Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

w co inwestować w 2013 roku?

w co inwestować w 2013 roku?

aleksadra / 2013-01-03 08:55
Drodzy Państwo, potzrebuje porady w co opłaca się zainwestować w tym roku, żeby dobrze na tym wyjść. Jeśli ktoś z Państwa się zna chociaż trochę an tym i mógłby mi doradzić, będę bardzow dzięczna. Pozdrawiam. Ola
Wyświetlaj:
adrianoo / 2013-01-03 11:41 / 10-sięciotysiącznik na forum
Najlepsza inwestycja to w siebie, ew. w realizację własnych pasji. Rynki inwestycyjne nie są w obecnych czasach łatwe, nie polecam, szczególnie, że widać, że nie masz na tym polu doświadczenia.
Miła33 / 195.164.254.* / 2013-01-28 15:29
Jaa w tym roku po małym rekonesansie postanowiłem zainwestować z fundusze inwestycyjne.
Oczywiście z powodu braku dostatecznej wiedzy, postanowiłem raz zrobić to bezpiecznie i dwa skorzystać z wiedzy ekspertów.
Wybrałem promocję w PKO BP na obniżkę opłat manipulacyjnych z tytułu wykupu jednostek Funduszy. Warto wstrzelać się w podobne promocję, które ograniczane są mocno czasowo. Ta też!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy