Forum Forum prawneKarne

wezwanie na komende za kradziez?

wezwanie na komende za kradziez?

adamosek / 2013-03-19 09:03
witam, otrzymałem wezwanie na komende policji jako swiadek dotyczacy domniemanej kradziezy przzezemnie paliwa na kwote 25zł. Mam rachunek za ten dzien ze zaplacilem za paliwo (150zł) jakie kroki mam poczynic w tym kierunku zeby udowodnic swoja niewinnosc
Wyświetlaj:
adamosek / 2013-03-26 09:40
sprawa sie rozwiazala, okazalo sie ze pojawila sie niescislosc w kasie i faktycznie nei naliczone zostalo mi paliwo na rachunek wiec za niego nie zapalcilem, po uiszczeniu oplaty sprawa zostala zamknieta :)
checio / 2013-03-27 09:51
zamknieta na stacji czy na policji?? bo nie jest tak ze jak jest sprawa na policje zlozona juz to musza sie tym zajac? bo jak zaplaciles na stacji to jeszcze komenda policji powinna byc o tym powiadomiona chyba tak?
filmowiec / 2013-03-19 11:53
udaj sie na komende to sie dowiesz konkretnie o co chodzim wez ze soba dokumenty swiadczace o tym ze oplacales paliwo w tym dniu na tej stacji, dopokoi nie pojdziesz nie bedziesz wiedzial o co chdzoi. nie martw sei napewno Cie nie zamkna za to :)
Maryśka 00 / 2013-03-19 15:07
Ja na Twoim miejscu zacząłbym kraść paliwo z każdej stacji paliwowej, później dał oświadczenie w mediach że robisz to dlatego , bowiem walczysz przeciwko wysokim cenom paliw na stacjach paliw!!
uczony_w_pismie / 2013-03-25 10:23
hahah dobre, ale czemu tego sam nie robisz?? do zalozyciela tematu, udaj sie do stacji czy tez do komendy i rozeznaj temat przedewszystkim. wtedy bedziesz wiedzial na czym stoisz i jak sie sprawa bedzie dalej rozgrywac
sexiplexi / 2013-03-19 14:58
dokladnie muszi sie dowiedziec najpierw o co chodzi, bo teraz to nie wiesz na czym stoisz, informacje przekazane Ci na komendzie beda wskazywaly na to w jakim okresleniu zostales wezwany w tej sprawei

Najnowsze wpisy