Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Uchodźcy po równo dla każdego kraju UE? Schulz chce ustalenia kwot

Uchodźcy po równo dla każdego kraju UE? Schulz chce ustalenia kwot

Wyświetlaj:
zeniu35 / 80.187.107.* / 2015-05-14 00:20
Trzeba otwarcie powiedziec, ze 4 mln POlakow to tez uchodzcy wiec powinismy byc solidarni z innymi uchodzcami zwlaszcza, ze wielu ludzi w Azji czy Afryce ma jeszcze gorzej. Oczywiscie, ze wiekszosc uchodzcow powinny przyjac kraje najbogasze czyli zachodnioeuropejskie wliczajac prowodyrow z usa oraz te kraje, ktore najbardziej pieczolowicie wspolpracowaly z usa przy wojnach i doprowadzily do takiej sytuacji jaka jest na swiecie.
Adam222 / 89.66.201.* / 2015-05-13 17:21
Teraz biedni Polacy aby dostać pomoc od państwa będą musieli udawać afrykańskich murzynów.
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-05-13 11:37

Ten, kto chce legalnie wyemigrować do Europy, nie jest przestępcą
a co mnie obchodzi czyjeś chciejstwo? ja chcę mieć Audi Q3. Czy Europa mi ją da? Ktoś bardzo chce uczynić z Europy wielokulturowy, wieloetniczny i wieloreligijny tygiel który kiedyś doprowadzi do wybuchu i rzezi. Ktoś bardzo nienawidzi Europy.
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-05-13 11:43
w sumie to może być zagrywka Jankesów- robią co chwila burdel w kolejnym kraju Bliskiego Wschodu wiedząc że spowoduje to kolejne fale emigracji do Europy. Europa pod ciężarem socjału upada, podnosi podatki, staje się niekonkurencyjna. Słaba Europa przestaje być konkurencją dla gospodarki amerykańskiej. Dlaczego nie odsyłamy uchodźców syryjskich do USA? Przecież aktualna sytuacja w Syrii to wynik działań CIA.
a co z Polakami na emigracji... masz Ewka jakiś plan? / 193.202.117.* / 2015-05-13 11:28
Proponuję, żeby politycy PO i PSL - jeżeli zgodzą się przyjęcie imigrantów z Afryki i Azji - przyjęli ich do swoich domów i rodzin...

Jeżeli dadzą taki przykład - to możemy, powiedzmy po trzech latach... przyjąć jakąś część azylantów w ilości nie większej niż ta adoptowana przez PO&PSL

Jeszcze kilku dorzuciłbym bredzisławowi coby na PO-litycznej emeryturze miał komu smędzić...

Najnowsze wpisy