Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ubiegasz się o zasiłek? Koniec z kolejkami w skarbówce

Ubiegasz się o zasiłek? Koniec z kolejkami w skarbówce

Wyświetlaj:
uuups / 81.190.116.* / 2015-10-14 08:32
a jak będzie miała złożyć wniosek osoba, która nie ma dostępu do internetu? a na dodatek nie potrafi posłużyć się komputerem..... strasznie "mądrzy" urzędnicy - siedzą przed komputerem cały dzień i myślą, że wszyscy petenci też tak robią
rycho / 86.111.116.* / 2015-10-17 08:20
myślęć myśleć przecież zawsze można tradycyjnie a nie szukasz dziury w całym
chyba czas wypić kawę !
Puups / 148.81.230.* / 2015-10-14 08:23
Nie wierzę w automatyczną weryfikację informacji o dochodach. Jeżeli nie potrafili opracować automatycznego (komputerowego) liczenia głosów na wyborach, to tym bardziej nie będzie działał ten system. A poza tym co na to ochrona danych osobowych. Przecież informacje o zarobkach są ściśle tajne.
ewa157 / 89.228.229.* / 2015-10-14 22:46

A poza tym co na to ochrona danych osobowych. Przecież informacje o zarobkach są ściśle tajne.

Owszem,są tajne...do momentu,gdy ktoś nie ubiega się o przyznanie świadczeń.
a..;;WAAAA / 87.207.187.* / 2015-10-14 08:17
jestem za takim systemem , ale równiez powinno byc zrobiona kontrola i nadzór nad MOPS a dlaczego , dlatego ze nie wszystkim sie należy pomoc . alkoholikom powinni powiedziec nie , to nie jest choroba i z alkoholu mozna wyjsc pod pewnymi warunkami . ( jesli osoba pije MOPS wysyła na leczenie i to jest warunek zeby otzrymać zasiłek ) , mnóstwo ludzi nie pracuje a nadaje sie do pracy a Pracownicy z Mopsu pchają pieniądze ludziom którym w wiekszości sie nie należy , albo należy sie pod warunkiem że pracują .
Ja samotnie wychowuje dzieci , mam 2 . dostaje tak jak wiekszości krajów płaci zasiłek rodzinny , oraz alimenty na dzieci zasądzone Sądownie ( maż nie chce płacic dobrowolnie alimentów , przebywa zagranicą)
NIE KORZYSTAM Z MOPS-u ANI Z ŻADNEJ INNE INSTYTUCJI . PRACUJE W 3 PRACACH BY UTRZYMAĆ DOM I DZIECI . NIE DOSTAJE ŻADNEJ POMOCY OD RODZINY . SAMA SOBIE DAJE RADE .
I DZIECIOM POŚWIECAM CZAS . MAJĄ RÓZNE ZAJECIA PO SZKOLE ODPŁATNE . JAKOŚ DAJE RADE A JESTEM OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ A MIMO TO NIE KORZYSTAM Z MOPS .
JESTEM DLA WIELU LUDZI AUTORYTETEM I WIELE LUDZI CHWALI MNIE ZA TO CO ROBIE .
RÓWNIEŻ POMAGAM I UDZIELAM SIE SPOŁECZNIE I PRACUJE RÓWNIEŻ Z DZIECMI W STOWARZYSZENIU . JAK SIE CHCE TO SIE DA . MAM NADZIEJĘ ZE WIELE OSÓB TAKICH JAK JA .
;'lkjo[plk\;; / 83.10.186.* / 2015-10-14 07:20
Jestem za całkowitym zniesieniem jakiej kolwiek pomocy materialnej w postaci pieniędzy i czego kolwiek za darmo dla alkoholików , narkomanów i lebrów ,cyganów obcokrajowców . Bo jest to bardzo nieuczciwe wobec innych członków naszej społeczności to niewolnictwo , kto chce pracy jest dość Jak się to ma do ludzi którzy pracują za najniższą pensję ,to ten człowiek młody w rzeczywistości na siebie pracuje 2 dni w miesiącu a resztę miesiąca na cyganów nachoźców obcych narodowości i innych mentów
Czas skończyć z zabawą w dobrotliwość i dobrze się przyjrzeć wychowaniu dzieci w rodzinach gdzie matki polki króliczki z wielo ojcowością wychowują dzieci że ; mają przynośić wszystko do domu bo mamuśka chce wypić i dobrze żyć z dzieci złodziei . Na wsi szczególnie widoczne .
Vena / 188.146.69.* / 2015-10-13 23:06
Zasiłki powinny byc jeżeli nie zlikwidowane to bardzo rozsadnie przyznawane.-szczególnie jeśli chodzi o mężczyzn.W chinach nie istnieja zasiłki. Kto pracuje ten ma na chleb i normalne życie dlatego tez tak wysoko zaszli. kazdy jest zdolny do jakiejś pracy.i za ta prace otrzymac zaplatę.Niestety u nas n auczyli sie naciągac i wykorzystywac . Tysiace pijaków bierze zasiłki ,nie chce im sie pracowac .,- niech by przynajmniej byli zatrudnieni do prac porzadkowych itp.
FILUTEK. / 91.123.164.* / 2015-10-14 05:03
wszyscy którzy mogą powinni pracować. myślę że wszyscy by chcieli, tylko gdzie jest ten który za tą pracę zapłaci. pracy jest dużo tylko płacących mało.
reh / 195.26.22.* / 2015-10-14 01:02

byli zatrudnieni do prac porzadkowych itp.

a emerytury i renty to po co????wszyscy niech sprzątają dożywotnio....tak dla sportu
Romek260 / 86.44.29.* / 2015-10-14 00:51
Chlopie co ty bredzisz!? Mieszkam w IRL i tu dopiero wyludzaja! dzipsiaki i trawelery no rzecz jasna czesc obcokrajowcow, miedzy innymi Polacy KOMBINATORZY :) (czy sie stoi czy sie lerzy zasilek sie nalerzy) CO ty masz w Polsce za zasilek? nawet na waciki nie wystarczy jak rachunki oplacisz:) Wiec co ci biedni, ktorzy naprawde potrzebuja! twoim zdaniem wyludzaja?Zaraza Polski sa nasi rzadzacy ktorzy rozpitolaja nasza kase np. loty samolotem, wczasy, restauracje, imprezy, limuzyny itd. POLACY OTWORCIE OCZY POMYSLCIE O WASZYCH DZIECIACH bo ja juz do POLSKI nie wroce;(((( Bardzo za nia tesknie i ja kocham ale mysle o swoich dzieciach. Pozdrawiam myslacych!
soc / 31.174.36.* / 2015-10-13 22:29
Wywiadu środowiskowego z pomocy społecznej nie da się zrobić przez internet. Jakby się dało to pracownik socjalny tez by tak wolał. Ale się nie da. Ciekawe jak zbadać przemoc albo alkoholizm podczas wywiadu przez internet? tego typu wywiad można tylko przeprowadzić w przypadku świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego i dodatku mieszkaniowego, które tak naprawdę są zadaniami przekazywanymi przez burmistrzów/prezydentów do pomocy społecznej bo nikt w urzędzie tego robić nie chce. Poza tym o pomoc można się ubiegać, a nie się należy
real / 109.231.47.* / 2015-10-13 21:49
Usługa wspaniała, ale czy zadziała?
voitek / 89.74.181.* / 2015-10-13 20:59
Skladanie wniosków może to usprawni, niestety nie wpłynie na przyznawalność zasiłków.
A715 / 94.158.233.* / 2015-10-13 19:07
Beata519 - sugeruję zapoznać się z ustawą o pomocy społecznej
Beata519 / 89.25.190.* / 2015-10-13 18:57
No pewnie - juz te pracownice Mopsu musza z dokladnoscia wszystko wiedziec zreszta aby otrzymac jaka kolwiek pomoc to i tak przeswietlaja z gory na dol tylko alkoholicy dostaja -bo to choroba spoleczna i musza dostac jak powiedziala kiedys pracownik socjalny .

Najnowsze wpisy