Forum Polityka, aktualnościKraj

Walka MMA nastolatków z finałem w sądzie?

Walka MMA nastolatków z finałem w sądzie?

Money.pl / 2014-04-30 20:28
Komentarze do wiadomości: Walka MMA nastolatków z finałem w sądzie?.
Wyświetlaj:
Adam532 / 89.70.32.* / 2014-05-01 16:14
Takie walki powinny być nielegalne. Jeżeli organizuje się walki, w którym dwa koguty stają do walki,
to jest to barbarzyństwo i znęcanie się nad zwierzętami. Jeżeli organizuje się takie same walki ludzi,
to amerykańscy zwolennicy tych walk nazywają ''most growning sport'' w Stanach Zjednoczonych i Europie,
Mamy do czynienia z podwójnymi standardami. Idealnie tą sytuację 20 lat temu określił senator John McCain,
który nazwał te walki używając określenia ''human cockfighting''. Określenie trafione, jak mało które.
A walki dzieci, to chyba są popularne jeszcze tylko w Rosji, i jak widać zaczynają być w Polsce.
W Stanach na ten temat odbyła się debata publiczna i społeczna, której nie było w Polsce, a walki dzieci są zakazane.
maz9 / 164.126.162.* / 2014-05-01 11:59
Mamy 21 wiek a tu psy zamieniono na dzieci do walk.
bruceLee / 5.173.98.* / 2014-05-01 08:16
Obłuda. Obłuda. Dzieci na treningach sztuk walki piorą się bez ochraniaczy i jest Ok. Zdarza się, że adept podpisuję własną kwrią deklarację członkowską. Takie pokazówki to robiło się kiedyś w szkołach na dzień dziecka dla pierwszoklasistów .
ad1970 / 87.205.80.* / 2014-04-30 20:28
Te urzędy samorządowe trzeba w końcu wziąć za pysk, bo zaczynają działać jak ci komunistyczni terroryści na Ukrainie - tworzą lokalne kliki zarządzane przez różnych takich, którym nie udało się wejść wyżej, gdyż są po prostu tacy jacy są, a jacy, to każdy słyszy po wypowiedziach i widzi po czynach, używają prawa i je interpretują arbitralnie, NIK powinien ich przetrzepać, bo na każdym kroku z nimi coraz gorzej.

Najnowsze wpisy