Forum Forum inwestycyjneForex

USD/JPY;Raporty; Mathias Rothbard

USD/JPY;Raporty; Mathias Rothbard

mathias100 / 2008-04-04 23:22
Witam Panstwa!
Komentarz do sesji
Dzis sesja miala charakter nieco inny. W oczekiwaniu na dane z USA rynek do poludnia prawie nie ruszal sie. Ja dzis postanowilem pokazac Panstwu "gre pod dane"
Z tego tez powodu nie pracowalem dla wszystkich moich klijentow. Nie wszyscy gotowi sa ryzykowac, poniewaz wola prace o wiele spokojniejsza. Ja to popieram. Sam nie zawsze pracuje pod dane, poniewaz wyniki moga byc rozne.
Nie mam gotowej recepty na dobry rezultat . Probowalem robic wiele rzeczy – rezultat zawsze bywa rozny. Najwazniejsze jest to, zeby nie stracic, ale nie zawsze udaje mi sie.
Opisze Panstwu teraz scenariusz tego co zaszlo na gieldzie I to co zrobilem.
1. Na samym poczatku otworzylem long pozycje I juz myslalem , ze szczescie mi
dopisalo, poniewaz rynek poszedl dosc szybko do gory.
2. Po ogloszeniu danych, niestety swieca poszla na dol na 100 pips. Oczywiscie moje zabezpieczenia spowodowaly zamkniecie pozycji ze strata.
3. W takiej sytuacji, czekam az rynek podniesie sie co najmiej o polowe swiecy, albo 2/3 swiecy I otwieram pozycje w danym kierunku (w tym wypadku short)
3. Niestety, po otworzeniu short pozycji, rynek wrocil sie prawie do samego poczatku.
Oczywiscie moje pozycje znowu zamknely sie z kolejna strata.
4. Wiele razy tak bywalo, nie myslac dlugo, otworzylem long pozycje.
5. Niestety po uplywie czasu, rynek znowu zawrocil. Wtedy bylo juz bardziej jasne, ze pierwsza swieca nadala kierunek rynkowi (nie zawsze tak jest).
6. Long pozycje zostatly zamkniete ponownie ze strata I otworzylem short pozycje.

Wynik koncowy byl na lekkim plusie. Niech kazdy sam sobie odpowie , czy "gra pod dane" oplaca sie.
Pytanie prosze nadsylac na adres mathiasr10@gmail.com

Serdecznie Pozdrawiam I Milego Weekendu

Mathias Rothbard
Wyświetlaj:
mathias100 / 2008-04-12 01:47
Witam Panstwa!

Komentarz do sesji
Czwartek byl pieknym dniem na gieldzie, ale to nie sztuka zarabiac na takim rynku. Podstawa zarabiania na rynku forex, jest radzenie sobie na rynku horyzontalnym, albo o malej amplitudzie.
Po takim dniu jakim byl czwartek, gdy rynek nadal podaza w tym samym kierunku, ciezko jest wkrecic sie. O godzinie 09:00 czasu polskiego, jen umocnil sie na godzine.
Potem jednak wrocil sie do tego samego poziomu. O godzinie 12;30 czasu polskiego, czynniki fundamentale, spowodowaly bardzo szybkie umocnienie sie jena. Nie moglem zajac short pozycji, poniewaz swieca na grafie 15 min miala wielkosc 60 pips, a nastepna nie doszla do polowy tej swiecy. Mam zasade, ze przy tak naglych wahaniach, wchodze na rynek w natepnej swiecy, gdy ta dojdzie przynajmiej do polowy swiecy, poprzedzajacej ja.
Tak sie nie stalo jednak I pozostalo mi tylko czekac na mozliwosc wejscia na sesji amerykanskiej.
Otworzylem 4 long pozycje, ktore zostawilem do sesji poniedzialkowej. Juz dawno tak nie robilem. TP ustawione jest na 101.20, a SL na 100.50.
Na dzis to wszystko. Pytania prosze posylac na mathiasr10@gmail.com
Milego Weekendu
Mathias Rothbard
--------------------------
free signal forex
mathias100 / 2008-04-10 00:37
Witam Panstwa!

Komentarz do sesji
Dzis rynek do popoludniowego przemowienia byl bardzo niemrawy. Mozna bylo wylapac mini trendy, ale ogolnie mowiac rynek byl horyzontalny. W takich wypadkach nalezy zachowac zimna krew I zmieniac kierunek. Nie moge na takim rynku otwierac 4 pozycji rownoczesnie. Lepiej robic to stopniowo, nie dochodzac nawet do 4 pozycji. Dzisiaj wejscie o 12:31, bylo spoznione o 20 pips. Mialem problem z komputerem.
Ostanie wejscie short tez nie bylo udane,poniewaz rynek byl slaby otworzylem tylko 2 short pozycje. Jezeli bylyby 3, to jedna zostawilbym do przemowienia I reakcji rynku.
Ogolnie wynik jest niezly, ale z sesji nie jestem zadowolony. Moglo byc lepiej.
Dziekuje Wszystkim za mile listy po poniedzialkowej sesji.
Na dzis to wszystko. Pytania jak zwykle prosze posylac na mathiasr10@gmail.com
Pozdrawiam
Mathias Rothbard
-----------------------------
free signal forex
mathias100 / 2008-04-08 00:37
Witam Panstwa!

Z przykroscia informuje Panstwa, ze sa forumicze, ktorych denerwuje moja dzialalnosc w Polsce.
Na pewno nie doprowadzi to do jej przerwania. Pobudki tej dzialalnosci, sa bardzo proste. Kiedys tak jak wielu ludzi zaczynalem od zera. Wiem co to jest ciezka praca. Wiem tez , co znaczy wiazac koniec miesiaca z poczatkiem.
Doszedlem w swoim zyciu do czegos I poniewaz wiem , ze praca na forex jest ciezka, postanowilem pomoc tym co zaczynaja. Nie moge przekazac Wam wiecej niz to co robie, poniewaz forex to doswiadczenie. Podaje Panstwu wyniki z dokladnoscia do 3 minut, po to zeby kazdy z Was, mogl zbudowac dla siebie swoja wlasna strategie .
Dzisiaj , jeden z forumiczow probowal znalesc mnie na stronach kanadyjskich I izraelskich w internecine, zamiast tego, zeby wprost mnie zapytac o moja dzialalnosc.
Wyjasniam. ze nie widnieje na zadnych stronach. Jestem skromnym czlowiekiem I utozsamiam sie z normalnymi ludzmi—bo z takich wywodze sie. Od elit raczej stronie, wypelniajac swoj czas praca.
Nie potrzebuje reklamy. Na rynkach finansowych jestem 11 lat, a ma rynku forex 7-my rok. W Polsce, zmasowana reklama I ogrom pracy mial na celu dotarcie do jak najwiekszej liczby osob, ktore probuja swoich sil na rynku forex. Innej mozliwosci nie mialem.
Jezeli kogos denerwuja moje raporty, to prosze je nie czytac--- po co denerwowac sie : ).
Czy mozna mi zarzucic, ze wejscia I wyjcia sa klamstem—opoznienie jest max 3 minuty .
Wyniki, zarowno te zle jak I dobre sa tez na mojej stronie. Niczego nie ukrywam, poniewaz na bledach tez uczymy sie.
Komentarz do sesji
Dzis na sesji azjatyckiej jen oslabil sie. Nie wykorzystalem tej okazji do konca. Rynek nie mial duzych obrotow. Obawialem sie naglej zmiany kierunku.
Sesja europejska I amerykanska tez byla bardzo statyczna. Poniewaz postawilem sobie za zadanie zarobic srednio 100 pips na kazdej sesji,mozna powiedziec, ze rezultat zostal osiagniety.
Na dzis to wszystko. Mam za soba 24 godziny pracy bez przerwy. Nie latwo zarabiam swoje pieniadze. Nie ma mi czego zazdroscic.
Serdecznie Wszystkich Pozdrawiam , takze tych co czytaja na sile moje raporty-ich przepraszam, za to ze zyje I denerwuje ich, ale komu mam pomoc to pomoge.

Mathias Rothbard
-------------------------------
free signal forex
Josef / 77.113.108.* / 2008-05-04 07:54
Regulamin forum
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy