Forum Forum prawneCywilne

Umowa o czasowe korzystanie z nieruchomości - timesharing (Holiday Travel Center)

Umowa o czasowe korzystanie z nieruchomości - timesharing (Holiday Travel Center)

Robertol / 31.61.32.* / 2011-11-30 20:32
Ostatnio poznaję w sumie formę prawną jaką jest właśnie timesharing i mam kilka pytań.
Ostatnio było sporo w mediach na temat zmian w ustawie o timesharingu, ale chyba nic takiego się nie stało bo zmiany były na korzyść konsumentów.
Ciekawi mnie ile tak naprawdę można zaoszczędzić korzystając z timesharingu, a nie np co roku kupować urlop dla rodziny.
Poza tym podobno jest sporo innych korzyści oprócz samego prawa do korzystania z nieruchomości, podobno są jakieś zniżki, bonusowe wyjazdy, tańsze bilety itp.
Wiem że timesharing jest chroniony ustawą więc raczej to bezpieczny sposób na zawiązanie stosunku prawnego. No nic ciekawe, czy Wy macie jakieś doświadczenia w tym temacie
Wyświetlaj:
guzowski / 37.152.16.* / 2012-08-06 12:41
Nie wiem czy próbowaliście wyjechać z towarzystwem z firmy na integracje na Teneryfe. Byłem w ubiegłym roku. Co tu dużo opowiadać. Piękna wyspa, przezroczysta woda, nurkowanie, jachty – wszystko sprzyja integracji, jest co robić, temat nie kończy się jak zwykle tylko na piciu. Polecam gorąco i pozdrawiam panie z recepcji z hotelu Luz Del Mar ;) Wszystko dzięki timesharingowej umowie która podpisała nasza firma
nastepnty / 31.60.74.* / 2012-07-25 21:51
Bardzo popularne są wyjazdy w ramach pracy, wtedy to pracodawca jest stroną umowy o timesharing, bardzo korzystna forma dla firm, bo faktycznie spore odliczneie złodziejskiego VATU, no i koszty też robią swoje, wtedy podatek jest znikomy.
Kowalskyyyy / 31.61.69.* / 2012-03-01 22:29
Szukaliśmy ze znajomymi z tydzień oferty na wakacje. W rezultacie zdecydowaliśmy się na Teneryfę. Polecieliśmy tam na przełomie lipca i sierpnia. Chcieliśmy trochę pozwiedzać ale także wypocząć nad basenem czy na plaży. Teneryfa to może nie najlepsze miejsce dla miłośników zwiedzania, chociaż krajobrazy bardzo ładne, natomiast idealne do zrelaksowania się. Pogoda piękna, gorąco, ale nie upalnie, plaże duże i nieprzeludnione.
Qudiis / 91.94.65.* / 2011-11-30 21:59
De facto można co roku wyjezdżać w inne miejsce. To działa na zasadzie wymiany wakacji. Np. ktoś chce wymienić wyjazd na inny wyjazd, wtedy dostaje ofertę włąśnie od kogoś z Polski i wtedy dokonuje się wymiany. W praktyce działa to bardzo sprawnie, HTC ma mnóstwo ofert więc jest z czego wybierać
informatorrr / 79.162.1.* / 2011-11-30 20:43
Timesharing to:
- tańsze wyjazdy
- co roku zarezerwowany apartament gdzies
- organizacja wakacji
- tanie bilety
- wymiana wakacji na całym świecie

jak podpisujesz umowę to zadbaj żeby to wszystko było dostępne, bo niektóre biura oferują tylko czasowe korzystanie z nieruchomości

Najnowsze wpisy