Forum Forum dla firmDotacje

Własna działalność a dofinansowania

Własna działalność a dofinansowania

Jula616 / 83.29.202.* / 2016-08-09 12:30
Witam
Jestem młodą, bezrobotną osoba i chcę założyć własna działalność. Problem jest taki, że potrzebuję na nią około 300 tysięcy zł . Wkład własny mogę mieć około 20 tys. zł. Wiem, że urząd pracy daje dofinansowania, ale z tego co się orientowałam są to kwoty od 18 do 27 tys. zł. Słyszałam też o dofinansowaniu z Unii Europejskiej, ale tam tez czytałam, że dają maximum 40 tys. zł i trudno jest je dostać lub czeka się długo, ale i tak to wciąż za mało pieniędzy :/
Jak uzyskać taką kwotę ?
Czy są jeszcze jakieś inne pomoce dla osób, które chcą otworzyć własny biznes ?
Czy jest możliwość żeby jakiś bank pożyczył mi taką kwotę jako osobie bez pracy i stałych dochodów ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Wyświetlaj:
Jula616 / 83.4.50.* / 2016-08-09 17:04
Chcę kupić mieszkanie żeby następnie je wynajmować wiec inwestor nie wchodzi w grę bo jakie będzie miał z tego korzyści ? Chyba, że będę się z nim dzielić zyskiem i tym samym spłacać mój kredyt u niego co chyba jest bez sensu :/ bo zanim będę mieć jakieś większe zyski może minąć sporo czasu :/
szklarek / 2016-08-22 09:50
Wynajmowanie mieszkania ma być ową DG ?

Ani to innowacyjne, ani zgodne z regulaminem dotacji większości PUP-ów.
e_moskala85 / 2016-08-09 16:20
W takiej sytuacji warto rozważyć poszukiwania inwestora. Może pomóc zarówno finansowo jak i wizerunkowo. Poszukaj firm, które mogłyby być zainteresowane proponowanymi przez Ciebie produktami/usługami i przygotuj się do prezentacji swojego pomysłu na biznes. Powodzenia.

Najnowsze wpisy