Forum Forum inwestycyjneFundusze

W co zainwestować pieniądze zarabiając za granicą?

W co zainwestować pieniądze zarabiając za granicą?

mateusz7976 / 86.46.79.* / 2007-11-27 15:36
tak jak w temacie - jestem od pół roku w irlandii,mam do dyspozycji na początek około 5 tys euro przeznaczone tylko na jakąś mądrą inwestycję.mam zamiar pozostać w tym kraju jeszcze przez kilka lat a zarabione tu pieniądze wciąż inwestować.
problem w tym że nie wiem w co.
a chciałbym się czegoś dorobić po powrocie do kraju .
myślałem o mieszkaniu - ale są za drogie w chwili obecnej dla mnie
działka budowlana- kupię ją i co dalej - będzie stała odłogiem?
akcje giełdowe- ryzyko duże
fundusze- nie wiem/
co waszym zdaniem robić z takimi oszczędnościami?
Wyświetlaj:
felix_ck / 89.78.29.* / 2008-01-15 00:23
Mateusz jesteś w pięknej zielonej krainie super ale rozważ kilka propozycji myślę że również mógł bym ci coś zaproponować ale bezpośrednie spotkanie będzie niezbędne!!! Zostaw kontakt do siebie u mnie na mailu felix_ck@op.pl chyba że wolisz na forum zostawić kontakt np. gg lub skype
felix_ck / 89.78.29.* / 2008-01-15 00:19
Również mogę zaproponować coś ciekawego i ciekawe rozwiązanie jeśli chcesz więcej szczegółów podaj bezpośredni kontakt do siebie!!
Bartosz Milewski / 2007-11-27 23:46 / Bywalec forum
Mogę zaproponować Tobie program do gromadzenia kapitału, abys jak wrócisz po kilku latach swobodnie mógł z niego skorzystać. Opracowanie programu w sposób rzetelny jest ważnym elementem, dość istotny jest cel , który ty sobie obrałeś, teraz ważne jest to jaka kwota potrzebna jest na ten cel, aby realnie spojrzeć na inwestycje i określić po ilu latach , przy jakim wkładzie kapitału ten cel można zrealizować. Następnym ważnym aspektem jest ryzyko i odpowiedz na pytanie, czy lepiej ryzykować i oczekiwać większej stopy zwrotu, czy lepiej spokojnie budować kapitał i troszkę wydłuzyć okres. Ważne , abyś przy określaniu kwoty przykładowych wpłat miesięcznych, czy rocznych również okresił to realnie bo tylko ty dokładnie znasz swój przychód miesięczny ( nie kieruj się tutaj namowami, lecz kapitałem faktycznie potrzebnym na realizację celu). Jeżeli byłbys zainteresowany napisz do mnie na e-mail: bartosz.milewski@wp.pl

Jeżeli uznasz za stosowne może pisać tutaj, ja nie mam nic do ukrycia ( nie wiem czy ty chcesz żeby każdy wiedział) ale napewno większej liczbie osób zobrazowalbym jak to wyglada.
ben777 / 2007-11-28 00:58
wkładaj w fundusz i to najlepiej bezpośrednio przez bank i wedlug mnie na polski rynek bo go znamy W tej chwili jest tanio ja się troche pospieszyłem i kupilem ale też musiałem wyjechać do dublina i nie mogłem czekać na dalsze spadki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy