Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Umiarkowana zwyżka na warszawskiej giełdzie

Umiarkowana zwyżka na warszawskiej giełdzie

Raczek / .* / 2005-07-20 17:28
Komentarze do wiadomości: Umiarkowana zwyżka na warszawskiej giełdzie.
Wyświetlaj:
Robbi / .* / 2005-07-21 15:12
Ładnie dmuchnęło te 7775szt Polimexu po 40zł. Jaki będzie dalszy ruch i gdzie opór?
Konkak / .* / 2005-07-21 12:42
Co tak cisza na forum? Czyżby wszyscy prowadzili dogłębne analizy? Orzeł pewnie fruwa gdzieś po plaży podrywając inne ptactwo płci przeciwnej.
orzel / .* / 2005-07-21 10:54
a wiesz ze to mi sie podoba - Ja tez nic nie sadze :) od razu mi lzej !pozdrawiam :)
orzel / .* / 2005-07-21 10:11
dzis polimex po zbieraniu sil moze powalczyc o 40 zl;) co Ty o tym sadzisz Stroke:)
Robbi / .* / 2005-07-21 15:06
Orzełku, twoje sądy bywają prorocze. PXM jest już blisko. Oby tak dalej, czego wam i sobie zyczę.
strokuś / .* / 2005-07-21 10:39
o pxm, cpl, cmr, pkm, mol, net, ago nic nie sądzę :) - kupiłem i trzymamjak zacznę sądzić to będę się znowu szarpał, a na tym zwykle tracęmniej pewny jestem rpl, pmd i orb - ale i tu sądzenie na dobre mi chyba nie wyjdzie, więc na razie chyba zostanie jak jest
Robbi / .* / 2005-07-21 10:36
Ja bym się bardzo cieszył. Ponadto potencjał wzrostowy w dłuższej persektywie jest obiecujący.Pozdrawiam wszystkich inwestorów i życzę zielonych kolorków.
orzel / .* / 2005-07-20 22:45
Humor mam dobry bo wakacyjny :) a gieldowo........ no coz dzis zrobilem sobie jakies jakas masakryczna jazde bez trzymanki !:)kupilem i w ostatniej chwili sprzedalem bioton (zarobilem na paczke fajek)kupilem gdans po 3 zeta i ustawilem sell na 3,12 i co .......... to juz sami sobie dopiszcie:)no i nie mam bety i z tego powodu cierpie najbardziej !i mam stera ktorego ustawilem na 7,75 :(ps gratuluje innym ptakom tym bardziej czarnawym rzeczywiscie cos sie kroi na kruku moze jak to kiedys bedac jego fanem pisalem kruk w niebo stuku puk!ps no coz ,jutro znowu cos trzeba pozmieniac bo dzis w dupcie :)musze sie wyspac papapa
KOLO / .* / 2005-07-21 09:39
mam podobne odczucia :(zresztą cały czas nie mogę przełknąć gula spowodowanego bezmyślną (automatyczną) sprzedażą millusia w piątek...wczoraj niechcący pogoniłem gtc po 129 to pewnie dziś wzrośnie :(z biotonem też dałem ponieść się emocjom i wysiadłem po 7,3 a już dziś widać że (przynajmniej narazie) pójdzie up...chyba czas wyjechać na wakacje...pzdr wszystkich
JUJO / .* / 2005-07-20 20:06
Dzis mam lepszy humor ze opuscilem stera, choc moglem to zrobic o wiele wyzej
Raczek / .* / 2005-07-20 17:28
Orle,Ty specu...uważaj na Kruk'a...
orzel / .* / 2005-07-21 00:53
Raczku drogi wyczuwam nute iroii w tym specu :)nigdy sie za takiego nie uwazalem i nie uwazam ja jestem prosty koloryzator rzeczywistosci :)a z tym alprasem glupio wyszlo ale przeciez wiesz jak zmienne sa koleje losu w tej materii gieldowej!cos co jeszcze wczoraj wydawalo sie zla dezyzja juz wkrotce okazuje sie byc dobra i odwrotnie!:)niech Ci kruk rosnie az do nieba i odrobi strate jaka poniosles na alprasie (ja tez kokosow na nim nie zrobilem choc moglem:)))pozdrawiam
orzel / .* / 2005-07-21 14:14
taki na ten przyklad ster :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy