Forum Polityka, aktualnościKraj

Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy

Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy

Money.pl / 2006-10-17 15:51
Komentarze do wiadomości: Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy.
Wyświetlaj:
Pudel / 83.23.182.* / 2010-01-25 17:17
A tych ,którzy myślą zapraszam do współpracy,Tomek tel. 889 181 397
Pudel / 83.23.182.* / 2010-01-25 17:11
Witam wszystkich niezależnych przedstawicieli i tych niedowiarków ,którzy nie mają najmniejszego pojęcia o sprzedaży bezpośredniej i nie znają pojęcia -ciepły markieting-.W naszym kraju znajomi i sąsiedzi bojąc się nowych wyzwań chowają się za płaszczykiem drwin i niekompetentnych wypowiedzi,dotyczy to również rodziny.Nawet jak zauważą,że stajemy się niezależni finansowo i mamy dużo więcej czasu dla rodziny ,to nie porozmawiają z nami jak polepszyć swój byt ,tylko za plecami szepcą,ON DOPIERO KRADNIE. Dlatego proszę wszystkich ,którym pasuje praca na etat za 1500zł nie komentujcie tego o czym nie macie pojęcia,ZUS-u za 10 lat nie będzie,co wtedy zrobicie? Pozdrowienia Tomek
ACNiarz / 95.41.51.* / 2010-06-18 03:34
To wtedy pójdziemy do ACN .Pod warunkiem ,że będzie ten magiczny prąd i gaz ( gdzie nie ma ich jeszcze na wiele starszych rynkach niż polski ) . :)
mao / 79.162.4.* / 2010-02-15 23:58
Wtedy wstąpimy do piramidy ACN i będziemy tonąć z luksusach :P i na pewno poprosimy Cię o pomoc bo ty już będziesz pewnie na 7 poziomie haha
Rafał
Pudel / 83.23.188.* / 2010-03-07 18:29
Do mao
Ten się śmieje , kto się śmieje ostatni !!!
Tomek
Pudel / 83.23.188.* / 2010-03-07 18:29
Do mao
Ten się śmieje , kto się śmieje ostatni !!!
Tomek
zbyszek44 / 83.28.247.* / 2010-01-15 23:07
ACN, SKY LINE, AMWAY, FMG, Innoflex i pewnie jeszcze kilka firm tego rodzaju opierają swój "sukces" na wzbudzaniu w ludziach nadziei na lepszy los. Od wewnętrznej wiary w powodzenie tego "przedsiewziecia" zależy ich sukces. Przeczytałem wszystkie komentarze nt. temat i wnioski, jakie nasuwają się to to, że "pozytywni'" są zachwyceni ACN-em, ale najczęściej sami w to nie weszli bo robią już coś innego, lub weszli w to ale są na początkowym etapie i widza przed sobą wielką przyszłość. Gratulacje!!! W końcu za dobre samopoczucie warto zapłacić. 1100 zł to niewiele w porównaniu np. do wywoływania tego jakimiś "używkami". Byłem na takim spotkaniu, wraz z kilkoma innymi osobami, które znam stad że co najmniej od kilkunastu lat zajmuja się tym procederem (MLM). Osoba prowadząca to spotkanie to weteran w tej dziedzinie, przeleciał już wymienione przeze mnie wyżej firmy, jeszcze jakieś 3, 4 lata temu byłem na spotkaniu gdzie z równą swadą i pewnością siebie namawiał do "zapisania" do Innoflexu, podczas kiedy już prokuratura prowadziła przeciwko tej firmie postepowanie karne. (można poczytać o tym również http://bedzin.naszemiasto.pl/wydarzenia/326091.html ). Pozostali uczestnicy spotkania to w pewnym sensie także amatorzy takiej formy biznesu (to było w małym miasteczku wiec ludzie się tu znają). Motywy dla jakich ja tam sie znalazłem? zarówno na jedno jak i na drugie spotkanie zostałem zaproszony przez kolegów tuż po "piciu na smutno" gdzie człowiekowi rozwiązuje się język i użala się nad swoim losem. Więc padło to sakramentalne: przyjdź na spotkanie, tam posłuchasz jak możesz odmienić swój ciężki los. Posłuchałem i zadziwiłem się, że nikt z uczestników nawet nie zająknął się nad zapytaniem za co należy zapłacić te 1100,00 zł? Co to za "opłata licencyjna", która uprawnia do sprzedaży usług telekomunikacyjnych? Kto wydaje te licencję? Urząd Regulacji Telekomunikacji wydaje licencje operatorom telekomunikacyjnym ale nie ich sprzedawcom. Ktoś tu na tym forum porównuje tę 'licencję" do wkładu 100 tyś w wejście we franczyzę Orange. Ale to jest opłata oprócz materiałów (meble, urządzenia) za "markę", reklamę, know-how. Fakt, że często zakup krzesła do takiego salonu u wskazanego dostawcy musi kosztować 3 tyś. zł, podczas gdy takie samo w zwykłym sklepie kosztuje 800 zł i to jest też rozbój. Drogo ale kupujemy coś konkretnego, tu natomiast płacimy po prostu "wpisowe" i to jest całe sedno tego "biznesu". Można przecierz równie dobrze sprzedawać np. łopaty do odśnieżania, które będą mieć specjalnie wyprofilowany trzonek za cenę powiedzmy 50,00 zł i żeby zapisać się do grona sprzedawców trzeba kupić 'licencję" za 50,00. Żeby się zwróciło trzeba pozyskać 3 kolejnych sprzedawców, którzy sprzedadzą po 3 łopaty. Już nasz "firma zyskuje 100,00 + zwrot za "licencję" Zakładam, że zysków za sprzedaż łopat nie ma (cena łopat jest równa cenie zakupu u producenta, żeby być konkurencyjnym w stosunku do sklepu gdzie łopata kosztuje np. 55,00)Każda kolejna 3 wciągniętych do struktury sprzedawców to kolejne zysk 3*3=9 9*50,00=450,00 minus 150,00 zwrotu za "licencję" dla tych pierwszych trzech to mamy już w kieszeni 100,00+300,00= 400,00. Proszę policzyc jaki sklep zarobiłby na sprzedaży 12 łopat po 50 zł 400,00 zł. Musiałby je zakupić po 16,67 zł i miałby marże prawie 200%- REWELACJA ale NIEMOŻLIWE. Ale takie CUDA są w MLM. Pytanie czy cuda istnieją? Tak, dla tych co w nie wierzą i to cała filozofia takiego przedsięwzięcia. Pozdrawiam wszystkich "wierzących" i tych którym ten dar nie jest dany.
robigdi / 83.13.166.* / 2010-01-19 22:32
Zbyszek pracujesz w TP czy jak ? To moj komentarz numer "ostatni" pędze do pracy bo te komentarze to strata czasu. Pozdrawiam wszystkich i powodzonka zycze :) narka
ZedNed / 62.194.131.* / 2010-01-31 00:03
Gosc pisze konkretnie stawiajac konkretne zarzuty.

Podaje prosty model firmy z łopatą.

Więc proszę o konkretne odpowiedzi. Czyż ACN nie działa dokładnie jak ta firma od łopat zarabiając na sprzedawcach a nie na docelowym produkcie?
robigdi / 77.112.82.* / 2010-01-15 16:14
Opieranie swojej decyzji na komentarzach innych osob to tylko dowód swojej słabości i braku własnego zdania. Jesli ktos powie ze dlatego bo nie kupuje kota w worku, ok. Bardzo dobrze wstrzemięźliwosc i pewnosc tematu wskazana. Dlatego tez są szkolenia i jesli komus brakuje pewnosci a chce spróbowac to niech chodzi na szkolenia pozna dokładnie firme, bo obawa wynika wyłącznie z niedoinformowania a szkolenia nic nie kosztują! Największy błąd to opieranie swojego działania na opiniach innych. I jesli twierdzisz grzes ze to pranie mozgu to sory ale ja tego swoim rodzicom prania mozgu nie zarzuce chociaz z niejedną ich decyzją ze mną związaną i moja sciezka wychowania sie nie zgadzam do dzisiaj.
grzes878 / 79.185.50.* / 2010-01-12 16:38
ale mi tam biznes, drugie tele 2... albo amway, jeszcze lepiej:D
Pudel / 83.23.128.* / 2010-03-19 20:35
Jesteś po prostu głupi!!!!!
Ja13 / 85.222.87.* / 2010-04-09 20:19
ja to kompletnie nie rozumiem po co te komentarze. Każdy ma swój mózg i swoje myślenie. Wydaje mi się że nikt tu rad nie potrzebuje a jeżeli ACN prowadzi jakieś spotkania prezentacyjne to każdy możne pójść, zapoznać się z ofertą i mieć swoje zdanie bez potrzeby jakiś głośnych komentarzy. a nóż widelec może ktoś zobaczy w tym coś dla siebie i faktycznie odmieni swoje życie. Każdy zna siebie i wie na co go stać. Skoro jest taka firma jak ACN i są w niej różni ludzi z różnych dziedzin to musi być w niej wszystko OK. Co do wielkich dochodów. Ja osobiście wierze w to że można wielkie pieniądze zarobić tylko mentalność ludzka sama sobie stawia ograniczenia. można to nawet tutaj zaobserwować - wypowiadają się tylko przeciętniacy a ludzie bogaci nie tracą czasu na takie głupie dyskusje. Jeżeli ktoś spotka na swojej drodze osobę bogatą to wystarczy mu zadać pytanie W JAKI SPOSÓB ON DOSZEDŁ DO TAKIEGO BOGACTWA, a nie go oczerniać że złodziej czy zazdrościć bogactwa z powodu bo Ty go nie masz. Na pewno nie takim myśleniem- negowaniem wszystkiego i wszystkich doszedł do majątku i pozycji. Kilka słów co do zdobywania klientów. ACN nie zdobywa klientów 1wszych lepszych tak jak inne firmy, ona działa na zasadzie relacji - ciepły marketing czyli np jeżeli ja bym poszła do swojej przyjaciółki czy babci z propozycją ACN to nie wiem jak inne niższe stawki miały by inne firmy wiadome jest to ze moja babcia czy ta przyjaciółka nie odejdzie ode mnie i nadal będzie moim klientem i tj naprawdę opłacalne stąd takie możliwości zarobkowe dla NP bo odchodzą koszta reklamy. Firma bazuje na klientach TP ponieważ to był monopolista i aCN ma ustalone stawki konkurencyjne do TP a nie do netii, czy innego g.... byłam na kilku takich prezentacjach bo zależało mi na tym żeby zrozumieć to wszystko i wspominam miło te spotkania. Powiedziałam NIE a mimo to nikt mnie do niczego nie namawiał. Zostałam klientem i przynajmniej mam świadomość ze będąc klientem komuś pomagam a nie jakiemuś domokrążcowi którego kompletnie nie znam i który tak naprawdę nie przedstawił mi pełnej oferty oszczędności. Co do wideotelefonu nie obstawiam przy zdaniu że to jest rewelacja ale też nie mówię że nigdy nie będzie miało zastosowania. Wydaje mi się że XX wiek przyzwyczaił nas do nowości i raczej dla samej satysfakcji ze tj coś nowego ludzie na pewno to kupią :) więc to tak pokrótce do tych wszystkich co się tak bulwersują i negują. Bądźcie bardziej otwarci na informacje bo teraz mamy taką epokę - epoka informacji, a być może znajdziecie coś dla siebie a zmiana myślenia na bardziej pozytywne NA PEWNO odmieni wasze życie. :D wiec więcej uśmiechu i życzliwości.
robigdi / 77.112.82.* / 2010-01-15 15:59
Mam do Ciebie 2 pytania:
1) Czy twoj zakład pracy ma wyłącznie pozytywne komentarze?
i najważniejsze:
2) Czy poznałes acn od podszewki: przez szkolenie lokalne, regionalne, międzynarodowe. Tryb i zasady działania tylko naprawde dokladnie tak zebys mógł skomentować kazdy punkt?
Wydaje mi sie ze tylko zobaczyłes ułamek i po prostu strzelasz ozorem jak większosc pesymistów!
grzes878 / 79.185.50.* / 2010-01-12 14:12
robigdi, ale ci na tych spotkaniach mozg wyprali, gadasz dokladnie tymi samymi slowami co oni na spotkaniach... pozatym to co za szanujaca sie firma zdziera oplaty od potencjalnych pracownikow ich firmy, rozumiem wpisowe 50-100 ale nie 1100 zl!!!
czerlo / 77.114.33.* / 2010-01-12 16:16
za 50 czy 100zł to idz w maszyny pograj a nie pchasz sie do biznesu człowieku hahaa:D
pelikan111 / 2010-01-28 21:57
Ja dopiero się zastanawiam nad tym biznesem z ACN, ale widzę, że ten Pan to też nie ma zielonego pojęcia o biznesie, bo odnosząc się do słów mojego przedmówcy grzesia878 zgadzam się z nim, w 100% co do pobierania opłaty w wysokości 1100zł za wpisowe, ale widzę, że czerlo bardzo wielki biznesmen za 100 złotych każe iść grać na maszyny a za 1100 wielki biznes rozkręcić. Zastanówcie się szanująca firma swoim przedstawiciela nie pozwala kpić z pytań ludzi wahających się do podjęcia współpracy tylko każe na konkretnych faktach pokazywać, jakie przynosi zyski ze współpracy. Panie czerlo żenada i pan jest tym wielkim biznesmenem ACN wstyd!!!
robigdi / 77.114.33.* / 2010-01-12 16:14
Zasadniczą sprawą jest fakt ze niepotrzebnie w ogole wchodze w dyskusje tu prowadzone. Jezeli grzes jest jakies zdanie z którym sie nie zgadzasz sposród moich komentarzy to prosze Cie podaj mi które. Jak widac dobrze firmy nie poznałes bo pracownikami firmy nie jestesmy tylko jej czescią a to oznacza nie prace na etat tylko inwestycje ale jak widac nie chcesz albo nie potrafisz tego zrozumiec. Pozdro
robigdi / 77.114.33.* / 2010-01-12 16:15
aha grzes podaj mi najlepiej swojego maila chciałbym sie z tobą skontaktować za rok. Zobaczymy co sie u kogo zmieniło przez ten czas :)
wigor12 / 2010-01-11 12:16
Witam wszystkich i proszę o to aby się na mnie i moje słowa nie obrazili. Po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy odnoszę wrażenie jak bym gdzieś to już przeżył , w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia działała firma w Polsce na podobnych zasadach, nazywała się "SKAYLAYN" (być może źle napisałem nazwę tej firmy ale nie o to chodzi). Byłem też na spotkaniu tej firmy i też były obietnice zarobków , spotkanie i jego oprawa były tak zorganizowane aby wyprać mózg z wszelkich wątpliwości i oczywiście zainwestować pieniądze w licencję po czy po kilku tygodniach pracy w tej firmie i wciągnięciu trzech dla odmiany osób kasa się zwracała. Ja co prawda nie wszedłem w ten cudowny interes ale służę uprzejmie imionami i nazwiskami osób które wtedy dały sobie wyprać mózgi i weszły tracąc po kila tysięcy złotych , przeliczając na dzisiejszy pieniądz. Oczywiście z pośród tych znajomych co zainwestowali jeden dostał zwrot kasy ale tylko w połowie a reszta wtopiła wszystko i na tym zakończyła się ich przygoda z wielkimi pieniędzmi. Oczywiście nie mówię że tak też będzie i w tym przypadku ale po tym spotkaniu stwierdzam że to kolejna napędzająca się machina do robienia kasy ale tylko tych co na górze , oczywiście muszą dać zarobić jakieś grosze tym co na dole bo inaczej utracili by wiarygodność i nikt by nie chciał wpłacać kasy na ich konta. Obym się mylił i życzę wszystkim ze szczerego serca góry pieniędzy , ale jak już wszyscy wszystkich wciągną w to cudownie napędzające się koło to kogo będziemy werbować i skąd wtedy będą płynąć pieniądze. Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo rozsądku i przemyśleń. Sprawa firmy o której pisałem zakończyła się aresztowaniami i sprawami w sądach.
robigdi / 77.113.97.* / 2010-01-11 15:15
A ja chętnie odpowiem na ten komentarz. Po pierwsze to Sky line było organizacją opartą na systemie piramidy finansowej w któej pracowały pieniądze, nie produkty. Piramidy Finansowe są zabronione i oczywiśćie bardzo dobrze ze panowie poszli siedzieć, pogratulować służbom odwagi i skuteczności. Po drugie ACN działą w systemie MARKETINGU SIECIOWEGO PARTNERSKIEGO, Dzisiaj większość firm tak działa, jesli znasz sie troche na rynku. Nadchodzą czasy odpowiedzialności za własne działania i własny kapitał. A dzisiejsze modele sprowadzają sie do tego ze własnie w zamian za opłaty licencyjne, franczyzowe dostarczają zainteresowanym okreslonych narzędzi przy dyspozycji których zainteresowani mogą zarabiać pieniądze. Przykro mi tylko ze ten kraj wciąz liczy 80 % osób pracujących na etat bo to niestety nie prowadzi do rozwoju siebie i wciąz czekamy 40lat płacąć na ZUS skłądki po to zeby wreszcie na ostatnich 10 lat zycia zubozec. I DLACZEGO NAD TYM WŁASNIE SYSTEMEM NIE MA WŁAŚCIWYCH REAKCJI SPOŁĘCZNYCH I KOMENTARZY. DLA MNIE ZUS TO DOPIERO PIRAMIDA FINANSOWA. Dlatego tez w pierwszej kolejnosci ACN to rozmowa miedzy przedsiebiorcami których w naszym państwie niewielu, bo jak dobrze wiemy w rozmowie "gdzie pracujesz? - U prywaciarza", nie ma nawet odrobiny pozytywnych opinii, a wszystkich z etatu zapraszam do spróbowania odpowiedziec za swój biznes chcociaz przez rok, zobaczycie jak to slicznie. Poprzedni system nas nastawił na własciwy,DZISIEJSZY tor myslenia: "BRAĆ NIE DAJĄC W ZAMIAN NIC, A JESLI JUZ COS DAC TO W TAKI SPOSOB ZEBY BYŁO TO OSTATNI RAZ" - NORMALNIE CUDO :/ ZAL D... E SCISKA. Pozdro
pippirrup / 83.26.55.* / 2010-03-03 16:34
ZUS to jak najbardziej piramida finansowa. Mnie interesuje tylko ile i po jakim czasie zarabiasz w ACN, bo jakoś nikt do tej pory się nie przyznał do ilości tych kokosów. (Chyba że guru Waszej sekty znalazłby takiego po IP i zrobił z nim porządek>: p)
robigdi / 83.13.166.* / 2010-01-08 21:35
POLECAM zainteresowwanym: http://www.cneb.pl/a/1835.html
meeta / 79.185.173.* / 2010-01-07 17:30
ta firma to pic na wodę fotomontaż! a te pozytywne opinie tu na forum są nakręcone: sami je piszą, ale nie dla nas ten bajer! Każdy może przeczytać umowy jakie ACN proponuje: za nie powinien się wziąć prokurator!
robigdi / 83.13.166.* / 2010-01-08 21:28
CHętnie meeta!!! Dlaczego jeszce nikt tego nie zrobił w ciągu 3 lat działania firmy. Czyzby Ci biznes ACN nie wypalił ? Zal ze innym sie udaje ??
robigdi / 83.13.166.* / 2010-01-08 21:28
3 lat w Polsce oczywiscie
robigdi / 77.114.77.* / 2010-01-07 13:12
JAK MIŁO !!! ZA 20 LAT NASZ NARÓD BEDZIE SZCZEGÓLNIE STARYM A NA EMERYTURY Z ZUS'S NIE BĘDZIE. BARDZO DOBRZE MOŻE WRESZCIE SIE NASZ WYGODNY NARÓD PRZEBUDZI !!!! NIE MÓWIĘ TU O OBOWIĄZKU UCZESTNICZENIA W BUDOWANIU ACN PO PROSTU CZAS URUCHOMIĆ SWOJE SZARE KOMÓRKI I ZAPEWNIAĆ SOBIE PRZYSZŁOŚĆ, PRZESTAĆ LICZYĆ NA PIENIĄDZE OD PAŃSTWA!!!! POZDRO !!!!!
robigdi / 83.13.166.* / 2009-12-26 13:25
"JEDYNĄ GWARANCJĄ W ACN JEST TO ŻE JEŚLI NIC NIE ZROBISZ, NICZEGO NIE DOSTANIESZ" to jest pewne i za to kocham tą firmę. Leniuchy wracają na etaty :DDD
Ziemowit Janaszek / 77.254.216.* / 2009-12-27 15:01
Dla mnie wiarygodne wypowiedzi na forach sa wtedy kiedy podane jest imie i nazwisko. Jezeli chcesz znac cala prawde o firmie ACN czytaj tylko te wiarygodne. Jestem w ACN od 3 miesiecy i nigdy nie zmienie zdania o tej firmie! Pozdrawiam
robigdi / 83.13.166.* / 2009-12-27 23:25
niestety nie moge podac bo ujawnie swoje dane a pracuje w SB :D Ziemowit ale podoba Ci sie czy nie ??
Ziemowit Janaszek / 79.185.35.* / 2010-01-21 21:57
Zapraszam na strone www.acnkielce.acnrep.com
robigdi / 77.112.145.* / 2009-12-21 12:38
I to jest własnie cudowne w naszej kochanej pesymistycznej Polsce. Jak ja Kocham ten kraj. Wystarczy jeden negatywny komentarz przy 10 pozytywnych i to on wygrywa. Jakby było 10 negatywnych a jeden pozytywny wtedy jak to w naszym kraju wszystko byłoby ok i nawzajem bysmy sosbie wturowali; to nasze cudowne cechy. Przepraszam jesli kogos uraże ale musze tak to spuentowac: KRAJ WIĘKSZOŚCI LUDZI PRZEZ CHORY SYSTEM Z KTÓREGO JESZCZE DŁUGO BEDZIEMY WYCHODZIC WYŁĄCZONYCH Z MYŚLENIA I BUDUJĄCYCH SWÓJ AUTORYTET NA OPINIACH KILKU NAJBLIŻSZYCH OSÓB !!!!!!!!!!! Kochani rodacy: ETATY W FIRMACH, BUDZETOWKACH BEZ PRZEJRZYSTEJ SCIEZKI AWANSU OGRANICZAJĄ MYŚLENIE I SĄ WEGETACJĄ W TEN SPOSÓB ZAWSZE BEDZIEMY NARZEKAC I NIGDY NIE DOJDZIEMY DO DOBROBYTU A SUKCES UZALEŻNIAC BEDZIEMY OD INNYCH OSÓB. DLATEGO 5% OSOB NA SWIECIE POSIADA MAJĄTEK 85% CAŁEGO ŚWIATA. ot cały sekret , nie rozumiem dlaczego wiekszosc ludzi nawet nie chce go poznac. Pozdrawiam
Mariano84 / 79.185.54.* / 2011-10-26 15:47
Witam, byłem kiedyś przedstawicielem ACN, niestety mi się nie udało, nie dla tego jednak że to niewykonalne ale dla tego że po pierwszym okresie fascynacji, zamiast wziąć się do roboty i ciężko pracować ja zwątpiłem nie tyle w tą firmę co w system MLM. Dziś żałuję, zapłaciłem licencję, mogłem działać, ale przestałem bo zabrakło mi odwagi i wytrwałości. ACN to fajna firma. Pozdrowienia dla Waldka Stróżnego i Norberta Warzyszyńskiego
Mariano84 / 79.185.54.* / 2011-10-26 15:51
AHA, chciałbym tylko dodać że gdyby w ACN nie było opłaty licencyjnej tak jak jest to w podobnej firmie EDS Everyone to do tej pory połowa Polski była by w tym biznesie.
SweetGreenPoison / 83.23.201.* / 2009-12-14 21:30
Byłam ostatnio na UM w Ponaniu Było ACN uważam,że warto , a osoby które sie nie znają to niech sie nie wypowiadają ! Ja też Myślałam ,że to ściema , ale jak spróbujesz to sie nie przekonasz :) Nic Nie tracisz możesz wiele zyskać :)
SweetGreenPoison / 83.23.201.* / 2009-12-14 21:32
Miało Być ale jak nie spróbujesz to sie nie przekonasz :P
rysia_torun / 83.8.98.* / 2009-12-12 18:50
Jestem emerytka i odzyskałam premię za szybki start w 18 dni. Po wpłaceniu licencji 1100zł ACN wyłożył mi na stół 1400zł więc jeszce zarobiłam 300 na lody z wnuczkami :) Miałam silna motrywację zeby to zrobic bo te 1100 zł to cała moja emerytura. ACN płaci rzetelnie co do dnia i co do złotowki. Dzisiejsze premie są bardziej interesujące i zazdroszcze nowym osobom które teraz wchodza do biznesu bo chyba zaden pracodawca nie mogłby zagwarantować po 3 miesiącach pracy 40 tys zł premii albo po roku dodatkowych 200tys :) Normalnie szok i juz wiem ze mało kto w to wierzy, ja działam i nie załuje swojej decyzji.
majka1293 / 188.33.161.* / 2011-02-26 22:09
babciu to teraz po takich premiach to chyba masz juz lodziarnie
kpthgbdwj / 87.206.147.* / 2009-12-14 15:49
buahahahahahhaa:D dobra sciema;)
akcept / 77.91.38.* / 2010-03-09 15:09
ACN działać będzie w y ł ą c z n i e na łączach Telekomunikacji Polskiej SA poprzez prefiks. Tak więc warunkiem korzystania z połączeń z prefiksem ACN będzie posiadanie telefonu w TP SA i płacenie jej abonamentu.
I to jest jedyny mankament tej nowości.
Rozmowy jednak będą konkurencyjne, bo za minutę w ACN płacić będziemy znacznie mniej niż w TP - nawet o 50 % taniej.
I to jest duży plus ACN.
sepek / 77.253.203.* / 2009-12-15 21:06
ty jestes palancie jak ta sciema !!!! niemasz pojecia to zamknij ryja!!!!
pelikan111 / 2010-01-28 22:05
i to jest komentarz osoby kulturalnej osoby która buduje ten wielki biznes wydaje mi się że mamy demokracje i każdy może pisać i mówić co uważa a nikt nie powinien go za to obrażać wstyd
brygadier / 83.29.92.* / 2009-11-17 15:47
Kolejna piramidka typu AMWAY szukają już i werbują frajerów co z tego w Amway też byli lekarze itd i co na dzień dzisiejszy wszystko poszło się paść
marek672 / 79.184.198.* / 2010-02-12 10:47
Widzę że większość tutaj nie rozumie co to jest MLM jest to praca systematyczna zaplanowana ,gdzie efekty niestety są tylko dla wytrwałych ,dla tych którzy działają a nie gadają ,coś mogę na ten temat powiedzieć ,jestem przedsiębiorcą od 30 lat
robigdi / 89.230.41.* / 2009-11-19 18:43
......Ahaaaaaa..... my tez nie sprzedajemy jesli jest pan zorientowany w przeciwieństwie do amway, z pełnym szacunkiem do osob tam pracujących.
robigdi / 89.230.41.* / 2009-11-19 18:39
Jesli jestes w stanie osiągnać jakis sukces w swojej pracy, to będzie to najprawdopodobniej odpowiedz typu: "zrozumiałem szefie", "tak jest panie kierowniku" :D:D:D i pracuj sobie tak dalej. Jesli ponadto jestes w stanie przelozyc produkty ACN do produktów wspomnianej firmy to komentarz pozostaw dla siebie, chyba ze jestes z naszej konkurencji to oczywiscie spotkamy sie jeszcze nie raz :) poza tym to pan brygadier jak widac nie poznał i nie chce poznac potegi marketingu sieciowego a to sa grube miliony sasasasasa...... oczywiscie nie dla wszystkich panie brygadier :) papa, podwyzki zycze:D
fox77 / 95.116.29.* / 2009-12-21 14:04
OK. zaluzmy ze to co mowia na spotkaniach to prawda ...Zwerbuje w ciagu tygodnia dwoch gosci do ACN kazdy z nich nastepnych dwoch, tamci nastepnych dwoch itd. to wedlug prostego rachunku ciagle walkowanego przez ACN moja piramida ma po pol roku 100 mil. czlonkow. Mieszkam za granica gdzie ACN juz od lat istnieje i wnioskuje po fakcie iz sa oni tutaj nieznani wzglednie Ci ktorzy ich poznali nie chca juz nic o nich slyszec iz jakos u nikogo nie zadzialal ten lancuszek. Inaczej wszyscy bylibysma juz dawno w tej podobnej do sekty firmie. W Australii zakazano ACN dzialalnosci i posypaly sie wyroki wiezienne. Zastanawiam sie czy za 1% prowizji od rozmow ktory ACN daje (te 5% ktore sie opowiada to nie prawda) czyli za okolo 50 groszy miesiecznie (zakladajac iz rozmwoy bez miesiecznej oplaty u naszego klienta wynosza 50 zl ) warto niszczyc znajomosci ktore budowano latami. Nie wspominajac wydanych pieniedzy na paliwo, telewony, 1100zl za linescje ktore uwazam za mniejsza strate. Pierwszy raz spotykam sie z tym by ludzie za groszowe kwoty ( w doslownym tego slowa znaczeniu) sprzedawali to co maja w sobie najcenniejsze swoj honor i to jeszcze kosztem innych.
donald m.l / 77.253.203.* / 2009-12-28 20:55
Mam wrazenie ze masz osiem lat szok!!!!!
robigdi / 83.13.166.* / 2009-12-26 13:12
Widze ze fox bardzo atakujesz w to forum. Jesli byłbys w stanie przyjrzec sie wszystkim preznie dizałającym firmom na tym swiecie i skomentować szansę awansu, wpływu na swoje zarobki to fajnie jesli cos przychylnego dla wsystkich , "pracownikow" odkryjesz. Ja wiem ze w tych kóre teraz funkcjonują pracuje sie 40 lat po to zeby miec na koniec 80 % ostatniego wpływu i to mi sie nie podoba bo czekam i planuje na zubozenie Jesli twierdzisz ze to piramida to juz Ci mowie ze to system marketingu sieciowego i tu nie ma stałych stanowisk i kadry bo wsyzstko na bieżąco sie zmienia. Nie ma takiej przepasci finansowej jak to wygląda w tradyjnych firmach czy biznesach, gdzie CI co byli bogaci są jeszcze bardziej. Narzeka jak zawsze ten dół co czeka na gotowe i nie chce mu sie działac. A jesli piszesz o honorze to przykro mi ze tak myslisz bo my akurat w tym momencie mozemy sie przekonac komu tak naprawde zalezy na tym zeby ktos inny mogł zarobic i kto jest przychylny zeby pomoc tym samym nie sklócając sie z tymi co mowia nam nie. Najbardziej przykre jest to ze w tym kraju wszystko opiera sie na riposcie i kto ostatni skomentował ten wygrał boi reszta ytłumu nie przyzwyczajona do własnego za i przeciw czeka na opinie ekspertów i tak nasze forum na tej stronie trwa juz 3 lata. Radze CI fox przebudz sie bo ja np w emeryture juz nie wierze chyba ze liczysz ze CI sie uda. pozdro

Najnowsze wpisy