest to znaczace obciazenie dla budzetu mojego syna. Czy w mojej sytuacji ma sens lepsze dostosowanie ubezpieczenia na zycie, czy moze szukanie tanszej skladki lub calkowita ich rezygnacja? b. prosze o porade
Paul Mardo / 5.172.252.* / 2016-03-06 07:52
Dzień dobry, z tej strony Paul Mardo doradca ubezpieczeniowy Allianz. Jeśli szuka Pani lepszej polisy, to zapraszam do kontaktu. Mogę zaproponować Pani polię grupową bez przynależności do zakładu pracy -polisa grupowa zawierana indywidualnie od 49/zł miesięcznie (kilka wariantów do wyboru).Mój nr tel. 723 248 557.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy