Forum Polityka, aktualnościKraj

Uchodźcy z Ukrainy w Polsce. Trzy warianty działań

Uchodźcy z Ukrainy w Polsce. Trzy warianty działań

Wyświetlaj:
pro120 / 2014-03-13 15:55
Na koniec Rosja stwierdzi ze uchodzcami sa ich obywatele, ktorych musza koniecznie ochraniac przed Polakami, wiec chyba nikt nie bedzie mial w Europie nic przeciwko temu zeby z misja "humanitarna" Rosja wkroczyla do Polski.
atelie / 94.42.189.* / 2014-03-13 11:29
2,5 miliona Polaków musie uciekac z Polski aby żyć !

dlaczego tusk tak traktuje Polaków, dlaczego chce na siłe zrobić tygiel wielonarodowościowy w Poslce !? Jak onegdaj Stalin !

dlaczego sa pieniądze dla ukraińców a nie ma dla Polaków !

NIECH ICH PIĘKNA JULIA ROZLOKUJE W SWOICH PAŁACACH I REZYDENCJACH, NIECH ZASIEDLA
PAŁAC JANUKOWYCZA !

ZABLOKOWANE KONTA JANUKOWYCZA I MAM NADZIEJE JULII POWINNY WYSTARCZYĆ !
huragan / 94.42.189.* / 2014-03-13 11:22
a jest dla Ukraińców, z którymi mamy niezapłacone rachunki krzywd w historii. ?
Dlaczego Polacy z Sibiru nie mja takiej troski Platformy i PSL-u jak ukraińcy ?

dlaczego gardzimy Polakami ze wschodu ?
kmicic385 / 78.10.111.* / 2014-03-13 10:57
Platfusy oszaleli na punkcie Ukrainy! Lobby ukraińskie w Polsce i w PO (poseł Szyc)działa.W razie porażki majdanowców,kto będzie wiał za granice?.Probanderowski prawy sektor wraz z rodzinami.Widziałem te setki nowoczesnych kontenerów w Nowej Dębie przygotowanych dla nich za moje pieniądze.Mieszkam na D.Śląsku,gdzie masa lokatorów poniemieckich kamienic ma kible na klatkach schodowych a czasem na podwórku.Dla poprawy ich bytu nie ma kasy,a dla potomków ludobójców wołyńskich jest.Ten nierząd antynarodowy musi odejść-niema innej opcji
mnbvc / 37.128.40.* / 2014-03-13 09:54
Tusk przyjmij wszystkich ! A dlaczego uciekają ? Może się boją banderowców z którymi ręka w ręke stali na majdanie ? No ale przecież wygrali swoją rewolucję to o co im chodzi ? Niech teraz budują swoją nową Ukraine ! Niech ukraińcy mieszkający w polsce i wypowiadający się w polskich mediach teraz jadą tam pomagać,budować nowy ład w końcu mają doświadczenia z Polski. No ale może to wszystko to była taka ściema. żeby zrobic rozróbe bo potem będzie łatwiej czmychnąć na zachód ?
eldorado / 193.108.194.* / 2014-03-13 09:40
no tak - zakwateruje się ich na terenach co do których zgłaszał pretensje Jarosz. Następnie zażądają przyłączenia tych ziem do Ukrainy. Mam nadzieję, że będziemy mieli wtedy rząd "z jajami" - ale wtedy wtrąci się NATO i USA. Rozpoczną się bombardowania i powtórzy się historia z Kosowem.
bembo / 193.109.225.* / 2014-03-13 09:29
tak k***a!!! wszystkich przyjmijcie w dupu niech nas potem wyrżną jak na Wołyniu. Nie ma dla nas opieki medycznej edukacji na ludzkim poziomie sami narobili burdelu to niech teraz to piwo piją!!!Robią r***********, obalają prezydenta, którego sami wybrali.

Najnowsze wpisy