Forum Polityka, aktualnościKraj

Ustawa o rajach podatkowych. Posłowie poparli zmianę daty obowiązywania

Ustawa o rajach podatkowych. Posłowie poparli zmianę daty obowiązywania

Wyświetlaj:
grau46 / 5.173.42.* / 2014-10-09 22:55
Mój sąsiad bije żonę codziennie! Ja tylko raz w miesiącu. Ostatnio spotkał mnie na korytarzu i powiedział, że muszę zmienić swoje postępowanie i przy...dolić mojej choć raz w tygodniu, bo jego żona chce do mnie uciec.
Moje postępowanie uznał to za szkodliwą konkurencję w jeśli chodzi o prewencyjne lanie żon.

PS
Oczywiści to wyżej to żart, ale kapitalnie pasuje do tego bełkotu dochodzącego z sali sejmowej.
grau46 / 5.173.42.* / 2014-10-09 22:48
I jeszcze jedno. Postuluję skrócic vacatio legis do 1 dnia!!!
Dziś ustawa - jutro obowiązuje. A niestosujących się do nowego prawa do pudła.

Brak słów .. żeby opisać jak psuje się dobre obyczaje przy stanowieniu prawa w Polsce.

Jak mam zacząć własny biznes, skoro warunki w jakich go poprowadzę, zmieniają się szybciej niż zdążę zarejestrować firmę w UM, US, ZUS i GUS???
grau46 / 5.173.42.* / 2014-10-09 22:43
CYTAT
"Najlepsze warunki podatkowe do prowadzenia biznesu oferują Cypr i Bułgaria, gdzie górna stawka wynosi 10%. Przedsiębiorców oszczędza także Irlandia (12,5%), Litwa, Łotwa (po 15%) oraz Rumunia (16%). Polska, Czechy i Słowacja stosują 19-procentową stawkę CIT. "

Gdyby analfabeci w sejmie (DOSIEGO ROKU) zaczęli myśleć, to może dowiedzieli by się, że zrealizowanie obietnic wyborczych PO (podatek dochodowy w wysokości 15%) sprawiłby, że wyprowadzanie zysków za granicę przestałoby się opłacać.

Inna rzecz, że żeby wyprowadzić zyski za granice nie trzeba wcale rejestrować się na Cyprze. Ale to zbyt skomplikowane dla panów na ul. Wiejskiej, bo nigdy nie zhańbili się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. (jak będą chętni, to wyjaśnię jak się to robi)

ALE TO NASZA wina, bo ktoś ich tam wybrał ... do cholery!!!
dffedv / 83.26.251.* / 2014-10-10 09:10
Spoko bezdomni i samotne matki z dziećmi dołożą do "Waszych" interesów.
niestety Polak / 91.233.156.* / 2014-10-09 21:34
Jak byłby jeszcze naczelny oszust Przestępczej Organizacji to albo nikt by o tym się nie dowiedział , albo zamieciono by pod dywan. Ale teraz rządzi druga na liście oszustka Przestępczej Organizacji i to od niedawna i nie ma jeszcze takiej wprawy w oszustwach.

Najnowsze wpisy