Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

WIG20 słabnie przez banki. Ważne wyniki spółek

WIG20 słabnie przez banki. Ważne wyniki spółek

Wyświetlaj:
oniec petrodolara, łupków, piasków, platform / 87.205.194.* / 2015-07-21 17:38
Chory podskok na "ratowaniu" Grecji wykorzystany został jak pokazują dane Bank of America przez grubych do pozbycia się papierów oczywiście ulicy i spółkom skupującym własne akcje, dla poprawy "wyników" na papierze.
Koniec petrodolara, łupków, piasków, platform / 87.205.194.* / 2015-07-21 17:15
Wyniki to już historia, kiedy trwa globalny krach wszystkiego na rekordowych długach.

Ogromny przekręt zrobili na PKN.

Dywidenda z rekordowych strat.
ateista-realista / 83.22.58.* / 2015-07-21 16:11
Ciekawe do ilu musi zjechać W20, co by ktoś w (nie)rządzie wreszcie doszedł do wniosku, że jednak kradzież kasy z OFE to był idiotyczny pomysł...
ZT / 83.24.212.* / 2015-07-21 15:08
Synonim no jak tam? Rynek spada, a pisałeś że będziesz bez żalu wychodził ze swoich 2.5% akcji, bo po co trzymać taniejące aktywa. A tak mnie obśmiałeś jak pisałem, że do jesieni nie spodziewam się niczego dobrego, och jak brylowałeś, że nam (tzn. leszczom kupującym na górkach i sprzedającym w dołkach) pokazałeś kiedy się wchodzi w akcje (pod odreagowanie). A jak tam Puty? To jest sztuka rynek leci jak kamień, a Puty wygasają bez wartości miesiąc w miesiąc. I tak rynek Cię robi w trąbę raz po raz i to bez mydła.
synonim / 2015-07-21 15:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Synonim no jak tam? Rynek spada, a pisałeś że będziesz bez żalu wychodził ze swoich 2.5% akcji, bo po co trzymać taniejące aktywa


na razie to jest uklepywanie dna i mielenie w rejonie 2250

jak spadną poniżej 2200 to wtedy bez żalu sprzedam


Rynek spada


no a ty 2800 zapowiadałeś jeszcze w kwietniu i w zeszłym roku w grudniu wielkie wzrosty "bo stopy są niskie"

nie ogarnąłeś jak widać nawet takiego prostego elementarza jak to, że drożejący dolar zdławi u nas wszelkie wzrosty, o czym ja pisałem tu miesiącami

no ale i tak jesteś "guru"


A tak mnie obśmiałeś jak pisałem, że do jesieni nie spodziewam się niczego dobrego, och jak brylowałeś, że nam (tzn. leszczom kupującym na górkach i sprzedającym w dołkach) pokazałeś kiedy się wchodzi w akcje (pod odreagowanie).


na razie to do jesieni jeszcze kawałek a u nas jakichś wielkich spadków na razie nie ma

kupiłem fundy akcji na 2250 i rynek jest w tym obszarze, nie dzieje się żadna tragedia, ty po dwóch sesjach podnietę łapiesz

to jest nic przy twojej mega kompromitacji, jak w kwietniu na czerwiec 2800 zapowiedziałeś a rynek zjechał na 2200 w czerwcu. nie ma tu żadnego porównania, szukasz po prostu na siłę dziury w całym żeby zakryć swoją mega kompromitację


A jak tam Puty? To jest sztuka rynek leci jak kamień, a Puty wygasają bez wartości miesiąc w miesiąc. I tak rynek Cię robi w trąbę raz po raz i to bez mydła


odwracania kota ogonem ciąg dalszy co by przykryć twoją mega kompromitację z czerwca

ja mam bardzo tanie puty OTM i nie dużą ilość, nie wyobrażam sobie siedzenia bez putów w sytuacji gdy jeszcze tydzień temu Grexit był bardzo realny

traktuję to wyłącznie jako koszt ubezpieczeniowy i jest to wkalkulowane w moje finanse jak inne ubezpieczenia jakie ponoszę, więc szukasz tu jak zwykle kwadratowych jaj i tyle, gdyż wiele razy to tłumaczyłem

w USA jest największa bańka spekulacyjna w historii na akcjach i jak pęknie to 1929 rok to będzie przy tym pikuś, więc tylko frajer siedzi na rynku bez putów przy takiej bańce dot com 2

poza tym sam masz puty, jak pisałeś, więc nie ośmieszaj się do reszty
ZT / 83.24.212.* / 2015-07-21 15:46

na razie to jest uklepywanie dna i mielenie w rejonie 2250

No to wreszcie jakaś prognoza, czyli jednak dno.

że drożejący dolar zdławi u nas wszelkie wzrosty, o czym ja pisałem tu miesiącami

Albo jest okazją tanich zakupów naszych akcji. Każdy kij ma 2 końce.

ty po dwóch sesjach podnietę łapiesz

Jaja sobie robię z nudów.

nie ma tu żadnego porównania, szukasz po prostu na siłę dziury w całym żeby zakryć swoją mega kompromitację

Odpowiedź jak wyżej.

odwracania kota ogonem ciąg dalszy co by przykryć twoją mega kompromitację z czerwca

Nie, tu chciałem zwrócić (ironizując) Twoją uwagę, że opcje są papierem, w którym zaszyte jest prawdopodobieństwo scenariuszy rynkowych i jak widzisz tanie opcje daleko OTM niemal na pewno wygasną bez wartości.

poza tym sam masz puty, jak pisałeś, więc nie ośmieszaj się do reszty

W tej chwili niestety nie mam, a szkoda bo ja bym kupił z kursem 2300 i miałbym zysk, ale tego nie zrobiłem bo spodziewałem się "hajda na 2800", a tu du.pa.
synonim / 2015-07-22 08:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Albo jest okazją tanich zakupów naszych akcji. Każdy kij ma 2 końce.


tylko jakoś nie chcą ich kupować już pół roku ale nic do ciebie nadal nie dociera


No to wreszcie jakaś prognoza, czyli jednak dno.


jak na razie się ładnie sprawdza, choć jeśli dolar nadal będzie drożał to nie wykluczam dalszych spadków u nas

coś czego nie możesz pojąć, że zagraniczni kwotowani w dolarze spekulanci nie będą kupować naszych taniejących akcji w dolarze skoro wystarczy im mieć samego drożejącego dolara

kupując akcje z GPW mają podwójną stratę na naszych akcjach i nie rozumiem jak miesiącami nie możesz tego zakumać


i jak widzisz tanie opcje daleko OTM niemal na pewno wygasną bez wartości


no i co z tego skoro to właśnie z góry zakładam traktując je jako koszt ubezpieczenia od początku

tym samym nie jest to "inwestycja"

jak ubezpieczasz się na życie to traktujesz to jako "zysk" w przypadku twojej śmierci? przecież to nie ma sensu ale tak właśnie rozumujesz bez sensu w przypadku moich opcji OTM


spodziewałem się "hajda na 2800", a tu du.pa.


dobre podsumowanie
synonim / 2015-07-21 15:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kapitał z funduszy akcji w USA odpływa już 19 tygodni z rzędu - pewnie dlatego, że tak się tam "cieszą" z "hossy"

Funds that specialize in U.S. shares posted $2.446 billion in withdrawals, marking their 19th straight week of outflows
NEW YORK | BY TARIRO MZEZEWA
Reuters Markets | Wed Jul 15, 2015 4:50pm EDT
Z pustego nie naleje, nawet Fed / 87.205.194.* / 2015-07-21 15:00
Tragifarsa w Stanach polega na tym, że zaniżając prawdziwą inflacją zawyżają inne dane, jak PKB, czy sprzedaż detaliczna.

Nawet John Williams w swoim Shadowstats liczy ją wg dawnych danych, kiedy była jeszcze klasa średnia, którą zlikwidowali i zostali biedni, co wydają tylko na jedzenie i schronienie, a dla nich inflacja przekracza 10% rocznie.
Zombie banki w zombie gospodarce / 87.205.194.* / 2015-07-21 14:18
KGHM już 98,57 zł.
pgpoz / 78.10.202.* / 2015-07-21 14:20
banki jak masz to wywalaj :)
Zombie banki w zombie gospodarce / 87.205.194.* / 2015-07-21 14:13
Na świecie ropa powoi się kończy, dla jej wydobycia potrzeba....coraz więcej ropy, to co z tego pozostaje jest uzyskiem netto.

Oszuści i manipulanci wmawiają światu, że mamy nadwyżkę paliw, przez co ceny muszą spadać, co już zbankrutowało łupki w Stanach i dalej brną w ten kozi róg, a jest wręcz odwrotnie. Niedobór rośnie i rosną koszty wydobycia, co powoduje, że w niedługim czasie przestanie się opłacać wytwarzać cokolwiek, poza pozyskiwaniem ropy.

Niska cena powoduje bowiem, że jest coraz mniej firm ze zdolnością kredytową i wypadają z rynku, co powiększa deficyt, wyraźnie pokazywane przez krach zapasów w Stanach, trwający już od wielu miesięcy, co przykrywają trwadycyjną propagandą i tematami zastępczymi typu "ratowanie" Grecji, spłacając sami sobie jej długi.

Wydobywanie ropy, żeby całość pokryła zaledwie koszty tego wydobycia staje się zajęciem bezproduktywnym i coraz więcej producentów wstrzymuje wydobycie. I przestaje płynąć cokolwiek.

A żaden kierowca jeżdżąc samochodem nie wlewa przecież paliwa do ziemi...
pgpoz / 78.10.202.* / 2015-07-21 13:56
U nas też powinni to zrobić
synonim / 2015-07-21 13:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
W Chinach taka "hossa", że aż nadal 20% spółek ma zawieszony obrót po giga spadkach

If Everything Is Fine, Why Are 20% Of All Chinese Shares Still Halted?
No i WYGRALI i to z palcem w ... / 31.175.237.* / 2015-07-21 14:05

W Chinach taka "hossa"

Ty jak to leciało u ciebie "małe żółte ludziki z chińskiego parlamentu nie wiedzą że nie mogą wygrać z rynkami" czy jakoś podobnie?!
synonim / 2015-07-21 14:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

No i WYGRALI i to z palcem w


No ale gdzie wygrali jak tąpnęło 30% i wyzerowało ulicę na mega lewarach i rynek nie odrobił strat równych 3-krotności PKB Grecji

Oczywiście jak zwykle po tym jak ogłosiłeś tam wieczne wzrosty he he he he
.gangbang. / 213.199.253.* / 2015-07-21 16:11

wyzerowało ulicę na mega lewarach

Jeżeli ktoś gra na futures to się z tym liczy.
jak tąpnęło 30%


Chiny plus 93% r/r

No proszę , na akcjach co się stało , nic.Może funduszom to strasznie zaszkodziło.Ciepły giełda nie dla ciebie , a futures tym bardziej.
synonim / 2015-07-22 08:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Jeżeli ktoś gra na futures to się z tym liczy.


przecież ulica nie grała tam na futures tylko kredytem na akcje. jak zwykle jesteś nieprzytomny i nie masz pojęcia co się dzieje


giełda nie dla ciebie , a futures tym bardziej


na szczęście po twoich popisach z wtopami rzędu 50% na akcjach już wiemy, że giełda jest w sam raz dla ciebie
to jest pewnie ten krach / 31.175.237.* / 2015-07-21 14:46
Chiny plus 93% r/r
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-07-21 15:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
to jest pewnie ten krach
Chiny plus 93% r/r


to już historia

to samo pisałeś o bitcoinie jak zacząłeś naganiać na jego zakup gdy chodził po 1000 USD i wtedy tąpnął 86%

ale pochwal się ile "zarobiłeś" na tej historii bo mi wychodzi, że zarobiłeś jakieś 50% w plecki czyli super zysk
pgpoz / 78.10.202.* / 2015-07-21 13:50
Za chwilę banki ściągną index do 2200
Przyklejeni do EURO na maxa, wszyscy / 31.175.237.* / 2015-07-21 13:49
Były minister finansów Grecji Varufais (wiecie ten marksista) przyznał w wywiadzie że podczas negocjacji ani przez chwilę nie myślał nawet o porzuceniu EURO w Grecji a chciał co najwyżej w ramach planu "B" wypuścić jakieś tymczasowe certyfikaty zastepujące EURO ale sztywno z nim powiązane aby potem zamieć je na normalne EURO jak wszystko się uspokoi.

Ale wiecie EURO to "śmieć" którego "wszyscy" mają już dosyć.
synonim / 2015-07-21 14:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ale wiecie EURO to "śmieć" którego "wszyscy" mają już dosyć


A co tu ma do rzeczy C****** skoro euro to i tak śmieć służący Niemcom do kolonizacji taniej siły roboczej w biednych krajach Europy, którym będą mogli wcisnąć swój zbyt na kredyt i ich jeszcze bardziej zniewolić euro-lichwą

Ale że jesteś tylko kolejnym niczego nieświadomym naiwnym biednym niewolnikiem-ochotnikiem to już wiemy od dawna

Bank Światowy i EBOR sfinansowały likwidację prywatnego handlu w Europie Środkowej
Gospodarka wtorek, 07, lipiec 2015 21:43 Jan Bodakowski
Chcesz ich na siłę uszczęśliwić? / 31.175.237.* / 2015-07-21 14:15
Jak widać w Grecji nawet Sirizie to nie przeszkadza.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-07-21 14:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

nawet Sirizie to nie przeszkadza


Syriza to jest już politycznie skończony bankrut, który oszukał naród, który zagłosował 2 tygodnie temu "nie" dla niemieckiej niewoli
przecież to była czysta SCIEMA / 31.175.237.* / 2015-07-21 14:42
Skąd wziąłeś to info że w Kanadzie w jakiejś drukarni drukują nową Drachmę a nawet wklejałeś jak wygląda?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-07-21 15:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

drukują nową Drachmę a nawet wklejałeś jak wygląda?


nadal aktualne bo niedługo wracamy do zabawy
Przecież to był kompletny FAKE :))) / 31.175.237.* / 2015-07-21 14:40
Ty a skąd wtedy wziąłeś te info że w Kanadzie drukują nowe Drachmy a nawet wklejałeś link do tego jak wyglądają? Buahahaa
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-07-21 15:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ty a skąd wtedy wziąłeś te info że w Kanadzie drukują nowe Drachmy a nawet wklejałeś link do tego jak wyglądają? Buahahaa


przecież grecki bankrut zaraz znowu będzie bez kasy więc nawet ta farba nie zdąży przyschnąć

nie ośmieszaj się już bardziej
synonim / 2015-07-21 13:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Rynek towarowy wrócił na dołki z 2002 roku, skasował całą 13-letnią zwyżkę

Commodities Plunging To 2002 Level
Plus 15% w ujęciu rocznym / 31.175.237.* / 2015-07-21 13:36
Sprzedaż aut w Europie ROŚNIE najszybciej od 5,5 lat.

No bo wiecie, wszyscy w Europie boją się bardzo upadku Grecji.
synonim / 2015-07-21 13:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Sprzedaż aut w Europie ROŚNIE najszybciej od 5,5 lat


To ciekawe po co ten głupi Draghi robi swe desperackie Q€ żeby pobudzić inflację skoro takie mega prosperity jest w Europie

pewnie czegoś nie doczytał he he he he
Działa bo ma działać / 31.175.237.* / 2015-07-21 14:46
Drukuje więc sprzedaż rośnie. Jak w USA jak tam było QE.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-07-21 15:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Drukuje więc sprzedaż rośnie. Jak w USA jak tam było QE.
--


brednie

sprzedaż samochodów nic nie mówi o całości koniunktury
.gangbang. / 213.199.253.* / 2015-07-21 16:00

sprzedaż samochodów nic nie mówi o całości koniunktury

Bardzo dużo mówi , ale taki forumowy ekspert takich prostych zależności nie rozumie, wstyd.
W dobie kryzysu można się wstrzymać z zakupem nowego auta , no ale gdy obawy znikają możemy sobie na taki zakup pozwolić , proste.Ja bym tego nie wiązał z QE , ale raczej z poprawą na rynku pracy , ale każdy może mieć swoje zdanie.
synonim / 2015-07-22 08:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Bardzo dużo mówi , ale taki forumowy ekspert takich prostych zależności nie rozumie, wstyd.


nawet w czasie największej recesji w USA od 80 lat w 2008 roku też sprzedaż samochodów tam rosła więc to nie jest żaden "wskaźnik" niczego


W dobie kryzysu można się wstrzymać z zakupem nowego auta , no ale gdy obawy znikają możemy sobie na taki zakup pozwolić , proste.


samochody nie są już żadnym luksusem w tych czasach ale niewiele jak widać z tego kumasz
Baca z gór / 88.199.11.* / 2015-07-21 12:55
WIG 20 idzie dzisiaj znowu na południe . City po herbatce i rekomendacji biura maklerskiego BOŚ wywala banki i przenoszą się na zakupy do Węgier . Na GPW akcje bardzo drogie .
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy