Forum Polityka, aktualnościKraj

Ulga na dzieci. Rząd chce ją zwiększyć o 20 procent

Ulga na dzieci. Rząd chce ją zwiększyć o 20 procent

Wyświetlaj:
iwcia04 / 46.112.115.* / 2014-10-06 09:32
TAK.... ja jako samotna matka trójki dzieci, pracując na umowie śmieciowej nie dostanę 4 tys. bo nie mam tak dużych składek na ubezpieczenie. dziwne...
bookbis / 95.40.107.* / 2014-09-29 19:46
tak ogolnie to bardzo irytuje je mnie mowienie o jakichkolwiek ulgach, bo de facto nic on nie znacza i nie powoduja. Np, niby takie ulgi ktore maja przyniesc korzysc malzenstwom ktore powinny miec dzieci lub ktore juz maja. Jesli młody człowiek nie ma perspektywy płatnej i długotrwałej pracy to nic go nie zmotywuje do rodzenia dzieci, jesli one juz sie przytrafia to nie ma zadnej pewnosci ,że dziecko trafi do żlobka czy przedszkola, jesli ma troje czy wiecej zaczyna zyc w biedzie bo podreczniki sa drogie i co rok inne, ubran tez nie mozna w nieskonczonosc przerabiac. Jesli nie stac na jedzenie to zadne programy typu idz do teatru za50% nie spowoduja szczescia.
To wszystko to tylko miełkie gadanie. CZLOWIEK powinien zarobic, wiedziec co moze , ile dostanie, miec pewnośc stabilizacji a wtedy nie beda potrzebne żadne wydumane ulgi.
Precz z taka demagogia
sasdfasdsd / 93.105.176.* / 2014-09-29 17:36
nic tylko rzucic robote i dzieci robić. PRL bis sie zbliża. ile jeszcze ludzie beda glosowac na wszelkiej masci socjalistow. zasilkami sie bogactwa kraju nie buduje. na socjalizm stac bogate kraje a nie te na dorobku. wzbogacaja sie tylko wybrani i rzadzacy a reszta ma na to wszystko robic. biednym sie wydaje ze to dla nich a sa najbardziej obciazona fiskalnie grupa spoleczna. jest tylko jeden wybor: socjalizm i wolny rynek czyli obecna banda i KNP
Paweł78 / 91.222.27.* / 2014-09-29 18:53
lepiej wspierać rodziny niż ładować kasę w przywileje górnicze.

Najnowsze wpisy