Forum Forum finansoweInne

uwaga na p.adama w. podaje sie za wplywowego posrednika z krakowa.

uwaga na p.adama w. podaje sie za wplywowego posrednika z krakowa.

poszkoowani... / 94.254.128.* / 2015-01-09 12:29
Twierdzi, ze ma wplywowe znajomosci w bankach i potrafi zrobic tzw trudne tematy. Na poczatku wszyatko wyglada obiecujaco,podaje szczegoly ofert,jakie dokumenty sa wymagane,a jak czlowiek dostanie od niego rzekoma decyzje i oferte a czlowiek uwierzy,pojawia sie oplata. I to nie male kwoty, po roznych trudnych pytaniach czlowiek wplaca bo uwierzy,nastepuje zderzenie sie z rzeczywistoscia. Brak dotrzymania terminow,ciagle tlumaczenia,ze ktos w banku,ze jakis audyt,jak jest juz kolekny termin kaze czekac tylko juz na podanie adresu.niestety jak nadchodzi podany termin brak kontaktu,dopiero po jakims czasie dzwoni i podaje kolejny,podobno ostateczny.niestety,kolejne klamstwa,jak poprosilismy o zwrot zrobil sie arogancki,ze to nie jego wina,ze to on jest stratny bo traci czas i pieniadze na zalatwianie,on z tego nic nie ma,pomimo ze wplate pryjmowal na swoje dane.od dluzszego czasu dzwonil z zastrzezonego wiec brak mozliwosci dodzwonienia sie do niego,niestety brak od tygodni tel jestesmy zmuszeni zglosic sprawe.
Prosze uwazac,czlowiek ten wykorzystuje problemy innych i na tym zarabia.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wyświetlaj:
fado. / 188.146.182.* / 2015-01-19 17:15
nie dowierzam! ludzie, co wy robicie? ten pan oszukal już wiele osob, sama miałam kontakt z wieloma, które wplacily i stracily.
nie można podarować.
oszukany sebek. / 46.205.187.* / 2015-01-09 19:01
Ten człowiek plakal do tel by tylko mu wplacic!
naciągnął mnie na kilka tys!
raz nawet wieczorem dzwonil, czy mogę mu wplacic 80zl bo musi lek jakiś wykupić dla dziecka!!! tak potrafi!
Wyłudził ode mnie kase i nie miał odwagi przez 2lata przyznać się do błędu!
koleżankę to do dziś bajeruje, ze już już i tak od 3lat!!!
ma poczucie humoru!
oszukany sebek / 37.30.57.* / 2015-01-09 13:58
wszystko prawda!
mnie tez oszukal.
na grube tys!
zmusil nawet do zrobienia zadluzenia!
przez dwa lata oszukiwal i nic nie zalawtil, to fikcja co obiecuje!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: