Forum Forum dla firmZakładanie firmy

wirtualne biuro - obniż koszty swojej firmy

wirtualne biuro - obniż koszty swojej firmy

tomaszp85 / 2010-01-21 10:18
Witam!
Planujesz założyć firmę? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy usługę Wirtualne Biuro tj. adres do rejestracji firmy, kompleksową obsługę sekretarską, telefoniczną dla osób z Warszawy salę konferencyjna, dostęp do komputera i kuchni czyli wszystko co niezbędne do perfekcyjnego funkcjonowania Państwa firmy. Adres pod którym będzie zarejestrowana Państwa firma to Mokotowska 15A lok. 1B, 00-640 Warszawa (przy metrze politechnika). Opłata miesięczna już od 130 zł. (netto) za podstawowy pakiet rejjestracyjny.
Zainteresowanych proszę o kontakt biuro@officecomplex.pl z dopiskiem wirtualne biuro.
Wyświetlaj:
morhi824 / 93.105.177.* / 2018-04-09 15:10
W poprzednim komentarzu jest wzmianka o biurze do wynajęcia w warszawie, a ja mam coś bardzo dobrego do polecenia, a mianowicie www.ratuszowa11.itr.org.pl. Wynajmujemy od nich od dawna parę biur za bardzo przystępną cenę, polecam.
kw3 / 83.31.138.* / 2017-12-06 13:47
ja uważam, że lepiej wynająć normalne biuro, ludzie bardziej ufają stacjonarnym firmom. jeśli chodzi o biura do wynajęcia na Pradze to polecam firmę www.gwiazda.info
piotrek54 / 79.163.145.* / 2017-05-31 20:58
To jest rewelacyjny pomysł i dziwi mnie, czemu niewielu przedsiębiorców o tym myślisz. Mam w dobrym warszawskim biurze zarejestrowaną firmę (Ale - biuro na Mickiewicza) i jak najbardziej widzę korzyści w takim rozwiązaniu - przede wszystkim ekonomiczne, ale akurat w mojej branży nie bez znaczenia jest też sam adres.
Ja Kasia / 5.172.237.* / 2015-10-27 00:35
Jak ktoś ma taką działalność, która nie wymaga lokalu i częstych spotkań służbowych, to są jeszcze takie opcje jak np. idea hub. Wiem, że na pewno w Warszawie i zdaje się, że w Łodzi. Nie wiem jak z innymi miastami. Korzyść jest taka, że jako klient banku po prostu za to nie płacisz.
905 / 2015-10-20 12:25
Wirtualne biura to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla firm rozpoczynających swoją działalność. Dzięki współpracy z taki biurem można właśnie zaoszczędzić zarówno na kosztach związanych z tradycyjnym najmem powierzchni biurowej, jak i na obsłudze administracyjnej firmy. Usługi w tym zakresie świadczy Szucha Business Center - znajdujące się w instytucjonalnym sercu Warszawy - w Alei J. Ch. Szucha, tuż przy Placu Unii Lubelskiej. Poprzez współpracę z tym biurem dostaje się możliwość zarejestrowania swojej firmy w prestiżowej lokalizacji. W najbliższym otoczeniu znajduje się wiele kancelarii prawnych, firm doradczych czy też instytucji dyplomatycznych.
W ramach świadczonych usług Szucha Business Center prowadzi - obsługę korespondencji, udostępnia adres rejestracyjny, umożliwia wynajęcie komfortowej sali konferencyjnej, prowadzi obsługę telefonu firmowego, a także oferuje doradztwo strategiczne rozwoju firmy.
Ponadto, w zakresie świadczonych usług jest prowadzona również księgowość w atrakcyjnej cenie.
Ceny zaczynają się już od 49zł miesięcznie. Dodatkowo, pierwsze 3 miesiące współpracy są GRATIS.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej - www.szuchabc.pl
Kontakt:
e-mail: sekretariat@szuchabc.pl
nr tel.: 604 772 177 lub (22) 628 12 94
adam9877 / 2015-06-26 11:15
Wirtualne biuro to dobre rozwiązanie zwłaszcza na starcie. Nie ulega wątpliwości, że są to dość spore oszczędności. Jak duże, zależy od pakietu z jakiego się korzysta. Więcej można dowiedzieć się tutaj: http://www.wirtualnebiuroprogress.pl/
Sleek / 93.176.203.* / 2013-07-29 19:28
Sama zakładam firmę i rozważam współpracę z biurem wirtualnym http://www.biurowirtualnewarszawa.pl/. Macie może jakieś doświadczenia we współpracy z tą firmą? Warto się na to zdecydować?A jak potem wygląda rozliczanie się z urzędem skarbowym?
paweł323 / 89.229.99.* / 2013-07-22 17:44
Podobne usługi realizuje firma Śląskie Kamienice S.A. przez portal www.slaskiekamienice.pl/wirtualne-biuro.html Jest to dobre rozwiązanie dla nowych firm z Katowic oraz Chorzowa. Dostajemy fizyczny adres w atrakcyjnej lokalizacji oraz odciążamy się od obowiązków tradycyjnego sekretariatu, co prowadzi do redukcji kosztów w firmie.
track01 / 78.30.100.* / 2013-06-26 17:53
od pól roku korzystam z usług krakowski-adres.pl i przyznam szczerze, że korzystanie z wirtualnego biura zostało u mnie podyktowane ekonomią, po prostu nie było mnie stać na najem lokalu, za usługę płacę 99 zł netto, natomiast z najem biura płaciłem 800 zł netto, różnica jest spora, dlatego osoby, które nie muszą posiadać stacjonarnego biura powinny skorzystać z wirtualnego biura
daniella / 2013-07-20 21:30
A ja korzystam z podobnego Wirtualnego Biura prowadzonego przez katowicką firmę Śląskie Kamienice S.A. Świadczą usługi na naprawdę wysokim poziomie. Zaczęłam korzystać z takiej formy biura - podobnie jak przedmówca - ze względu na oszczędności i obniżenie kosztów prowadzenia firmy na początku jej działalności, ale teraz - choć stać mnie już na założenie tradycyjnego biura, nie zrobię tego, bowiem takie Wirtualne Biuro to również oszczędność czasu i - najzwyczajniej w świecie - mniej obowiązków na mojej głowie.
Dariusz169 / 2013-06-26 11:39
Fajna sprawa dla osób, które zakładają działalność gospodarczą. Zamiast używać adresu domowego można użyć tego wirtualnego. Zawsze lepiej na wizytówce czy stronie www wygląda adres al. Jerozolimskie niż Koziedoły,itp.etc.
chreisek / 89.72.186.* / 2013-06-19 18:47
Z wirtualnych biur w Warszawie można ze spokojem korzystać także z usług QualityDot na Środkowej. W ofercie dwa pakiety - podstawowy i taki bardziej rozbudowany. Jest w czym wybierac.
SEBASCOR / 69.14.82.* / 2013-03-07 18:04
http://www.gumtree.pl/cp-lokal-biuro/srodmiescie/tylko-20-pln-msc-rejestracja-firmy-pod-adresem-plock-grodzka-461721457

TYLKO 20 PLN/MSC

REJESTRACJA FIRMY POD ADRESEM PŁOCK, GRODZKA
demeryta / 89.229.61.* / 2013-03-06 18:49
witam- ja myślę, że wirtualne biuro to naprawdę spora oszczędność, bo nie trzeba zatrudniać sekretarki, a ma się pełną usługę sekretariatu w wybranej przez siebie opcji, ja tam tak tutaj: http://www.krakowski-adres.pl/
alexandra24 / 2013-03-07 14:38
jkorzystalem z uslug tej firmy i moge ja polecic! jest rzetelna i naprawde ma przystepna cene w porownaniu do innych firm jakie przegldalem
majka-wawa / 31.179.64.* / 2013-03-07 14:04
wirtualne biuro to super pomysł dla młodych ludzi, coraz więcej umów jest na własną działalność, a przecież taką firmę trzeba gdzieś zarejestrować:-) polecam przyjemny lokal na ul. Wspólnej w Warszawie, biurointer.pl
miłęk600 / 83.27.58.* / 2013-12-01 11:05
Wiele firm oferuje teraz podobne usługi, warto się rozeznać bo i ceny i oferta często znacząco się od siebie różnią
Obecnie korzystam w Krakowie z creative-coworking i sobie chwalę , także miłe towarzystwo na które udało się trafić
Ozanna / 2013-03-07 14:41
No tak tylko co jeżeli cchesz zacząć się rozwijać, na przykłąd owtrozyć sklpe stacjonarny...wteyd pojawiają się prolemy , bo okazuje się że koszta zwiększają sie drastycznie...
www.BiuroInter.pl - Jakub K / 81.190.9.* / 2011-04-16 13:06
- Wirtualne biuro za 84 zł
- Wirtualny sekretariat od 159 zł za miesiąc
- Sale na spotkania, rekrutacje lub szkolenie od 25 zł / h lub 150 zł / dzień
- Księgowość elektroniczna + wirtualne biuro za 139 zł
- Rejestracja spółki z o.o. za 899 zł (lub 799 w pakiecie z biurem)
- Księgowość w biurze rachunkowym - PKPiR + VAT od 150 zł, pełna księgowość od 400 zł
- Kredyt dla start-upów - 20 000 zł na start

MOŻLIWOŚCI KOOPERACJI Z INNYMI FIRMAMI KORZYSTAJĄCYMI Z BIUROINTER.PL

W ramach usług WIRTUALNEGO BIURA oferujemy:

* Adres do prowadzenia działalności gospodarczej
* Obsługę sekretariatu
* Dedykowany numer telefonu i faksu wraz z obsługą
* Przekierowanie rozmów na numer komórkowy
* Przesyłanie poczty przychodzącej na adres firmy
* Wynajęcie sali konferencyjnej na godziny
* Sale do wynajęcia na spotkania i szkolenia
* Biurka do wynajęcia (coworking i na godziny)

Sprawdź nasze pakiety:

ZAPRASZAMY !!!
www.BiuroInter.pl
e-mail info@biurointer.pl
Infolinia 0 801 090 003
Warszawa
ul. Wspólna 50a/35 00-514 Warszawa
Kraków
al. 3 Maja 9 30-062 Kraków
Katowice
ul. Jagiellońska 16/7 40-032 Katowice
Poznań
nowe biuro wkrótce
W_gościach / 85.222.77.* / 2010-01-26 13:35
Tanioooo!!!!

Najnowsze wpisy