Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W Sejmie o nowych zasadach wynagradzania w spółkach skarbu państwa

W Sejmie o nowych zasadach wynagradzania w spółkach skarbu państwa

Wyświetlaj:
jajan / 62.182.213.* / 2016-06-09 15:46
następny minister o wielkich zdolnościach mediacyjnych.strach podejść bo nie wiadomo co trzyma za plecami.
T. / 81.190.62.* / 2016-05-19 23:27
To co było do tej pory w spółkach skarbu państwa to śmiech i ryk na sali ,jak chwilami na obradach sejmu.
Spółka przynosiła straty a prezesi nie dość ,że wypłacali sobie sowite wynagrodzenia to jeszcze premie i nagrody fundowali sobie . Zaś w deficytowym górnictwie pracownicy otrzymywali 13-tki i 14-tki. Co zazwyczaj wypłaca się z zysków ekstra a nie, gdy są straty w przedsiębiorstwie a węgiel zalega hałdami.
ccadyk / 89.76.251.* / 2016-05-19 21:48
Pan Jackiewicz słusznie ,że ogranicza nadmierne zarobkiprezesów spólek . Najbardziej mnie martwi ,że powołano na stanowiska tak jak bło za PZPR mierny ale wierny . Szkoda ,że dobre intencje tej parti rolecą się z powodu sadzania na stanowiskach miernot a nawet głuoców . Znam ich wielu ,mogłem sie przekonać na spotkaniach PiS owskich ,aż strach myśleć jaktaki matołek jest powoływany z posady marnego urzednika samorzadowego na Vice ministra . Ci ludzie najwiecej szkód wyrządzą w gospodrce w firmach gdzie potzrebna jest wiedza techniczna . Zmiany prezesów nic nie wniosą ci ludzie wchodzą w stare buty poprzednika z PO i dalej toczy się wesoe życie gamoni i wtórnych analfabetów technicznych . Panie Jackiewicz nie tędy droga . Pana nieprzemyślane rzadzenie będzie przekładało sie ,na wykopanie PISu juz w następnych wyborach zod koryta . Nie tędy droga do głeblich zmian .,
Seva77 / 178.73.10.* / 2016-05-19 15:59
Wiadomo, że ci co są najwyżej zarabiają najwięcej. Nie interesuję się za bardzo polityką i nie powinnam pewnych rzeczy komentować, ale czasem się nie da. No cóż, najwyższa pora po prostu wziąć los w swoje ręce. Niebawem u mnie w firmie będą grupowe zwolnienia, zapewne i ja się nie uchowam. Już myślę co robić dalej. Postawię chyba na własną działalność. Znam sie na rachunkowości, mam kilka dyplomow, w progresie niedawno kończyłam kadry i płace. Tyle że nie wiem czy takich firm nie jest już za dużo...
abc7777 / 95.215.193.* / 2016-05-19 14:01
ok,ale jesli Skarb Państwa ma np 30 % to 70 % ma prywatny ktos i chce dać prezesowi duzo więcej to co ma prawo czy nie-wg nowej ustawy nie? i gdzie jego prawo?

Najnowsze wpisy