Forum Forum inwestycyjneFundusze

UWAGA na agentow Novision Sp. z o.o. (Agenci Ubezpieczeniowi) Bielsko-Biała

UWAGA na agentow Novision Sp. z o.o. (Agenci Ubezpieczeniowi) Bielsko-Biała

bebus / 91.196.28.* / 2011-05-07 21:10
Jakiś -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

sprzedał mojemu 21 letniemu synowi multiportfel złoty wiek na 7 lat.
On nawet nie pracuje.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - bartlomiej_berbec289.]
Wyświetlaj:
Jaroslaw.pyza@poczta.fm / 46.77.124.* / 2016-01-22 09:59
Nie!!!Nie!!!Nie!!!Novizion Skandia to jedno wielkie OSZUSTWO!!! Po dziesięciu latach oszczędzania przy jednorazowej wpłacie mam na polisie 30% wypłaconych pieniędzy!!!Myślę o pozwie do sądu. Nie polecam tej machiny oszustwa!!!
Krystian1983 / 2015-02-01 11:29
Proszę o informację o rozwiązaniach inwestycyjnych, jestem zaineresowany
ja236 / 149.156.96.* / 2015-01-29 08:52
Potwierdzam firma Novision to zwykli oszuści. Wiem bo poznałem tę firmę od środka. Wkręcają ludziom coś czego nie ma. Żywią się ludzką naiwnością. Stanowcze nie firmie NOVISION oraz produktom, które sprzedają ( SKANDIA)
wj38 / 95.49.105.* / 2014-08-21 13:14
Agenci muszą być ex ubrani,super bryka na kredyt,nonszalanccy i wygadani.BY wzbudzic podziw i chęć do działania.A naprawde to zwykli ludzie-działaja na psychikę człowiekowi
któś / 188.116.35.* / 2015-01-30 12:56
Kiedyś byłem na jednym spotkaniu. Agent Novision pokazał naciągane statystyki - dotyczące jedynie krajów "starej Unii". Zapytałem dlaczego nie uwzględnił krajów Środkowej i Wschodniej Europy, co zaprzeczłoby jego wywodom. Odpowiedział "bo takie dane uwzględniłem". W tym momencie straciłem jakiekolwiek zainteresowanie kontaktami z tą firmą.
krakuski / 85.28.136.* / 2014-09-20 15:48
Zeby działać na psychikę to trzeba jeszcze mieć gadane i jakąś wiedzę, a ci z "N N" nie mają ani jednego ani drugiego,a jedynie chęć szybkiego zarobku wykorzystując przy tym nieświadomych ludzi, na szczęście tych nieświadomych jest coraz mniej. Ciekawe czym za chwilę zaczną się zajmować właściciele "Novision N", bo za niedługo braknie specjalności...
Novision Nieruchomości / 213.158.219.* / 2014-09-22 20:56
Korekta:

NOVISION SP. Z O.O. z siedzibą w Bielsku Białej
no / 83.18.91.* / 2014-09-30 12:48
gdzie by nie byli sa oszustami dzialalam z nimi stracilam kupe kasy matka samotnie wychowujaca dzieci
Novision Nieruchomości / 213.158.219.* / 2014-09-22 20:46
Do krakuski:

Najpierw trzeba sobie sprawdzić firme na:

https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/search.aspx

a później pisać informacje wyssane z palca.

Novision Sp. z o.o (z siedzibą bodajże w Białymstoku) to firma która zajmuje się ubezpieczeniami, a nie sprzedażą nieruchomości.

Novision Nieruchomości to Krakowskie biuro nieruchomości. Więc drogi forumowiczu sprawdzaj co i o kim piszesz!! Bo jak narazie to ty nie masz ani gadanego ani wiedzy.

Pozdrawiam,

NOVISION NIERUCHOMOŚCI
ul. Marchołta 49/24, 31-416 Kraków
NIP: 944-214-06-07, REGON: 121231088
bekana / 89.174.74.* / 2014-09-24 13:47
Jakoś widać że ludzie piszą tu o agentach Novision dot. portfela inwestycyjnego a tu nagle nieruchomości się tłumaczą na forum że to niby nie oni...widać mają coś za uszami i sami się podkładają bo jakoś wcześniej nikt o nich słowa nie napisał. Uderz w stół, co? Dobrej reklamy to sobie nie robicie, czyli jednak coś jest na rzeczy? A patrząc po danych firmy które sami wkleiliście to rzeczywiście specjalizacji w historii wam nie brakuje;-)
Novision Nieruchomości / 46.205.155.* / 2014-09-12 03:27
INFORMACJA!!

Szanowni Państwo, prosimy o nie mylenie powyższej firmy NOVISION SP. Z o.o. (agenci UBEZPIECZENIOWI) z firmą Novision Nieruchomości ponieważ nie mamy nic wspólnego z w/w firmą.
wj38 / 95.49.105.* / 2014-08-21 13:11
No i jak idzie tym co nie uwierzyli mi
john243 / 62.87.248.* / 2014-05-26 12:59
syn mojego sąsiada kupił cyfrę + w pełnym pakiecie i sąsiad teraz narzeka, że co miesiąc kosztuje go to 268 zł, a jak chciał rozwiązać umowę, to okazało się, że musi zapłacić karę 2 500 zł, dajesz wiarę ?
Małgośka925 / 78.9.31.* / 2014-01-31 14:28
Witam forumowiczów, chcę się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami co do firmy Novision. Zacznę od pozytywów współpracy. W chwili obecnej mogę szczerze powiedzieć, że dzięki Novision zmieniło się moje spojrzenie na otaczającą mnie rzeczywistość, zaczęłam oszczędzać, myśleć pozytywnie i nie narzekać na los tylko brać się z nim za rogi jeśli trzeba, zaznaczam.......jeśli trzeba, ponieważ zmiana mentalności powoduje to, że zapobiegamy przykrym sytuacją jakie mogą nas w życiu spotkać. Za to dziękuję osobie która wprowadziła mnie swego czasu do firmy. Mam też kilka uwag dotyczących ściemy jaką posługuje się Novision. Mianowicie chodzi o to, że podpisując samą polisą masz obiecane złote góry, miliony na koncie po zakończeniu trwania programu, brak podatku Belki i naliczanej corocznie inflacji......Otóż prawda jest taka, że inflacja być może nie jest odliczana na koniec roku, za to jest naliczana w momencie wpłacania kolejnej transzy rocznej, półrocznej, miesięcznej, czy kwartalnej ( w zależności jak kto płaci ) W tym przypadku koszty inflacyjne to nic innego jak INDEKSACJA. Każdy kto ma polisę otrzymuje druki do wpłaty, na których wartość wpłaty powiększona jest o koszty indeksacji - to jest właśnie WASZA INFLACJA, do tego bardzo wysokie koszty obsługi konta, wzrost średnioroczny to około 1,5% a nie obiecywane 10%, do tego jeśli po 7 latach zaprzestaniecie wpłat, to kaszty obsługi wraz z 6% stratą ( kosztem obsługi całego programu ) na zakończenie programu zostajecie z ręką w nocniku i otrzymujecie około 60% Waszego wkładu własnego, bo nie działają żadne dźwignie ani procent składany - to są fikcje..........Do tego wszystkiego dochodzi fakt, tak jest w moim przypadku, że mimo deklaracji Dyrektora Regionalnego o rzetelności przy wypłacaniu prowizji - nie otrzymałam takowych, mimo iż wykonałam swoją pracę dzięki której firma Novision wzbogaciła się o kilku nowych członków.........
Robi414 / 195.242.129.* / 2014-10-10 21:11
Podpisuję się, tak to wygląda...ja wtopiłem tylko 6tyś zł. za to nauczyłem się tego co pani czyli pozytywnego myślenia, biznesu, ale.....także dzięki tej "organizacji" rozpoznaję więcej ludzi którzy chcą "nabić nas w butelkę". Dużo psychotechniki, manipulacji, potrafią sprzedać wszystko i zrobić dobre wrażenie. Jeśli się jest z nimi to kraczesz jak oni jak otrzeźwiejesz to widzisz jaki z ciebie był dureń...
wkręcony 4567 / 93.176.197.* / 2014-03-03 13:25
Tak procent składany to fikcja, szkoda tylko że programy które oferują na miesiąc do wypróbowania są też fikcją bo jeżeli osoba , która chce zobaczyć jak to działa nie ma na to miesiąca w momencie kiedy wpłaca składkę , podpisuje umowę i chce zobaczyć jak pieniążki zarabiają to niestety guzik zobaczy. Zanim polisa zostanie zarejestrowana w Skandi i będzie widoczna potrzeba więcej niż miesiąc, dostajesz opiekuna inwestycji, który ma czuwać rzekomo nad twoją inwestycją, owszem zapraszają cię na szkolenia organizowane w drogich hotelach, robią ci wodę z mózgu obiecując procent składany,ha ha!! Wszystko ładnie piękne ma sens ,pokazują wykresy, giełdę światową i polską mówią jak dokonywać konwersji aby zarabiać ale jak mnie miesiąc i nie odstąpisz od umowy to mają cię gdzieś , nie wiesz w co zainwestować i czy konwersja dobrze ci poszła bo zanim dotrze do skandi kurs twoich wybranych akcji może spaść zanim zostanie zaksięgowany . Mao tego wrócę do momentu kiedy można zrezygnować z umowy jesteś wtedy wciągany np. a zobacz jak to działa nic nie tracisz, regulamin masz ale naprawdę o konsekwencjach utraty całej prawie kasy nikt nie zaznacza,nie uprzedza jakie jest ryzyko tylko podkreślają same zalety. Kiedy chciałem zrezygnować w czasie to mój opiekun inwestycji albo był nie osiągalny , lub było za późno bo rezygnacje trzeba było wysłać na piśmie pocztą więc nie dajcie się nabierać na te obietnice. Ja na szczęście nie straciłem bardzo dużej kasy ale nawet małej sumy szkoda na takich oszustów nie mają sumienia i są to osoby naprawdę na poziomie . Ostrzegam jeżeli proponują wam polisy ze skandi i współpracują z firmą Novision zastanówcie się sto razy.
Wkurzony / 83.4.49.* / 2016-02-02 21:45
Dokładnie jestem kolejnym przykładem tego oszustwa. Wpłacone przeze mnie 15000 zamiast zarabiac i sie pomnażać. Są przejadane przez TYCH ładnie ubranych oszustów opłaty manipulacyjne opłaty takie... i owakie... KOSZMAR! Nie pakujcie się w to bagno. Inwestujcie swoje pieniądze w inny sposób nie dajcie się naciągać tym OSZUSTOM!!!! Będę składał pozew do sądu o odzyskanie swoich pieniędzy.
wj38 / 95.49.119.* / 2014-01-28 09:57
W jakim innym Funduszu przepada jakakolwiek wpłata pienędzy?Jak to możliwe?
wj38 / 95.49.102.* / 2014-01-28 09:51
Uważać na'rozwiążania biznesowe'-CZYT.wyciąganie pieniędzy frajerom.Złożyć zbiorowy pozew o zwrot pieniędzy.Podstawa-podstawa - zapewnienia o zyskach 12% rocznie i wiele innych.Ci co umoczyli zjednoczyc się i działać.
wj38 / 95.49.102.* / 2014-01-28 09:30
Tam chodzi tylko o pierwszą wpłatę za pełny rok z góry,bo większość i tak zrezygnuje.Wg mnie żyją z tej 1 wpłaty która pzepada klientowi.Skandia nic nie robi,ja miałem otwarty Multiportfel Złoty Wiek,a okazał się TOMBAKIEM,bo od poczatku straty były.
wj38 / 95.49.125.* / 2014-01-02 10:50
SZUKAJĄ FRAJERÓW DO OSKUBANIA-JA UMOCZYŁEM I OSTRZEGAM
wj38 / 95.49.125.* / 2014-01-02 10:48
NIE RUSZAĆ BO ŚMIERDZI I TO BARDZO-UMOCZYCIE KASĘ............TO LIPA
hallo / 194.33.75.* / 2013-12-19 19:23
a ja w Novison być może umoczyłam - wpłacałam przez 5 lat - tyle musiałam- bo zawarłam umowę na 30 lat- narazie nie wpłacam-ale to koszt tego czego się tam nauczyłam jako poczatkujący agent- nie mogłam nikogo namówić na zakup polisy-bo byłam szczera aż do bólu- i wiedziałam że nie jest do końca etyczne wmawiać komuś wielkie zyski- skoro giełda od kilku lat pikuje w dół- ale nauczyłam się TAKIEJ WIEDZY - że założyłam firmę ( wcześniej nawet nie wiedziałam że można ..zrozumiałam machinę- robię w innej branży- ale to jest lepsze niż etat= i wiem o co chodzi w całej tej ekonomii- a to że koszt był duży- nauka kosztuje!!!!
syla377 / 87.207.226.* / 2013-10-18 14:47
Niektóre wypowiedzi świadczą o kompletnym braku wiedzy...
NOVISION to firma,która szkoli ludzi ZA DARMO i daje OGROMNĄ wiedzę biznesowo-inwestycyjną. Nikt nie wpłaca pieniędzy tej firmie ,więc o jakich zwrotach dyskutujecie? Firma organizuje Seminaria biznesowo-inwestycyjne ,trwające 2 dni ,płatne- ale opłata dotyczy noclegu w hotelu SPA i wyżywienia - za zdobytą wiedzę i certyfikat uczestniczenia oraz dalsze szkolenia ,nikt nie płaci...Więc nie osądzajcie firmy o wyłudzanie kasy ,bo to absurd!!! Pieniądze wpłacane na polisę przez 7 lat ,są "zamrożone" w waszych osobistych "skarbonkach" i przez ten czas są nie do ruszenia (dla waszego dobra) ,przecież oszczędza się po to,żeby coś mieć ,a nie wybierać w dowolnej chwili...po 7 latach możemy "dobrać" się do oszczędności ,ale mądrym polecam zostawić wszystko i pozwolić pracować wpłąconym pieniądzom do końca trwania polisy ( z reguły 30 lat) ,bo przecież podpisując umowę ,decydujemy się oszczędzać po to,żeby w przyszłości móc żyć dogodnie...czy nie? W jednej wypowiedzi żali się ktoś,że musi odkładać pieniądze przez 7 lat...hmm...Straszne!...A do zus-u skladki wpłaca się CAŁE ŻYCIE i na koniec nic się nie dostaje ,to jest ok?...I sprostuję jeszcze jedno...7 lat obowiązkowych składek ,polisa jest na 30 lat...Ja też nie pracuję i podpisałam umowę,bo o to nikt mnie nie wypytuje. Jeżeli sama zdecyduję,że stać mnie na wpłaty i deklaruję się do tego ,to nie ma nic do rzeczy to czy pracuję...to nie umowa o kartę kredytową haha...Ah,ludzka niewiedza jest żałosna...wszystkie krytyki są wynikiem niewiedzy...Jedno jest pewne,nic nie jest zgodne z prawdą..."Poszkodowanym" radzę zadzwonić do swojego agenta i poprosić o wytłumaczenie niejasności,a gwarantuje ,że zmienicie zdanie . . . P.S. Po podpisaniu polisy z każdą jedną istniejącą na świecie firmą ,nie ma mowy o rozwiązaniu jej bez ponoszenia strat...jeżeli decydujemy się na polisę np. 30 -letnią to zrywając ją po np. 2 latach ,bo nam się "odechciało "....tracimy 80-90% pieniędzy...Ale o tym wie każdy zanim podpisze,więc skoro wiem,że nie chcę wiązać się na tak długo ,to nie podpisuję...Nie ma co płakać i się żalić jak się nie wie czego się chce!!! Nie ma w życiu nic za darmo! Dla takich osób polecam ZUS i przymusowe wpłaty do końca życia...których nikt wam nie wypłaci haha!!!! Powodzenia :)
Gość969 / 80.54.118.* / 2013-12-31 18:07
Firma organizuje Seminaria biznesowo-inwestycyjne?? haha - fakt...bylam i skorzystałam- to prawda ALE TO PRZYKRYWKA..TAK NAPARWDĘ CHODZI ALBO O TO, ŻEBY WYKUPIĆ POLISĘ I ZASILIĆ KIESZEŃ AGENTOM NOVISION ALBO STAĆ SIĘ JEDNYM Z NICH...
Wieclaw88 / 178.183.242.* / 2013-11-23 12:09
Jestem oderwany od tematu. Nie wiem w co inwestuje ta firma, o Skandji słyszałem. Jednak do czego zmierzam. Firma która mówi o inwestowaniu, czyli o jak najszybszym zwrocie z inwestycji, bo taka jest jej idea i namawia kogokolwiek na nałożenie na siebie stałego kosztu w postaci regularnych wpłat przez siedem lat, to jest to sprzeczne ze znaczeniem jej definicji. Co do oszczędności to ciekawą opcją są metale szlachetne, a nie świnka skarbonka, która z każdym dniem traci przez galopującą inflację. Przypominam że ceny regularnie wzrastają i to jest główny wyznacznik inflacji.
bart1234578 / 188.33.147.* / 2013-11-20 00:02
zgadzam się w 100% jestem klientem skandii, gromadze kapitał i nie daje sie okradac bankom. Współpracuje z agentami novision, którzy jednoczesnie w większości sa przedsiebiorcami i uczą zarządzac kasą. Nie widze w tym nic złego, ja czerpie same korzyści i polecam :)
Monika2011 / 2013-09-19 23:50
Współpracowałam z tą firemką jakiś czas. Szczerze nie polecam z jednego powodu. Sprzedają skandię, która wycofuje się z rynku, to po pierwsze. Po drugie, jak odchodzisz, to "samozwańczy dyrektorzy" nie kwapia się z wypłaceniem zaległej kasy. To tyle
Małgośka111 / 78.9.31.* / 2014-01-13 10:18
Jestem tego samego zdania, pracowałam jako agent firmy Novision, rozstaliśmy się w zeszłym roku po dwóch latach wspólnej działalności, do dziś nie otrzymałam prowizji za podpisane dzięki mojej pracy polisy.........powód?? Bo nie współpracuję w tej chwili z Novision........Masakra!!! Przecież powinnam otrzymać prowizję za wykonaną już pracę a nie za to, że teraz nie pracuję z nimi.........no i oczywiście nie zasilam kasy dyrektorów bo nie opłacam wyjazdów na SBI. W tej chwili nawet nie podjęłabym się współpracy ponownie gdyż firma Novision straciła w moich oczach wiarygodność, jak w mam w takiej sytuacji polecać ich produkt innym kiedy sama zostałam przez nich oszukana.............
Sonia250 / 80.54.117.* / 2014-03-20 20:52
A czy przypadkiem nie miałaś tego zapisu w umowie?
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy