Forum Spółki giełdowe PZU SA

Wyniki kwartalne PZU. Rośnie wartość składek ubezpieczeniowych

Wyniki kwartalne PZU. Rośnie wartość składek ubezpieczeniowych

Wyświetlaj:
młodyE / 83.5.65.* / 2015-05-23 20:14
Szanowni Państwo.
Dobrze wiecie,że czym firma bardziej rżnie klientów i pracowników to więcej zarabia.
Proszę sprawdzić ile razy w ciągu roku PZU spadł do 460-470 złotych,a potem wzrósł do
480-490 pare.Kilka,kilkanaście transakcji w roku i kilkadziesiąt tysięcy do przodu.
Plus dywidenda co roku.Pozdrawiam.
Pzubrat / 5.60.69.* / 2015-05-14 00:01
Wydaje mi się że to ich ostatnie podrygi. PZU wyżyłowało do maximum zyski bogacąc się krzywdą ludzi zaniżają bądź niwelując powstałe szkody. Nie można się bogacić na czyjejś krzywdzie. Prędzej czy później będą musieli zapłacić za wszystko. Prawo i Sprawiedliwość zwycięży.
lukiano / 77.115.42.* / 2015-05-13 21:13
Płacą pracownikom 10 zł brutto za godzinę pracy to i wyniki mają lepsze. A klient cierpi bo jest olewany.
pacjęnt / 88.156.50.* / 2015-05-13 20:17
Przestępcy i złodzieje ! i Choroba samoistna przez lekarzy orzeczników którzy sprzedają się nawet za 1 $
bb593 / 109.196.49.* / 2015-05-13 20:09
Najgorsza firma ubezpieczeniowa mialam operacje w lutym do tej pory niedostalam kasy bo stwierdzili ze niema tej operacji wykazie operacji chirurgicznych ja sprawdzalam jest tylko pod inną nazwa masakra
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Oszukany klient PZU / 83.21.16.* / 2015-05-13 19:33
Zaoczne komisje lekarskie, jak widać przyniosły wymierne efekty ekonomiczne. To jest oszustwo w biały, kiedy za zerwane więzadła stopy otrzymuje się osiemdziesiąt zł. Od wypadku minęło półtora roku, noga jest nie wyleczona, cały czas boli i puchnie.Niech diabli wezmą tych cwaniaków z PZU wyłudzających składki. Powinni zmienić nazwę np. na Pazerne Złupienie Ubezpieczonych.
chyba nie z tamtad / 184.146.181.* / 2015-05-13 16:29
Oni cos produkuja, ze maja wyniki? Po prostu zdzieraja skore z naiwnych.Panstwo winno byc regulatorem wysokosci skladek.Tak jest w innych zachodnich krajach.
hkg / 178.180.181.* / 2015-05-13 16:01
Największe przestępstwo to wprowadzenie PZU na giełdę, teraz liczy się tylko zysk, bo "kolesie" muszą mieć dywidendę.Pracownik, klient to zło konieczne
ubezpieczyciel grupowy / 77.254.211.* / 2015-05-13 15:25
Za wypadek rozcięcia prawej ręki piłą do ciecia drzew z szyciem i zwolnieniem lekarskim na 3 tygodnie pracownik otrzymuje odszkodowanie 300 zł. Składka comiesięczna 60 zł. Kradzież w biały dzień. To nie to samo PZU co w poprzednich latach.
niepocieszony / 79.186.104.* / 2015-05-13 15:12
no i zmusili mnie do przejścia do innego ubezpieczyciela
ŁO-BUS / 37.7.88.* / 2015-05-13 14:42
OBECNIE W PZU PRACUJĄ NIEDECYZYJNI JEDNOKOMÓRKOWCY ZARZĄDZANI PRZEZ "MÓZG". DEBILE ŚRUBUJĄ PRZYPIS SKŁADKI,Z CZEGO SĄ SKRUPILATNIE ROZLICZANI PRZY OKREŚLANIU KOLEJNYCH PROGÓW PROWIZYJNYCH I ODMAWIAJĄ WYPŁATY ODSZKODOWAŃ, BO TAK ZOSTALI ZAPROGRAMOWANI A "MÓZG" SIĘ BOGACI.TYLKO ZAPOMNIĘLI, ŻE BEZ KLIENTÓW "MÓZG" ICH WYSZTSTKICH POŚLE NA ZIELONĄ TRAWKĘ. SAMI DZIAŁAJĄ NA SWOJĄ SZKODĘ.
Wolny od PZU / 213.158.221.* / 2015-05-13 15:59
Przepracowałem w tej firmie ponad 30 lat. Kiedy zaczynałem, starzy ubezpieczeniowcy uczyli mnie tak: sprawdź polisę, warunki ubezpieczenia, okoliczności szkody i zobacz, co temu poszkodowanemu przysługuje. Pomóż mu, bo to jest człowiek poszkodowany przez los.
Od początku XXI wieku, gdy tą firmą zawładnęli bankowcy i pseudofinansiści traktujący ją jak fabrykę guzików, czy gwoździ, ważne stały się parametry : wartość średniej szkody (ten pracownik,który miał go niższy, ten był lepszy i lepiej opłacany), czas likwidacji szkody, wskaźnik mieszany ( cokolwiek by to nie znaczyło), wypłata szkód w wartościach kosztorysowych a nie rzeczywistych, no i podejście wyjściowe: najpierw patrz jakby tą szkodę odmówić, a jak się nie da, to tnij odszkodowanie ile się da. Nie wytrzymałem tego psychicznie i odszedłem z własnej woli z tej firmy, która stała się firmą bezwolnych robotów żyjących w ciągłym strachu i stresie. Dziś jestem szczęśliwy, bo prawdopodobnie uratowałem życie ( stres, nadciśnienie, choroba serca, nerwica) w ostatniej chwili i wracam do równowagi psychicznej.Dalsze funkcjonowanie PZU w tym samym stylu, to recepta na jego upadek. Jest to tylko kwestia czasu i zbiegu określonych uwarunkowań rynkowych.Zadowoleni pozostaną jedynie Panowie z Zarządu.Im krzywda stać się nie może.
baccara / 79.188.142.* / 2015-05-13 14:12
nic prostszego:podniść składki obowiązkowego ubezpieczenia ,a potem nie wypłacić odszkodowania z jakiegoś błahego powodu-zysk gwarantowany
jan682 / 5.172.247.* / 2015-05-13 13:17
To nie jest powód do radości dla klientów. PZU robi oszustwa i balansuje na pograniczu prawa.
Za 34 lata opłaty składek na życie i przejściu na inną polisę, którą podpisałem w obecności żony , to po jej śmierci nie wypłacili mi ani złotówki, twierdzą że to nie jej podpis tylko męża , który opłacał za nią składki w swojej pracy. Natomiast przez ponad rok czasu brali składki i wypłacali jej lecznie szpitalne z tej polisy.To się nie mieści w granicach rozsądku ani przyzwoitości - to jest zwykłą lichwa. Ale nasze idiotyczne prawo jest po stronie lichwiarzy a nie przeciętnego Kowalskiego.
hgv / 155.136.18.* / 2015-05-13 13:46
To idz do sadu, anie stekasz na forum
Lukasz Wroclaw / 94.254.133.* / 2015-05-13 13:05
Niech zaciera , ale radość będzie krótka . Zaniżone wyceny o 60% , lampa za 400 zł wyceniona na 60 zł , odmowa przyznania auta zastępczego bo nie było holowania do warsztatu . To nowe podejście PZU . Zawsze ubezpieczałem się w PZU (auta , firma , dom ) , płaciłem trochę więcej bo likwidowali szkody rzetelnie . Teraz jakiś cwaniak wymyślił : składki będą wysokie , a obsługa tragiczna i liczy ekstra zyski w pierwszym roku . Ja i wielu klientów tak potraktowanych odejdą .......... zobaczymy jakie wyniki będą za rok . ..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
dasfdsaf / 83.29.85.* / 2015-05-13 12:41
polakom to firma która ma beznadziejne ubezpieczenia od nnw i na zycie w której tylko płaci się składki a gdy przychodzi odpowiedzialnośc za ochronę i wypłatę odszkodowania to zaczynają się schody które prowadzą do nikąd , wiem co mówię bo jestem w tej firmie ubezpieczony i to jest moja ostatnia składka w PZU polskie firmy ubezpieczeniowe nie maja już od dawna polakom nic do zaoferowania , potrafią tylko zapełniać swoje skarbce w przeciwieństwie do Firm zachodnich typu Alianz, Ampliko czy Prudential to są firmy które wywiązują się ze swoich umów i je w pełni polecam
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy