Forum Forum finansoweInne

Wyniki ING lepsze od prognoz. Bank udziela coraz więcej kredytów

Wyniki ING lepsze od prognoz. Bank udziela coraz więcej kredytów

Wyświetlaj:
krakkkk / 192.162.146.* / 2015-11-06 08:00
Koniec z ING z mojej strony i przestrzegam pracodawców. Otwierając działalność gospodarczą założyłem rachunek w ING firmowy. Wszystko było pięknie. Kredyt na telefon!Ale czasem tak się zdarza, że ZUS zaskoczy człowieka i zablokuje konto. Tak też stało się w moim przypadku. Mimo spłacanych rat kredytu bank wypowiedział mi umowy kredytowe dlatego, że mam zajecie egzekucyjne na koncie i argument główny: nie może Pan spłacać rat z konta a chodzenie do oddziału i wpłacanie bezpośrednio na konta rachunków kredytowych jest dla pana uciążliwe dlatego wypowiedzieliśmy umowy. Prośba, że to dla mnie przysłowiowy gwóźdź do trumny - nikogo to nie obchodzi.
prawie kumający / 91.208.150.* / 2015-11-04 10:26
Jak co roku, jak co roku.

A dlaczego miałyby nie być coraz lepsze jak kredyty hipoteczne zawarte na warunkach lichwiarskich przy akceptacji durnej władzy pozwalają łupić przyzwoitych ludzi?

Czekamy na podatek bankowy i przewalutowanie kredytów frankowych po cenie z dnia zawarcia umowy i zaraz skończy się bezczelne wysysanie kapitału z Polski.

Panie Prezydencie?
$$ / 195.216.219.* / 2015-11-05 08:40
Ale w takim wypadku trzeba też pomoc kredytobiorcom złotówkowym bo oni w w momencie brania kredytu i nie mieli z różnych powodów możliwości na wzięcie w frankach także na starcie aż do czasu problemów walutowych franka byli stratni w stosunku do frankwiczów. Im też się pomoc należy. Jak pomagamy to wszystkim po równo bo jakby nie patrzeć to frankowicze wiedzieli co podpisują a teraz rżną głupa.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Zorak702 / 37.47.32.* / 2015-11-04 12:32
Haha, jak ktoś jest głupi i zaciąga kredyt w walucie w której nie zarabia to ma pretensje do siebie. A bogatemu to trzeba zabrać bo bogaty i wszyscy równo i biednie

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: