Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Unia chce stworzyć alternatywę dla GPS i angażuje Polaków. Wyda 6 mld euro

Unia chce stworzyć alternatywę dla GPS i angażuje Polaków. Wyda 6 mld euro

Wyświetlaj:
MojeImię / 151.228.148.* / 2015-09-29 21:14
Szybciej Chińczycy skończą swój system BeiDou niż zbiurokratyzowana Unia Europejska Galileo. Nad Chinami system już całkiem dobrze działa (są dodatkowe satelity GEO i IGSO), pokrycie reszty świata satelitami MEO to sprawa kilku lat. Bardziej wierzę Chińczykom że ukończą swój system niż Unii Europejskiej. To nie tylko moje odczucie, producenci odbiorników budują wiele modeli obsługujących GPS, Glonass i BeiDou, a bardzo nieliczne obsługują Galileo.
zenio1007 / 89.65.111.* / 2015-09-29 17:20
Przecież Galileo miał być gotowy prawie 10 lat temu !!!
sarek276 / 212.14.59.* / 2015-09-29 13:04
Jak Unia paluchy wtyka w takie sprawy to ja już wiem, że to oczywiście dla naszego dobra, żeby urzędasy z Brukseli sprawdzali gdzie jesteśmy i w razie czego kierowały nas w odpowiednie bezpieczne (wg nich) miejsca.
wmwm1939 / 195.68.192.* / 2015-09-29 14:41

urzędasy z Brukseli sprawdzali gdzie jesteśmy i w razie czego kierowały nas w odpowiednie bezpieczne (wg nich) miejsca

Masz rację, proponuję (celem ochrony przed tymi urządzeniami tropienia i inwigilacji) byś założył hełm wytworzony z pancernika, albo wytworzony z pancerza żółwia, tylko musisz wyłożyć folią aluminiową, wtedy fale zostaną zatrzymane. Jak wsadzisz sobie gas-rurkę w 4 litery, to będziesz mógł kierować fale inwigilacyjne na kogoś innego, tylko musisz się oczywiście wypiąć w danym kierunku...

Najnowsze wpisy