Forum Forum finansoweInne

W co zainwestować 300.000 zł ?

W co zainwestować 300.000 zł ?

VTEC / 2010-12-08 20:34
Witam, chciałbym zainwestować pieniądze w jakiś biznes. Do dyspozycji mam 300.000 zł . Zależy mi na tym żeby owy biznes przynosił mniejszy lub większy, ale stały dochód. Ludzi do pracy mi nie brakuje. Ryzykować też raczej nie chcę. Jedyne czego mi brakuje to pomysłu... nie wiem co robić? Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję za podpowiedzi.
piryan / 2010-12-09 21:35
masz 2 wyjścia - albo kupisz sobie jakiś pomysł (najlepiej z całą spółką), albo sam coś skręcisz od podstaw. w I przypadku masz organizacje, które tak działają (tzw. anioły biznesu) wystarczy się do nich zgłosić, a w II przypadku biznes zakładasz i prowadzisz sam (300tys. wystarczy na start nawet z wysokim kosztem dobrego prezesa).
w każdym razie, nie szukaj podpowiedzi na necie, raczej wśród znajomych i przyjaznych Ci przedsiębiorców, a i tu musisz być ostrożny - sam miałem nie tak dawno przypadek próby wciągnięcia mnie w super-hiper-rewelacyjne przedsięwzięcie łączące inwestycje finansowe i nieruchomościowe, które po dokładnym przyglądnięciu się miało więcej dziur niż ser szwajcarski :-)
pozdruffka.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: