Forum Polityka, aktualnościKraj

Wartość przedmiotu sporu. Jak ją obliczyć?

Wartość przedmiotu sporu. Jak ją obliczyć?

Money.pl / 2015-06-01 09:34
Wyświetlaj:
fredelol77 / 83.8.167.* / 2015-06-01 13:12
Do polskiego sądu, to w ogóle nie warto iść ze sprawą !!!!!!
Sędziowie niedouczeni , niekompetentni, a wyroki nie mające nic wspólnego ze sprawiedliwością społeczną.
Proste sprawy które można by było załatwić "od ręki" ciągną się miesiącami troszkę trudniejsze latami , trudne dziesiątki lat !!!!
po-lak / 81.148.158.* / 2015-06-01 13:00
Sad w Szczecinie ukradl mi mojego syna w bardzo prosty sposob a mianowicie ; stwierdzil ze to jest polska nie anglia, teraz przy orzekaniu o alimenty powiem ze jestem bezrobotnym bez prawa do zasilku i swiadczen medycznych bo to jest polska nie anglia. jednym slowem WIEKSZYCH IDJOTOW JAK W SADZIE SZCZECINSKIM NIE WIDZIALEM W SWOIM ZYCIU. Jak tacy ludzie moga podejmowac wazne decyzje dotyczace zycia ludzkiego i przyszlosci tych ludzi. powinli byc pozbawiani imunitetow i chlostani na dziedzincu miejskim.
polak ktory ma juz dosc tego kure...skiego kraju ktory nawet okrada nas z dzieci nie narodzonych w polsce zeby mial kto robic na nich wszystkich
prawa / 83.29.183.* / 2015-06-01 12:37
A nam, adwokat ,, z urzędu", pomimo zwolnienia według ustawy o kosztach sądowych, przy sprawach alimentacyjnych, przysłał nakaz opłaty, chociaż i tak zarobił na sprawie, i jeszcze mnie obrażał, więc nie widząc szans na sprawiedliwość i batalię o uzyskanie swoich praw, wolałam pójść na ugodę ze sprawcą, ponieważ sprawiedliwość w małych sądach jest często po znajomości, według ,,układów" i za pieniądze.
misiu555 / 83.31.235.* / 2015-06-01 10:28
Przecież praca sądu jest taka sama jeżeli chodzi o 1 zł i o 1000000. Dlaczego więc koszty są różne? To najwyraźniej jest niezgodne z konstytucją.

Najnowsze wpisy