Forum Forum finansoweBanki

Uwaga na GETIN Bank

Uwaga na GETIN Bank

henryczek6 / 83.29.24.* / 2009-02-04 09:33
Mam kredyt na samochód w Getin Banku w Chf .Kredyt dostałem w kwietniu 2005r z stopą procentowa 11.90 obecnie jest 14.90 pomimo że bank Szwajcarii obniżył stopy procentowe.Dodatkowo różnica w kursie waluty w tym banku wynosi 13.92%.Uwaga na nich to po prostu lichwa. Na szczęście jeszcze tylko parę rat.
Wyświetlaj:
jurek100100 / 195.20.110.* / 2015-03-29 15:29
Mam w Getin kredyt hipoteczny. Uwaga na nich! najbardziej nieuprzejma infolinia, prym wiedzie pani Rita, która jest bezczelna i potrafi obrazić w rozmowie klienta. Ostatnio oddali mi niesłusznie zabrane pieniądze dotyczące podwyższenia oprocentowania kredytu do momentu prawomocnego wpisu do hipoteki. To było w zeszłym wieku1 Ale nie chcą oddać mi odsetek od tej niesłusznie naliczonej kwoty. Jestem potwornie zły, na pisma odpisują z opóźnieniem, nie dotrzymują ustawowych terminów. Przysyłają płatności bez analityki, trzeba się prosić o jakąkolwiek informację. Gdybym mógł cofnąć czas - nigdy nie zostałbym klientem Getinu, gdzie tylko psy Frączewskiego dobrze się czują. Ludzie 0 odradzam stanowczo, tylko nie Getin. ODRADZAM SEDRECZNIE!!!
maryjanka / 88.156.203.* / 2015-09-28 22:04
Getin Bank reklamuje się jako "Bank twoich oszczędności", i z tych obietnic wywiązuje się na medal. Sam czerpie w całości korzyści z oszczędności swoich klientów. Byłam świadkiem jak mój przyjaciel T Wzałożył lokatę w wysokości 50.000,00 tymże banku na okres 4 lat. Obiecano, że po tym czasie otrzyma zwrot kapitału i odsetki w wys. 20%, co daje 5% w skali rocznej. No i otrzymał po zakończeniu lokaty kapitał i odsetki w wysokości 32,40 PLN, (słownie trzydzieści dwa zł. i czterdzieści gr.), co daje 0,0162% w skali rocznej. Takich doradców finansowych ma GB i tak dba o dobro klienta i jego oszczędności. Obraca nimi przez 4 lata obiecując złote góry, ale te złote góry przywłaszcza sobie, a z klienta się śmieje, że dał się nabrać na piękne słówka pracowników przy zawieraniu umowy. Trzeba przyznać że pazerność tego banku sięgnęła szczytu, dlatego radzę wszystkim, którzy zastanawiają się gdzie ulokować swoje oszczędności, aby omijali go szerokim łukiem.
Anna112 / 188.122.9.* / 2015-03-10 16:09
Najgorszy bank, w jakim byłam. Niekompetencja,niekompetencja, niekompetencja.
Zamknąć kredytu nie mogą. W kółko te same pisma. ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA.
kaska368 / 109.173.155.* / 2015-12-23 13:53
Getin udzielił mi kredytu .Spłaciłam go w dwóch ratach .Otrzymałam z banku potwierdzenie ,ze jest spłacony kredyt .Trzy miesiące temu miałam otrzymać rozliczenie i zwrot nadpłaty.Tymczasem otrzymuję ponaglenia z infolinii o braku wpływu raty .Oni nie widzą spłaty.Bank korzysta z moich pieniędzy i nie ma możliwości dogadania się.Ogarnia mnie rozpacz .Przyjdzie mi iść do nich z prawnikiem.Rozpacz.
bardzociekawski / 83.20.70.* / 2015-09-14 00:57
Odmówili Ci kredytu? :)
piotr544 / 83.4.236.* / 2015-03-16 13:46
uwaga na ten Bank obecnie maja najnizsze oprocentowanie kredytow i leasingow na rynku to chwyt marketingowy mam 3 pojazdy w leasingu wiadomo jak jest na rynku raz po raz sa opoznienia w platnosciach kontrachenci nie poplaca w terminie i tym samym powstaja opoznienia w splacie rat czy leasingow gdy spozniacie sie ponad 30 dni w splacie zrywaja umowe wznowienie od kazdej umowy to 3500 zl skandal zlodziejstwo w bialy dzien kary kazdy list z wezwaniem 100 zl w miesiacu wysylaja 4 oprocz tego facet 2 razy w miesiacu panstwa odwiedza i liczy sobie 400 zl za wizyte sums sumarum masz rate leasingowa 3000 zl brutto spozniasz sie 32 dni rata wynosi 7300 taki jest getin bank nie biezcie tam nic omijac z daleka
Marcin1978.1 / 91.237.77.* / 2015-03-17 20:10
Nie rozumiem? Nie płacisz i psy wieszasz po internecie? Rozumiem, że Ty swoich kontrahentów uwielbiasz za to, że nie płaca Ci w terminie? Co z tym społeczeństwem się dzieje...masakra...
asdasd / 77.252.242.* / 2015-03-23 16:16
Idioto...!!!! zrozum że poślizgi się zdarzają, i muszą być za to opłaty ale nie ZŁODZIEJSKIE. ten Bank po tygodniu , molestuje sms-ami stosuje mobbing, straszy, wydzwania przez całe weekendy.

LUDZIE NAWET TAM NIE WCHODŹCIE.

przeniosłem wszystko mBanku, ze złodziejami jak najdalej !!!
Frankowski07 / 130.138.227.* / 2015-05-26 08:40
To przypomnienie o zadłużeniu nazywasz mobbingiem?
Lepiej dla Ciebie by było jakby Ci nie przypominali i odsetki rosły kosmicznie szybko?
Byłoby tak jak z synalkiem znajomych kiedyś został złapany za jazdę bez biletu.
Po nastu latach dostał wezwanie do zapłaty 2 tys PLN wcześniej nikt mu o niczym nie przypominał.
Zakoduj jedno jak masz opóźnienie w racie to rosną odsetki ewentualna spłata raty idzie w gwizdek czasem nie pokryje tych karnych odsetek i wpadasz w pętlę zadłużenia.
Naprawdę nieuczciwy bank nie informuje tylko czeka potem uruchamia BTE i jesteś pod mostem.
A mBanku nie wychwalaj oni dopiero naciągnęli ludzi na indeksowane kredyty dziś w innych bankach odsetki sa 0,2-0,7% a w mBank 3%. Bujają się w sadach.
Zapewne potracili klientów i zatrudniają takich trolli jak Ty żeby gnoić konkurencję.
Generalnie każdy bank będzie ścigał zadłużonych nie płacących w ustalonym terminie więc na co ludzie liczycie na dobrego wujka?

A co do GB to am u nich lokaty jako, że są stosunkowo bardziej korzystne dodam znacznie bardziej niż te np w PKO. Zapewne to kolejny powód do oszczerstw.
poziomkaa88_88 / 2015-10-08 10:24
Witam.
Mieszkam niedaleko Wieruszowa, chciałbym opowiedzieć jak pracownicy Getin Bank Wieluń oszukują. 18 sierpnia skończyła się lokata, która miała trwać 40 miesięcy i do dnia dzisiejszego nie odzyskałem wpłaconych pieniędzy. Raz dzwoniła nawet pani z banku,że pieniądze są na koncie ale jak pojechałem do Getin Bank pani się tłumaczyła, że się pomyliła i że muszę czekać 14 dni roboczych, które upłynęły w poniedziałek. Dzwoniłem dzisiaj do banku i powiedziano mi że muszę czekać znów 2 tygodnie. Kiedy zakładałem lokatę pan za biurkiem zapewniał mnie, że jest to zwykła lokata i po 40 miesiącach wypłacą pieniądze wraz z odsetkami. Dzisiaj pani przez telefon mówiła, że są obligacje korporacyjne i że musi być zrobiony wykup, potem wycena i nie wiadomo ile pieniędzy zostanie. Dodam jeszcze, że jest to jedna z dwóch lokat na które dałem się naciągnąć. Pierwsza z której zrezygnowałem okazała się totalnym oszustwem. Okazało się, że przez 15 lat miałem dopłacać po ponad 200 zł miesięcznie a za zerwanie tej lokaty straciłem część wpłaconych pieniędzy ok 6 000zł. Pan Herbeć, który polecał mi tą oszukańczą lokatę w dniu zrywania przeze mnie umowy był więcej niż zadowolony i nie miał sobie nic do zarzucenia.
Być może w Wieruszowie, Wieluniu i okolicy jest więcej ludzi, którzy stracili pieniądze w Getin Bank bo uwierzyli w kłamstwa przemiłych pracowników tego banku. Być może zainteresuje Was ten temat.pozdrawiam
monika 950 / 94.254.129.* / 2015-05-19 16:12
potwierdzam jak najdalej jeśli masz pieniądze i jestes zdrowy to uważaj na ten bank bo zawał pewny po wołaceniu gotówki
Kuba_hugo / 2015-03-05 15:36
Niestety jak sami o siebie nie zadbamy to nikt tego za nas nie zrobi. Czytajmy umowy jak nie rozumiemy pytajmy, warto nawet zanieść umowę komuś kto się na tym zna. Lepiej poczekać i nie żałować.
Katarzyna897 / 91.206.211.* / 2015-03-18 20:16
Nawet nie chce mi się opisywać sytuacji. Niekompetencja pracowników jest wprost przerażająca. 12 lutego dokonałam przelewu zagranicznego - płatność za fakturę. miał wyjść następnego dnia - a dopiero 18 lutego dostałam informację, że z powodu braku rachunku rozliczeniowego w przelew nie został zrealizowany (!) Tydzień zajęła im weryfikacja prostej operacji. To jeszcze nic - pod koniec roku inny przelew zagraniczny nie w ogóle wykonany! Bez żadnej informacji ze strony banku - zagraniczny kontrahent po miesiącu o płatność której pracownicy nie wykonali! Żenujący poziom obsługi klienta, wieczne kolejki, rotacja pracowników na poziomie Biedronki, każdy kolejny zachowuje się tak, jakby przelew zagraniczny graniczył z czarną magią. Ja już pożegnałam się z tym bankiem i nigdy więcej.
Spymen / 77.88.184.* / 2015-07-06 21:56
Uciekajcie z tego banku. Wszedlem ostatnio do getin banku w lublincu zapytac o kredyt. Pracownicy glosno mowili o klientach banku wymieniajac nazwiska i co maja w tym banku. Zaluje, ze nie nagralem tego. Tajemnica bankowa to fikcja.
kasieka / 78.10.150.* / 2015-11-24 11:40
nie tylko w Lublińcu w Częstochowie jest tak samo a zapewne w każdym oddziale tego banku tak się dzieje. Przedstawiciele naciągają klientów na co tylko się da bo płacone mają prowizje od klienta, jakość usług daje wiele do życzenia
okradziona / 80.111.203.* / 2015-03-03 19:00
ukradli mi 7tys zl,oszcednosci z konta pt open life..zamiast mi wplate zaksiegowac na rate miesieczna,zaksiegowala mi 'pracownica'na koncie pomocniczym,i open life zerwalo umowe po miesiacu 'zalegania'z rata. ta klamie ze dostala nr konta,a dostala polecenie wplaty na konto glowne,i reszte na konto pomocnicze. od pol roku skladalam reklamacje,odmowili ostatecznie. teraz napisalam do arbitra bankowego i czekam na decyzje. w bialy dzien zostalam okradziona przez getin bank.radze unikac zgorzelec przy ul staszica
szczęśliwy były kredytobiorca / 80.51.158.* / 2015-03-02 17:57
Odradzam ten bank -mają albo taki bałagan i niekompetentnych pracowników albo celowo próbowali wyłudzić dodatkowe koszty przy zamknięciu kredytu samochodowego. Podpisałem umowę na kredyt z 1 rokiem karencji tzn. spłatę kredytu zaczynam po roku a w tym okresie 1 roku karencji mogę spłacić cały kredyt bez ponoszenia dodatkowych kosztów. I tak się stało. Na infolinii zgłosiłem dyspozycję zamknięcia kredytu, potwierdziłem kwotę jaką muszę wpłacić i pieniądze przelałem. Po 2 tygodniach dostaję pismo, że kredyt nie został zamknięty z powodu braku wystarczających środków na koncie, bez informacji jakiej kwoty brakuje i z jakiego powodu (skoro przed spłatą potwierdził mi pracownik banku ile zgodnie z umową mam wpłacić na konto). Kontakt z infolinią i dowiaduję się, że za wcześniejszą spłatę kredytu bank pobiera prowizję - więc podaję pracownikowi paragraf w umowie, która mówi coś innego. Ten czyta moją umowę, w której są zapisy, że za wcześniejszą spłatę kredytu bank pobiera opłatę przewidzianą w tabeli .... itp i bezczelnie pominął ostatnie zdanie tego paragrafu, który jasno mówi, że kredytobiorca w okresie karencji spłacający kredyt nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. I gdybym podczas rozmowy nie miał przed sobą umowy to pewnie przytaknąłbym, poprosiłbym grzecznie o obliczenie jaka jest ta prowizja i wpłaciłbym na konto "brakujące" według banku środki. Dopiero jak JA doczytałem pracownikowi Getin to ostatnie zdanie, które bezczelnie pominął cytując mi zapisy umowy ten przyjął reklamację. Równocześnie wysłałem pisemnie, z potwierdzeniem odbioru reklamację do banku z wezwaniem do wyjaśnienia na jakiej podstawie Getin nie zamknął mi kredytu jeżeli ja spełniłem wszystkie warunku umowy! Oczywiście wyjaśnień nie otrzymałem, nawet słowa przepraszam za ich błąd (jeżeli był to błąd) tylko informację o zamknięciu kredytu. Nigdy więcej kontaktu z Getin Noble Bankiem - albo mają niesamowity bałagan, albo nie czytają umów, które sami podpisują z klientami albo zwyczajnie chcieli wyłudzić ode mnie dodatkową prowizję!
meskal / 91.240.130.* / 2015-12-16 19:48
Miałem Getin Online lokatę na start. Dzień przed jej zakończeniem bo zadeklarowałem nieodnawialną zalogowałem się aby zobaczyć ile narosła ta lokata. I tu ciekawostka niby wszystko ok ale wchodząc w szczegół przykuł mój wzrok numer konta na który miały być przelane środki. Nie był to mój numer. To to już chyba próba kradzieży na krzywy ryj. Ściągnąłem sobie potwierdzenia posiadania lokaty żeby mieć podstawę do zawiadomienia o przestępstwie. Oczywiście zmieniłem numer na swój to znaczy ten z którego wpłacałem środki i który powinien tam widnieć i znowu ściągnąłem potwierdzenia przed i po zakończeniu lokaty.
Ostatecznie pieniądze wpłynęły na mój numer.
Już nigdy w tym banku grosza nie zostawię.

Pozdrawiam
wiwan / 2015-12-16 20:59
I oczywiście masz 100% pewności, że wina nie leży po stronie twojego komputera zawirusowanego tak, że podstawia przy przeklejaniu numerów konta... konto złodzieja...
Sprawdź, czy to ten sam numer nie podstawia się przy robieniu przelewów.
Wiele banków przed tym ostrzega.
kiki / 62.233.252.* / 2015-07-24 23:59
Getin to nic innego jak faszyzm!
piotrek207 / 89.73.252.* / 2016-01-04 21:06
Myślę, że opinia o Getinie jest wielce krzywdząca i zupełnie nie na miejscu. Nie sądzę aby kogokolwiek przymuszano do podejmowania decyzji o kupowaniu czegokolwiek w tym banku. Moje doświadczenia są pozytywne i bronię tego stanowiska.
user 75675 / 176.97.253.* / 2015-02-18 15:43
Bank co miesiac pobiera mi z konta 16.98 porażka ... za prowadzenie konta 9.99 i za karte 6.99 nie polecam tych złodzieji nikomu
zszokowana podejściem / 89.25.186.* / 2015-08-12 08:41
to go zamknij i po co meczysz luszi na forum? Albo spełniaj warunki i miej bezpłatne konto jaki masz problem?
Jarek 102 / 83.24.202.* / 2015-02-09 13:11
NIGDY WIĘCEJ!ŻADNYCH KONTAKTÓW Z GETINEM!!!!!!!
MARTYNA220 / 217.99.60.* / 2015-01-29 14:49
Bank maskra nikomu nie polecam , godziny czekania żęby cos załtwić.
JJ559 / 83.26.90.* / 2015-01-19 19:17
Wziąłem w Getin Banku kredyt na firmę. Pod koniec spłaty postanowiłem zlikwidować konto. Pomimo spłaty pozostałego zadłużenia i likwidacji konta, dziś przyszło pisemko, że jestem im jeszcze winien prawie 60 zł. Co ciekawe wszystkie dane się zgadzają z wyjątkiem numeru mojego zlikwidowanego konta. A jeszcze ciekawsze jest to, że sama umowa kredytu obliguje do spłaty wszystkich zobowiązań wobec banku z chwilą likwidacji konta - ergo nie można go zlikwidować, jak się nie spłaci kredytu, odsetek i wszystkich innych należności i opłat związanych z kontem. Sprawę kieruję do KNF, a jeśli nie wyjaśni się jutro kwestia potwierdzenia salda,to również do prokuratury jako próbę wyłudzenia.
I wszystkim polecam to samo, zamiast pisać tylko na forum.
Co ciekawe, konsultant z infolinii nie potrafił mnie znaleźć w systemie -ani po peselu, ani po NIP-e, ani nawet po numerze konta


PS. Nie wiem jak jest w innych oddziałach, ale w tym, w którym mnie obsługiwano, kamery ochrony skierowane były na wprost monitorów, gdzie dokonywane są wszelkie transakcje klientów i obsługa wpisuje nasze dane osobowe. Tak więc firma ochroniarska ma pełny wgląd w to co się dzieje na monitorze, wpisywane na klawiaturze hasła itd.
TOTEN / 87.206.192.* / 2015-01-16 15:00
ZŁODZIEJE WYKUPIŁEM OBLIGACJE PO 4 LATACH 0 ZŁ ZYSKU OMIJAĆ TEN BANK SZEROKIM KOŁEM
Ewak1812 / 89.79.219.* / 2015-03-06 08:12
Również wykupiłam obligacje strukturalne na okres 4 lat o nazwie GNLM90215 i ani grosza zysku. Podejrzewam, że był tylko poszedł do innej kieszeni. Odchodzę z tego banku!
oszuści / 89.69.98.* / 2015-02-20 23:39
Mam to samo - produkty GNLM80115 prowizja w plecy, 0 zysku - jedyne pocieszenie że nie dałem się nabrać na polisolokaty.
oszukany8 / 31.61.136.* / 2015-01-25 11:56
Ja zostałem oszukany na 15 tysięcy złotych, co prawda nie przez sam Getin tylko przez Open Finance, ale to jedna firma. Omijajcie wszystkie spółki Getinu jak nie chcecie stracić oszczędności życia.
kerujp / 82.160.23.* / 2015-01-24 21:53
dokladnie mam to samo, po prostu tragedia , zainwestowałem kupę kasy i po czterych latach o,o zysku, na średnich lokatach zyskałbym ok 10000,0 po tym czasie - żerują na naszej naiwności i niewiedzy.
buli268 / 85.222.93.* / 2015-01-13 18:26
Potwierdzam, nie zakładać kont ani lokat, jest to bank wydmuszka. nic tam nie działa pracownicy są oszukiwani przez pracodawcę, wiec ktoś mądrzejszy to z tego kołchozu ucieka. zostają tylko tacy muszą pracować. A klienci są rolowani jak tylko można.
grazyna588 / 83.7.140.* / 2015-04-13 20:53
A ja 22.032015. po kradzieży karty złożyłam wniosek o wydanie nowej karty płatniczej.Dziś jest 13.04.2015.(22 dni) a ja na kartę czekam dalej!W międzyczasie konsultanci wyjaśniali ,że karta "utknęła w systemie" i tym podobne bzdury.Jednym słowem-chcecie być szybko,sprawnie obsłużeni-omijajcie Getin bank! Jest wybór na rynku bankowym!
PRZERAŻONA BANKIEM / 78.157.181.* / 2015-04-13 16:06
Witam wszystkich, którzy mają złe doświadczenia z GB. Przyłączam się - podpisuję wszystkimi rękami, które mi jeszcze zostały. I przestrzegam - NIE BIERZCIE KREDYTU W TYM STARSZLIWYM BANKU, CHOĆBYŚCIE MIELI Z GŁODU UMRZEĆ - NA ŚMIERĆ :) Mam u nich konto strasznie długie lata i kredyty, które płacę grzecznie. Niestety, zachorowałam ciężko, muszę ratować życie, więc spóźniam się z kredytami o jakieś 3-7 dni. Nie więcej, bo nie chcę płacić dzikich odsetek. I co z teog wynika? Już po dniu mojego spóźnienia zaczyna sie koszmar. Straszliwie nieuprzejme kobiety wydzwaniają do mnie i - co, wg mnie jest niezgodne zprawem - i do męża!!! Nie rozmawiają, a krzyczą, są agresywne, chamskie. Włos staje dęba. I dzwonią naście razy dziennie. Można nabawić się psychozy!!! Z racji zdrowotnych musiałam też pójść po kredyt do innych banków, tez się czasem spóźniam - słowa nie mówią. GB jest jakiś przerażający!!! Jeśli komuś miłe zdrowie psychiczne, niech się od nich trzyma z daleka!!!!!!!!!!!!!!!! Tyle odnośnie rolowania klienta.
gość553 / 88.220.136.* / 2015-04-17 11:39
Witam. to jest absolutna prawda ja też miałam kredyt w tym banku i nigdy w życiu nie skorzystam i wszystkim odradzam. W ogóle nie można nic się dowiedzieć od pracowników banku. Najlepiej by było, żeby wszyscy się wypisali i polikwidowali konta, to może by coś dało i wtedy by inaczej się odnosili do klientów. Jeżeli pracuje się w takich firmach to chyba należy tak pracować i zorganizować pracę, aby jak najwięcej przyciągnąć klientów. Ma Pani rację, że jeżeli się ktoś spóźni, a ma nadpłatę na spłaconym kredycie to zaraz zaliczą na nieterminowe opłaty, a z jakiej niby racji. Powinni doliczyć tylko za te dni co się spóźnia z ratą. Szkoda już zdrowia i nerwów na ten bank.
Mitra / 92.221.3.* / 2015-03-01 14:11
Niestety, potwierdzam. W moim przypadku mam od 9 miesiecy problem z 2 lokatami,chcialam je zerwać, ale niestety operacja nie zostala wykonana i przez kilka m-cy mialam status:"w trakcie zrywania" i nie moglam nic z tym zrobic,wielkrotne telefony nie skutkowaly,w koncu po 2 reklamacjach zmieniono status na aktywne, ale oprocentowanie jest teraz bardzo niskie, zupelnie nie zgadzajace sie z tabela. nNie rozumiem, jak w banku cos takiego moze sie dziać. Na wysylane wiadomosci i reklamacje albo dostaje sie automatyczne odpowiedzi z zapewnieniami, ze sprawa jest w toku, albo brak odpowiedzi. To jakis koszmar, wycofuje pieniądze i koncze wspołpracę.Radzę dobrze sprawdzac stan swoich rachunkow.
2pac-666 / 178.214.137.* / 2015-01-11 12:37
Najgorsza bankowość elektroniczna z jakąkolwiek miałem do czynienia. Albo przerwa techniczna, albo zmieniają system. Trzy krotnie przez zmianę systemu musiałem wprowadzać te same dane do przelewów (ZUS, US, opłaty, itd.), kompletnie nie szanują czasu swoich klientów.
jakub554 / 83.10.93.* / 2015-01-05 17:31
UWAGA NA GETIN BANK. TARKTÓJĄ CZŁOWIEKA JAK PRZESTĘPCE. SPÓZNIŁEM SIĘ Z RATĄ SAMOCHODY 7 DNI A ONI DZWONIĄ PO MOICH SĄSIADACH SZUKAJĄC KONTAKTU....TRAKTUJĄ KLIJENTA JAK PRZESTĘPCE... PRACOWNICY NIEMILI, KONTAKT Z NIMI TO NAJGORSZE ZŁO
wlodzimierz68 / 109.231.21.* / 2015-02-22 15:09
Najgorsza obsługa z jaką się spotkałem ,pracownica robi łaskę ,że obsłuży klienta,("proszę nie zadawać zbędnych pytań"),po odczekaniu godziny w kolejce z BILECIKIEM,gdzie obsługa jednej osoby trwa ok. 40 minut,chciałam założyć lokatę na trzy miesiące,pracownica poinformowała, że jest późno i dała do zrozumienia że jesteśmy intruzami. Nic nie pozostało jak wyjść z Punktu Obsługi Klienta z ul. Lipowa w Białymstoku.
miruna / 78.8.140.* / 2014-12-08 03:39
Zlodzieje oszusci omijac szerokim lukiem ze nasze kochane panstwo pozwala na cos takiego to jest wlasnie przyklad naszego chorego panstwa
XENIA628 / 89.66.62.* / 2015-03-14 20:48
Ostrzegam potencjalnych kredytobiorców przed
złodziejskim bankiem.Straciłam pracę i miałam
problemy ze spłatą, wykazywywałam wolę spłaty
w niskich ratach , natomiast bank złodziejski
sprzedał moj kredyt dwóm firmom windykacyjnym.
Mona321 / 176.241.246.* / 2014-11-24 19:36
Nigdy nie bierzcie tam kredytu hipotecznego. Ten bank to oszuści i złodzieje spłacam już kredyt dwa lata a jak na razie spłaciłam 2 tys z kapitału i 40 tys odsetek...tak to można dygać do śmierci. Postanowiłam przenieść kredyt do innego banku ale oczywiście pusta jak bęben Pani nie chce mi udzielić informacji w jakiej kwocie jest aktualne zadłużenie i jaki jest koszt odsetek i kary za odstąpienie od umowy i spłatę kredytu.A generalnie Pani tłumaczy się tym że numer telefonu w umowie nie jest tym samym numerem z którego dzwonię. Więc tłumaczę Pani ze nie mam już tamtego numeru i chcę podać nowy ale NIE..... bo Pani jest tak infantylna, że i tak musi wysłać na stary numer którego nie ma...A wiec drodzy klienci GETIN BANKU do końca życia nie macie prawa zmienić numeru bo jest super problem z jego zmianą....
DZIADOSTWO OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM... TĘPOTA PIERWSZEJ WODY...
ja 991 / 217.229.95.* / 2015-02-03 13:04
uwaga nie bierzcie kredytu hipotecznego po 5 latach mam wkladu własnego 9.000 a odsetki 23.000
adamome / 31.182.187.* / 2015-01-02 20:52
Moja dziewczyna zmieniała nr tel przez tydzień i się nie dało w końcu jakiś człowiek z banku zadzwonił na ten nowy numer i załatwił temat od ręki- skoro on zadzwonił na nowy numer to musieli go mieć w bazie. więc czemu od razu nie zmienili?
gośka-Szczecin / 62.69.196.* / 2014-12-05 16:17
Witam,ja pare dni temu otrzymałam informację z windykacji ,że mamzadłużenie w kwocie ok.500zł.Pokilku dniach dostałam sms ,czyli dziś ,że moje zadłużenie to 1300zł.Wręcz przedstawiciel na mnie krzyczał,byłam zdruzgotana bo pan popadł jakąś furię.Nie wiem kogo się pytać ,bo każdy przedstawiciel-windykator podaje różne kwoty.Zgadzam się ,żeby wielkim łukiem omijać ten niekompetentny bank.To niewyuczeni "przedstawiciele'.
Ilona Widawska / 85.219.208.* / 2015-01-15 15:24
W zupełności się zgadadzam, ja dzisiaj tj. 15.01.2015r. spędziłam w tym banku ponad DWIE godziny z bilecikiem w ręku, aby dokonać spłaty kredytu. Po prostu masakra, jest oddział Getin Banku w Piotrkowie Tryb, na ul. Słowackiego. Po ponad dwugodzinnym czekaniu po prostu wyszłam, kompletny bałagan, nie znasz dnia ani godziny kiedy się doczekasz na swoją kolejkę. Mało tego, Panie siedzą przy biurkach, z uśmiechem na ustach śmigają na komputerach, obsługa okropna, pani obsługująca podobno tylko firmy mało z nudów nie umarła a klienci potulnie czekają godzinami na obsługę. Kompletnie nie polecam, proponowano mi założenie u nich konta, nigdy, mamy XXI wiek , bank do niczego , organizacja żadna, klient to przedmiot. Może centrala to przeczyta i zajmie jakieś stanowisko, pochyli się nad biednymi klientami i coś zorganizuje. Nikomu nie polecam tego banku, oddział Piotrków Tryb. na Słowackiego - MASAKRA!!!
rici179 / 62.233.252.* / 2014-12-26 22:09
W naszej sprawie o oszustwa wyłudzania nie należności- dublowanie polis AC, zgłosiliśmy tą sprawę na Policję, a tam się jeszcze okazało, że nasza umowa jest nieważna - jest to kopia bez żadnego podpisu i żadnych pieczęci za ten złodziejski bank!
Teraz to, my stwierdziliśmy jej nieważność i żądamy zwrotu wszystkich nieprawnie żądanych pieniędzy!
Po prostu podłożyli nam świnię jak się wydało razem z firmą Euro Invest Group z Częstochowy, która podszywała się pod ten faszystowski bank!
Złamali wszystkie normy prawa!
życzę Pani wytrwałości z tymi faszystami!
szklarek / 2014-11-25 10:08
Kto jest infantylny wymagając od banku, by 'na gębę' przez telefon, z numeru którego bankowi klient NIE zgłosił jako jednej z danych personalnych udzielał takich informacji.
Gdyby zrobił to wścibski sąsiad, a ban udzielił informacji dopiero pisano by o aferze.
Kike / 31.61.129.* / 2015-03-19 20:00
Odradzam ten bank !!!!!!!!!!!! Niekompetencja,niewiedza i hamstwo pracujących tam ludzi mnie przeraża!!!!! Szczególnie centrum obslugi klienta w Jastrzebiu Zdroju i we Wrocławiu. Ja na miejscu Wlasciciela tego banku zapadła bym sie pod ziemie ze wstydu. Na szczęście tylko 5 miesięcy i koniec .To mój ostatni kredyt w życiu jak ktoś chce sie wyleczyć z korzystania z kredytów to ten bank mu w tym pomoże.OMIJAJCIE GO Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! N

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: