Forum Forum finansoweKredyty

WBK kredyt mieszkaniowy

WBK kredyt mieszkaniowy

tomki / 83.25.87.* / 2006-12-21 13:58
30 listopada złożyłemwniosek i dopiero dziś (21.12.2006r.) mam podpisać umowę
kredytową. Strasznie długo.
Czy WBK zdąży przelać środki na konto developera do 28.12.2006r. ???/
Wyświetlaj:
rybka / 2006-12-21 14:35 / Tysiącznik na forum
I to wcale nie jest długo! Krócej, to w reklamach można załatwić. Jesli ktoś pisze, że kredyt hipoteczny dostaje się w 5 dni, to po prostu oszukuje ludzi.
Wszystkiego dobrego i żeby podłogi były równe ;)
Pozdrawiam
anecik / 83.30.88.* / 2006-12-21 14:03
WITAM
Jasne, ze zdązy. Skoro dzisiaj podpiszesz umwe to pewnie jeszcze dzisiaj umowa kureierem do centrali pójdzi, jutro bedzie na miejscu i będzie sprawdzona i pewnie najpóźniej w środe zostaną uruchomione środki. Zresztą wszytsko ma byż zgodnie z aktem notarialnym zakupu neruchomości.
majusza / 153.19.205.* / 2006-12-21 15:09
WBK na pewno przesle srodki na czas, ale czekaja Cie inne mile nispodzianki, na ktore proponuje sie juz nastawic. Po pierwsze jak przyjdzie harmonogram splaty kredyty to sie zdziwisz nieci, bo rata miesieczna bedzie nieco wyzsza niz wynikalo z symulacji w banku ( centrala ma swoj wzor, jak widac innny niz oddzialy bankowe). Przerabialam juz ten temat z wbk wiec wiem co pisze. No, a potem jeszcze mialam kilka podobnych niespodzianek typu pobieranie bez mojej wiedy i dyspozycji pieniedzy z konta!!! Owszem oddali po jakims czasie, szkoda tylko, ze bez odsetek.

Oczywiscie nie zycze Ci podobnych przygod, ale jesli cos takiego sie zdarzy to '' niejestes sam''

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: