Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Walka z terroryzmem. Wzmocnienie sił antyterrorystycznych Francji pochłonie 600 mln euro

Walka z terroryzmem. Wzmocnienie sił antyterrorystycznych Francji pochłonie 600 mln euro

Wyświetlaj:
homo sapiens / 95.40.106.* / 2015-11-22 18:52
I o to chodziło! 120 trupów, 600 mln euro dla prywatnych firm. Czysty biznes.
Zulazula / 93.105.99.* / 2015-11-22 18:25

Prezydent Francji Francois Hollande ogłosił, że w ciągu dwóch lat w siłach bezpieczeństwa zatrudnionych zostanie 8,5 tys. dodatkowych osób.

Teraz rozumiem tą świetlaną przyszłość z uchodźców. Milion uchodźców=milion bandytów=milion zatrudnionych śledczych. Dobre, jak dwa miliony to jeszcze lepiej.....
Krzysztof nauczyciel / 178.183.230.* / 2015-11-22 12:40
Witam. Ucząc się filozofii i historii (co prawda pobieżnie), miałem nadzieję, że będę jednym z przedstawicieli tego pokolenia, które nie zazna wojny światowej... Pomyliłem się... Wiedziałem o statystykach, które mówiły, że średnio co 30-50 lat wybucha wielonarodowy konflikt. Minęło ~80 lat od ropoczęcia ruchów nacjonalistycznych i wybuchu II W.Ś. i pomimo mniejszych konfliktów cały czas łudziłem się tym, że ludzie są mądrzejsi, inteligentniejsi, nabrali doświadczenia i za wszelką cenę pragną uniknąć wojny... Pomyliłem się... Myślałem, że światem rządzą ludzie wykształceni... Pomyliłem się... Myślałem, że wszyscy rozumieją co to rodzina i że zamach przeciwko komukolwiek, jest zamachem przeciwko sobie... Pomyliłem się... Myślałem, że widząc ginące dzieci, można sobie wyobrazić, że to właśnie ginie moje dziecko... Pomyliłem się... Myślałem, że porównywanie człowieka do zwierząt, jest uwłaczające godności człowieka... Pomyliłem się... To uwłacza godności zwierząt! Szanowni islamiści, chrześcijanie, buddyści, hindusi, izraelici i przedstawiciele wszelakich innych religii odnajdźcie Boga w tych waszych żądaniach, oczekiwaniach, roszczeniach i Jego dzieło - CZŁOWIEKA! Pozbądźcie się przedstawianych wam sztucznych złudzeń waszych przywódców!!! Oni chcą tylko i wyłącznie przejąć jak najwięcej terenów tego świata, wykorzystując Was, Wasze rodziny i światopogląd, majątek!!! To oni szczują jednych na drugich, wywołując konflikty!!! To smutne, gdy jeden ojciec rodziny zabija drugiego ojca, nie znając go!!! To smutne, gdy ojciec rodziny zabija dzieci w innej rodzinie, kompletnie ich nie znając! Wiem, że powinno się pomagać uchodźcom wojennym, ale można to zrobić chroniąc ich i lokalnych mieszkańców. Można zbudować prowizoryczne osiedla, ogrodzone i strzeżone przez wojsko, by nie dochodziło do żadnych konfliktów i sporów z lokalną ludnością. Niech sobie niektórzy nazywają je gettami, ale będą gwarantować bezpieczeństwo i nikt nikogo nie będzie tam zabijał. Jeśli ktoś określa się jako uchodźca, to jego pobyt w obcym kraju jest tymczasowy i pragnie wrócić do własnego kraju, majątku, domu, rodziny i znajomych. Po ustaniu konfliktu uchodźcy powinni wrócić do własnych krajów, własnej kultury, a agresorzy powinni płacić odszkodowania, za straty poniesione przez państwa ratujące uciekających przed wojną. Smutne jest też to, że bogacze tego świata celowo wpuścili do Europy tylu tzw. "uchodźców", bo z góry zakładali konflikty, zamachy, w których zginie kilkadziesiąt tysięcy Europejczyków, a pozostali zjednoczą się i dadzą zgodę do agresji na biedne (brak technologii) kraje 3-go świata, by nadal je w neokolonialny sposób eksploatować. Bunt islamistów jest uzasadniony i nie ma podłoża religijnego. Ich religię wpleciono w rozpoczynającą się III Wojnę Światową. Proszę się uczciwie przyjrzeć jaką technologią oni dysponują w porównaniu z Europą Zachodnią i USA... Jeżdżą nakoniach, wielbłądach i terenówkach, machając szabelkami... Ludzie mieszkający na Bliskim Wschodzie korzytają z nowoczesnych technologii Zachodu, ale oprócz ropy i "zachodnich szybów" naftowych nie posiadają nic... Praktycznie do końca XX wieku kraje arabskie były eksploatowane jak by były skolonizowane (to Zachód regulował ceną ropy). Gdy zorientowali się w swoim bogactwie i tym w jaki sposób są wykorzystywani, zaczęli upominać się o SWOJĄ WŁASNOŚĆ. Ponieważ obowiązującą tam religią jest tam islam, to oczywiste jest, że mobilizacja większości narodu możliwa jest tylko i wyłącznie, gdy wykaże się zamach na uczucia, wolność religijną i Boga. Wymyśla się idee, które rzekomo pochodzą od Boga, a sa tylko i wyłącznie uzurpowaniem sobie praw do tego, co zostało dane ludziom na całej Ziemi i do nich należy. Oczywiście, ci którzy potrafią w określony sposób zarządzać tymi dobrami, powinni czerpać większe korzyści z prezentów od natury/Boga, ale św. Paweł powiedział: "... umiarkowanie we wszystkim...". To smutne, że rozpoczęła się III Wojna Światowa... Brak słów... Pozdrawiam
ananalityk / 77.253.150.* / 2015-11-20 08:16
obciąć socjal do zera śmierdzielom w turbanach a za zaoszczędzone pieniądze deportować ich do raju allaha
esu / 62.87.146.* / 2015-11-19 22:45
Kto wpuszcza do siebie brodatych oszołomów ten musi się liczyć z kosztami. A to dopiero początek wydatków, bo i brodaczy przybywa i pieniędzy mają oni coraz więcej i zorganizowanie coraz lepsze. Więcej z nich kosztów jak zysków, ale chytry traci dwa razy. Chcieli sobie potanić rynek pracy to mają.
sertiel83 / 2015-11-19 20:17
Niech przyjmą więcej imigrantów muzułmanów to jak już w Francji będzie ich z 60% społeczeństwa muzułmanie według ich wiary zrobią dzichad ;] nawrócą te 40% albo wytną i nie będzie trzeba tych pieniędzy na ochronę bo i przed kim :D

Najnowsze wpisy