Na skróty
Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Ubezpieczenie w PZU Typ P Plus. Pytanie.

Ubezpieczenie w PZU Typ P Plus. Pytanie.

skomentuj
Level / 2010-11-17 17:47
Witam, moja mama jest ubezpieczona w PZU (ubezpieczenie P Plus) i ubezpieczyła też mnie. Składki płacimy oboje. Ja nie pracuję. Niecały rok temu uległem wypadkowi wskutek czego jestem inwalidą. Mam rente socjalną, jestem całkowicie niezdolny do pracy. Nie złożyłem wniosku o odszkodowanie bo mnie podobno błędnie poinformowano (niemądry jestem wiem) ale teraz chciałbym złożyć. Moje pytania, czy jeśli byłem pijany to mam szanse dostać odszkodowanie (nie prowadziłem samochodu, w ogóle to nie wypadek samochodowy). Czy mogę jeszcze? czy termin nie minął jeśli było to w grudniu 2009r. ??
Wyświetlaj:
winiarski / 91.94.222.* / 2012-06-11 18:41
Mam pytanie moje tesciowa miala ubezpieczenie grupowe typu p plus tesciowa umarla i wie ktos jaka jest mniej wiecej kwota ktora osoba uposazona dostanie pytam poniewaz co innego slyszalem w pracy od tesciowej a co innego mowi pani w pzu
eme / 213.238.84.* / 2012-06-13 07:15
Zobacz na polsie lub popros u tesciowej w pracy o kopie .
Miniusia / 93.154.129.* / 2011-11-06 01:26
jeżeli masz nadal jakieś pytania odnośnie jak złożyć takie odwołanie napisz do mnie na maila postaram sie pomóc:
malzyla@agentpzu.pl
tybi / 83.8.151.* / 2011-09-09 17:43
Witam. Moja żona ma ubezpieczenie grupowe w PZU Typ P Plus. Niedawno przeszła operację -laparoskopowe wycięcie woreczka żółciowego (był to ostry stan zapalny). Złożyła wniosek o odszkodowanie, wg. wyliczeń kadrowej miało to być 2500 złotych za operację (wg. warunków ubezpieczenia grupowego) i 300 złotych za 5 dni pobytu w szpitalu. I taki też wniosek kadrowa wystawiła z prośbą o jak najszybszą wypłatę świadczenia w łącznej kwocie 2800 złotych. Co prawda żona odszkodowanie otrzymała tego samego dnia w którym złożyła wniosek, ale otrzymała w sumie - 300 zł. za leczenie szpitalne i... 250 zł. za operację!!!!! O co tu chodzi?!!!!! I ile organów musiano by jej wyciąć, aby otrzymała zapisaną w umowie sumę odszkodowania?!!!!! To już nie pierwszy raz (jeśli chodzi o mnie i moją małżonkę) PZU zaniża kwotę odszkodowania!!!!!
sebastian9722 / 37.128.3.* / 2013-01-30 23:05
ja mam ten sam problem miałem wycięty laparoskopowo woreczek i dostałem 1050zł za to i za pobyt w szpitalu 5 dni śmiechu warte czekam teraz na dokumenty i pisze odwołanie jak to nic nie da to rezygnuje z PZU
bankowy! / 46.174.24.* / 2011-11-07 14:18
witam mam taki sam problem z wyciętym wyrostkiem. Dostałem 300 i 300zł. żenada. Napisałem odwołanie jako nieszczęśliwy wypadek ale mi odpisali,,że negastywnie to widzą. Co dalej?
Lech3 / 2010-11-17 18:23 / Bywalec forum
Masz trzy lata licząc od daty zdarzenia na złożenie wniosku o odszkodowanie .
Z alkoholem może być problem , niemniej wniosek składać zawsze należy !
Level / 2010-11-17 18:37
Dziękuję. Z tego co czytałem kiedyś w tej broszurce z pzu to było napisane że nie dostanie odszkodowania ten kto prowadził pojazd po pijanemu i uległ wypadkowi. Nie mniej jednak obawiam się że skoro sam się napiłem, alkohol był przyczyną wypadku-wniosek zawiniłem ja i mogą mi nie przyznać. Ale złoże wniosek może akurat...
Margareth / 2010-12-26 21:42 / Bywalec forum
Próbuj, chociaż też mi się wydaje, że może być ciężko. Wypadki spowodowane z własnej winy (a ten chyba takim był) zwykle nie są objęte ubezpieczeniem
skomentuj

Najnowsze wpisy