Forum Forum podatkoweInne

Unia chce nam podwyższyć podatki

Unia chce nam podwyższyć podatki

Adam Turowski / .* / 2004-06-09 07:52
Komentarze do wiadomości: Unia chce nam podwyższyć podatki.
Wyświetlaj:
jacho / .* / 2004-08-14 23:41
Powracajcie rodacy rozsiani w krajach Uni do rodzinnego kraju i zakladajcie tu firmy (dzialalnosc gospodarcza np. tak jak ja to zrobilem). Firmy, ktore beda eksportowaly wyroby lub uslugi do krajow z ktorych powracamy. Mozemy byc bardzo, bardzo konkurencyjni zwazywszy na niskie podatki (19%) i nieduze koszty uzyskania dochodu.Tworzmy nowe miejsca pracy, gdyz zapewne w kregu kazdego z nas, niestety, sa bezrobotni. rencyjne Niech to bedzie nasz rewanz za trudne lata na obczyznie, gdzie czesto bylismy traktowani za druga kategorie. Odwagi i do dziela.
Renia / .* / 2004-06-22 22:53
Po wejściu do unii jakoś trudno nam być gospodarzem we własnym domu. We wszystkim chcą nasi"dobrzy bracia i przyjaciele"wydawać rozkazy.Przecież my startujemy z gorszej pozycji[rolnicy mają niższe dopłaty,ale licencje musieli mieć od zaraz,a na przykład francuzi mogą się tym zająć dopiero wprzyszłości].Mam wątpliwości czy wogule będziemy kiedyś partnerem.
Toom / .* / 2004-06-17 21:00
Bardzo dobre!!!!!!!Unia Podatki.......Nasz kraj na topie dba o ZUS.......Oczywiście mało co już można wliczyć w koszty nie mówiąc o odliczeniach VAT... co i tak dla małych firm zwiększyło wpływy do budzetu.Może niech narzucą z góry że prowadzić działlność można jedynie w spólce z głównym udziałowcem UE&RP Sp. z o.o. która będzie miała 99,9% udziałów. Oczywiście z kiloma aneksami w umowie które obarczą Cię odpowiedzialnością przed wszelkimi urzędami, ewentualnymi stratami... ale jak się spiszesz w ramach dywidendy od zysków możesz otrzymać kilka worków kartofli, kefir no i moze olej lub talon na świeta abyś mógł je dostatniej spędzic.
werk058 / .* / 2004-06-14 15:52
Nie ma o czym mówić, Stara Europa chce jak najdłużej cieszyć się rozdętym socjalem - bez względu na późniejsze konsekwencje i oczywiście częściowo naszym kosztem. Mają chłopcy tupet...Trzeba im stanowczo odmówić, a jeśli zechcą tworzyć swoją Europę większej prędkości, to niech to robią: będzie to prędkość większa bo spowodowana stromym zjazdem prosto do bram piekielnego kryzysu gospodarczego i zawału ich socjalu. Nie dajmy się!
Lysy / .* / 2004-06-14 11:24
Miejmy ich w odbycie. Jezeli nasi politycy na to sie zgodza to bedzie to zdrada panstwa (nasze prawo to reguluje odpowiednio!). Jezeli unia sie uprze to niech nas wyleja z tego swojego klubiku. Mysleli, ze bedziemy tylko dodatkowym rynkiem zbytu a stajemy sie konkruencyjnym rynkiem dla inwestycji. Hi, hi... Kretyni. Pocieszajace i przerazajace jest to, ze nie tylko u nas rzadza gląby!!!
Rici / .* / 2004-06-14 07:50
Wiadomo o co chodzi!A gdzie suwerennosc naszego kraju?Rozboj w bialy dzien!!!!
szekle / .* / 2004-06-13 00:15
Stanowcze VETO ! Jest jasne i oczywiste dlaczego Niemcom i Francji jest to na rękę, nam nie ! Porozmawiamy o zrównaniu podatkowych obciążeń tylko -gdy MY będziemy mieli Ich poziom zarobków.A więc proszę bardzo -mamy odpowiednio 4x lub 5x większe dochody /przeciętnie każdy Polak zarabia tyle razy mniej euro od Francuza czy Niemca na takim samym stanowisku !/ - wtedy porozmawiamy o równaniu podatków. RÓWNE DOCHODY-RÓWNE PODATKI. Jak nie - to won !!
Peter / .* / 2004-06-12 16:11
Gdy osiągniemy poziom rozwoju gospodarczego Niemiec lub Francji to wtedy pomyślimy o podwyższeniu podatków. Teraz stanowcze VETO
R&K / .* / 2004-06-12 09:43
Jeśli Francja i Niemcy chcą harmonizacji w swerze podatku CIT to niech obniżą u siebie podatki zamiast zwiększać je u innych. Doskonale wiadomo, że wzrost podatku CIT w Polsce zachamuje w znaczny sposób rozwój gospodarczy, a o to właśnie chodzi krają UE - więcej na nas zarobią.
Jacek / .* / 2004-06-11 21:50
Gdyby tak przez pół roku znacząco spadło spożycie produktów importowanych z tych krajów, to może by zmienili zdanie ... ??? Nie jestem radykałem. To tylko element twardej gry rynkowej. Sprawdź co kupujesz ?
bogdan8 / .* / 2004-06-22 19:53
jestem 100x za, może wzorem niemców zacznijmy kupować tylko produkty "Made in Poland" i to w polskich sklepach. Arcyśmieszne jest wydawanie przez nas pieniędzy w zagranicznych marketach (zwolnionych z podatku) gdzie na ogół przeciętny koszyk jest zauważalnie droższy niż w tradycyjnym sklepie. Pokażcie mi np. lepsze jakościowo buty niż polskie. Handluję hurtowo i widzę jakie marże stosują markety - poza gazetkami jest to w art. przemysłowych często kupowanych od 30 do 70 % . itd
J.Pietrzak / .* / 2004-06-11 16:21
Kryptonim UE poprawnie odczytany znaczy:1.ULTRA EUTANAZJA dla ludzi po 50-tce,2.UPADEK EUROPY; moralny, etyczny, duchowy, itd.,3.UNIWERSALNA EDUKACJA w mass mediach / czyli perfekcyjne pranie mózgów młodym polskim niewolnikom / o dobrobycie, który ich czeka w pracy zagranica !Dlatego jest oczywistym, ze Unia musi tak dzialac jak DZIALA, aby osiągnąc zamierzone cele !
Old Skipper / .* / 2004-06-11 09:19
Głosowałem przeciwko wejściu do Unii Europejskiej, a ściślej rzecz biorąc - do ZSRE (Związku Socjalistycznych Republik Europejskich). Jak uczy dotychczasowa historia i prosta logika (jeśli politycy są w ogóle w stanie przyswoić sobie jakiekolwiek nauki, bądź logicznie myśleć, w co wątpię) - socjalizm jest ideą, której zrealizować się po prostu NIE DA. Pora przyjąć to do wiadomości. Nie szukając daleko - najbardziej zsocjalizowane państwa UE: Francja, Niemcy i Szwecja - mają praktycznie zerowy wzrost gospodarczy. To nie kryzys, to rezultat, jak mawiał św. pamięci Stefan Kisielewski. Inaczej być nie może. Jeśli SLD, który bezmyślnie, ale za to we współdziałaniu (tak, tak!) z PiS-em, PO, i UW wpędził nas do Unii, spróbuje podnieść podatki do absurdalnego poziomu Niemiec, czy Francji, albo jeśli po wyborach zrobi to ktokolwiek inny, to oprócz jeszcze większego bezrobocia i stagnacji, będziemy mieli w Polsce bunt (w najlepszym razie), bądź rewolucję (w najgrszym). A socjalizmu i tak nie da się zrobić. I chwała Bogu. Głosujmy na UPR, bo oni przynajmniej konsekwentnie przestrzegali, na czym opiera się UE i jakie będą skutki naszego wstąpienia do niej. A poza tym jest to jedyna w Polsce partia, która ma jakikolwiek sensowny program gospodarczy.
Marcel / .* / 2004-06-11 08:30
Najpierw zmknięto dla nas więkrzość rynków pracy a teraz próbuje się narzucać niekorzystne dla nas rozwiązania podatkowe. Unia Europejska, która dyktuje warunki korzystne dla najśilniejszych jej członków chce zapewnić sobie dominację i pozbawić szans rozwoju i wzrostu gospodarczego nowe państwa.
Józek / .* / 2004-06-11 00:15
To perfidia i podstęp. Najpierw zaprosić a zaraz potem zmieniać warunki. Nie do takiej Unii....Chciałoby się przypomnieć tym egoistom ich postepki z historii - wot cwaniaki....Jak wy tak to my dziękujemy> A mówił Korwin " wywołać wojnę z USA i zaraz się poddać...
vodel / .* / 2004-06-10 21:41
Nie po to głosowałem za przystąpieniem Polski do Unii , aby ta mi zamknęła jedyne żródło zatrudnienia
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy