Forum Forum finansoweKredyty

uwaga na Bank Millenium

uwaga na Bank Millenium

Renata-Warszawa / 62.29.248.* / 2006-11-16 15:33
Proszę się nie dać zwodzić reklamie kredytu hipotecznego tego banku
Zacytuję choćby dwie frazy : "Łatwo dostaniesz, łatwo spłacisz" - nie jest to takie łatwe ,u nas rozpatrzenie wniosku kredytowego trwało 1,5 miesiąca i wiązało się z dostarczaniem ton różnego rodzaju zaświadczeń , potwierdzeń itp , aby zakończyć się sporządzeniem umowy kredytowej na znacznie niższą kwotę ( 30%) bez pytania czy taka kwota nam wystarczy. Inny fragment reklamy " nasze atuty - uznawanie różnych żródeł dochodu"
Nic bardziej mylnego mój mąż prowadzi od 10 lat firmę i tak jak w działalności gospodarczej raz jest lepiej raz gorzej , ale generalnie obecnie dochody ma sporo powyżej średniej krajowej - dla Millenium jednak jest to argument , że jest niestabilny finansowo .
Przez półtora miesiąca przyznawania kredytu odwiedził urząd skarbowy chyba z 5 razy , aby potwierdzać kolejne stosy dokumentów , a finał był taki , że nie uznano jego dochodów
Straciliśmy mnóstwo zdrowia i czasu , a i tak kredyt wzięliśmy w innym banku (bez problemu) . Reasumując działanie tego banku to brak szacunku dla klienta
ziutek / 213.134.176.* / 2006-11-21 00:37
ja mialem podobna jazde z kredytem gotowkowym
poza wymienionymi powyzej kobiety w oddziale nie byly w stanie stwierdzic jakie dokumenty sa potrzebne wiec musialem caly czas chodzic dopytywac o wszystko i biegac z papierkami w te i spowrotem
dostalem decyzje odmowna z powodu ktory powinien byc na dzien dobry wylapany ze mnie dyskwalifikuje tzn za krotki okres zatrudnienia ( chyba takie rzeczy powinni wiedziec)
totalna amatorka, nie zrobcie podobnego bledu
szkoda czasu

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: