Forum Spółki giełdowe Tauron PE SA

UOKiK upomina Tauron. Wykryto nadużycia w spółce

UOKiK upomina Tauron. Wykryto nadużycia w spółce

Wyświetlaj:
Tu i teraz / 31.174.40.* / 2015-08-12 09:58
A ilu nadużyć nie wykryto lub nie chciano wykryć...?
dsd103 / 83.26.98.* / 2015-08-11 19:26
niech się zainteresują jak Tauron postąpił z przejętą elektrownią "Halemba"
PR1955 / 46.170.43.* / 2015-08-11 14:00
Ja, jako mikro-przedsiębiorca, mam sprawę w sądzie z Tauronem, który, gdy wypowiedziałem umowę, wystawił mi kilkadziesiąt kfaktur korygujących za 3 lata wstecz. Niby, że miał złe odczyty i zużyłem więcej energii. Nie jest w stanie przedstawić żadnych dowodów, więc z lekka nadzieją czekam na rozprawę. Może sąd nie weźmie strony tego molocha !!1
KT_1953 / 212.87.241.* / 2015-08-18 17:30

Nie jest w stanie przedstawić żadnych dowodów,

Sugeruję archiwizować stany licznika (-ów) kWh, np. aparatem kompaktowym z włączoną datą i godziną zdjęcia, regularnie na koniec każdego miesiąca i w dniu obliczeniowych (w dniu fizycznego odczytu przez kontrolera) i nie pozwolić wpuścić się Tauronowi w maliny odczytów prognozowanych. Archiwalne zdjęcia umozliwiają skuteczne zbicie argumentów tej przestepczej organizacji.
wyciskany / 212.96.227.* / 2015-08-11 10:52
Niestety mam akcje Taurona ....widząc rozbudowanie admistracyjne firmy widzę jej nieuchronny upadek. Tak kończyły podobne firmy w czasie komunizmu. Zatrudnianie niekompetentych kolesi .... aby tylko nachapać się tu i teraz.
Straciłem kasę :(
misz masz / 193.238.180.* / 2015-08-11 12:32

Niestety mam akcje Taurona ....widząc rozbudowanie admistracyjne firmy widzę jej nieuchronny upadek. Tak kończyły podobne firmy w czasie komunizmu. Zatrudnianie niekompetentych kolesi .... aby tylko nachapać się tu i teraz.
Straciłem kasę :(

A czego się spodziewałeś ?
cage5 / 213.227.75.* / 2015-08-11 08:08
Tauron niech nie sponsoruje psełdo sportwcow tylko niech się zajmie przycinaniem gałęzi,zabezpieczeeniem wody do energatyki niech da o tych co płaca a nie o tych co w palanta grają
cage5 / 213.227.75.* / 2015-08-11 08:05
Oni niech się zajmą zabezpieczaniem wody do zakładów energetycznych-budowa zbiorników retencyjnych tak żeby było czym chłodzić np. Kozienice bo na razie zajmują się sponsoringim sporu a gałęzi nie ma komu np. przyciąć i tys ludzi co chwila bez prądu. Całkowity brak strategi
tarus69 / 46.215.50.* / 2015-08-11 07:16
Banda kombinatorów. Ostrzegają przed oszustami, a sami wkręcili mnie w umowę prognozowaną mimo tego ,że narzucili mi ją wcześnie gdzie zaprotestowałem wróciłem do rzeczywistej w/g zużycia. Po pewnym czasie telefonicznie w sposób niezrozumiały dla mnie wrócili do niej zapewniając o swojej uczciwości.Oczekiwania na umowę trwały i trwały,aż w końcu: koperta leżała długo, długo w skrzynce bo byłem poza granicą kraju. Jak zobaczyłem ,że to prognoza szlag mnie trafił. Odwoływałem się ,reklamowałem i nic to nie pomogło. Płacę i nie wiem za co. Wyliczyli mi niedopłatę, a okazało się ,że miałem nadpłatę bo nie czekali na zaksięgowanie ostatniej wpłaty w terminie. teraz to już całkiem nie wiem o co chodzi po nowych zmianach. tak zamieszali ,żeby nie można było samemu sobie kontrolować i wyliczyć. Poprostu banda OSZUSTÓW!!!!!!!!
Ryszard666 / 78.8.164.* / 2015-08-10 16:53
A co powiecie na praktyki stosowane przez NOVUM ? Pobierają opłatę tzw abonamentową i nie rozliczają zgodnie ze wskazaniem licznika a opłata ta wynosi podwójne zużycie miesięczne !!! Poza tym nie można rozwiązać tak niekorzystnej umowy przed upływem trzech lat bo grozi to b. wysoką karą !!! Zwyczajny rozbój i złodziejstwo.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy