Forum Forum dla firmKadry

Wynagrodzenie to nie wszystko. Firmy powinny zerkać na pozapłacowe dodatki

Wynagrodzenie to nie wszystko. Firmy powinny zerkać na pozapłacowe dodatki

Wyświetlaj:
kornelia110 / 178.43.117.* / 2018-04-24 14:46
Takie wynagrodzenia też są potrzebne. U mnie wprowadzili niedawno karty Biznes Benefit, które się bardzo fajnie sprawdzają. Mogę korzystać ze zniżek w wielu lokalach usługowych, a zniżki sięgają nawet 70%. Musiałabym wydać na fryzjera czy mechanika tak czy inaczej, a teraz bardzo dużo oszczędzam na takich codziennych sprawach.
poniżej 6% / 176.103.33.* / 2017-03-31 10:12
Ciekawe kiedy zabraknie rąk do pracy np. w instytucjach państwowych i dadzą w końcu szanse pracy osobom niepełnosprawnym. Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w większości urzędów jest niższy niż wymagany przepisami próg 6%. Jesteśmy tak samo wykształconymi oraz wartościowymi kandydatami jak osoby pełnosprawne. Ja na przykład jestem sprawna ruchowo i nie potrzebuje jakiś specjalnych udogodnień w postaci toalet czy podjazdów, ale to i tak się nie liczy, od półtora roku bezskutecznie staram się o prace w urzędzie. A o liczbie pracowników powyżej wieku emerytalnego pracujących w Urzędzie Miasta w którym mieszkam już nie wspomnę. Nic dziwnego, że nie ma szans się dostać osoba niepełnosprawna czy nawet młoda po studiach.
szklarek / 2017-03-31 10:48
Co jest niewłaściwego w tym, że pracownik jest w wieku wyższym niż emerytalny ?
jajokur / 89.69.234.* / 2017-03-29 12:29
Świadczenia na opiekę lekarską.Badania ogólne i u specjalistów w prywatnym ośrodku a jak jesteś chory to skierowanie do szpitala
były_korpoludek / 77.253.35.* / 2017-03-29 11:20
Kasa się liczy, a nie pozaplacowe bzdury :) Ja pracowałem w korpo wiele lat, miałem te wszystkie karty, bilety i inne p******* :)) Ale po co ? U lekarza z karty byłem raz....bilety do kina czy na basen, sciąnkę itd. mogę sobie kupić jak mam kasę? To wszystko bzdury.

Korpo niech lepiej zapewnią 8h pracy i wypad do domu to wtedy ludzie zaczna tam walić drzwiami i oknami jak to urzędów :)) Ale to tak 5 lat....jak będą po kilka miesięcy szukać pracownika....
szklarek / 2017-03-30 20:21
No właśnie 'kasa się liczy'. Zapominasz, że odpowiednio skonstruowane (częściowo)nieodpłatne świadczenia dla pracownika są np. wyłączone z oskładkowania.

Zatem taniej jest pracodawcy zafundować pracownikom pakiety medyczne, które go kosztują 200 zł/mc niż dać pracownikom po prostu podwyżkę w tej kwocie.

Najnowsze wpisy