Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

Wypłąta odszkodowania OC

Wypłąta odszkodowania OC

Maciej99 / 83.4.83.* / 2007-11-09 12:38
Jestem poszkodowanym w koolizji drogowej zglosiłęm szkode do ubezpieczalni, wszystkie obowiazki prawne z mojej strony zostały spełnione( przedstawiłem wszytskie dokumenty itp) i czekam i czekam na odszkodowanie i nie moge sie doczekac , szkoda auta jest całkowita chce wyremontowac auta by moc nim jezdzic i mam problem
Chciałbym zdobyc informacje na temat okresu czasu od złozenia wszelkich niezbednych dokumetow i rozpoczecia czynnosci odszkodowaczych w jakim ubezpieczalnia powinna sie wywiazac z swoich obowiazkow .I jak moge dociekac swioch praw w takiej sytuacji gdy np ubezpieczalnia nie wywiazuje z owym treminem
dziekuje bardzo
Wyświetlaj:
KARO80 / 79.175.219.* / 2012-09-09 22:44
no właśnie - 30 dni! U mnie w piątek minęło 30 dni i co? W Bre Ubezpieczenia dowiedziałam się tyle, że jeszcze nie ma decyzji. Mimo, że dokumenty od rzeczoznawcy, jak i wszystkie inne, których żądał ubezpieczyciel są u nich już prawie 3 tygodnie! SKANDAL! Jak takie firmy mogą fukcjonować na rynku, nikt tego nie nadzoruje?
cimmi / 85.89.185.* / 2009-10-21 10:18
Uległeś wypadkowi?
Nie przyznali Ci odszkodowania?
Pomogę w sporządzeniu zgłoszenia szkody, sądowym dochodzeniu odszkodowania oraz udzielę wszelkiej informacji w tym zakresie.
Kontakt: wws.lucas@wp.pl
Darek36 / 188.33.2.* / 2010-01-11 11:15
ja na kłopoty z ubezpieczycielem polecam prawników z kancelarii EVENTUM z Poznania. Jasne zasady, konkurencyjne warunki, skuteczność. Warto sprawdzić - www.eventum.com.pl
pawell29 / 109.173.215.* / 2012-07-13 22:56
Polecam prawników z eventum - po ich interwencji dostałem 4 razy wyższe odszkodowanie
przedstawicielco / 83.16.201.* / 2007-12-16 22:27
Myślę, że warto by było zawalczyć z ubezpieczycielem sprawcy o jak najszybsze wypłacenie jak najwyższego odszkodowania. Jestem przedstawicielem firmy Votum CO, która reprezentuje poszkodowanych w wypadkach drogowych w celu egzekucji jak najwyższego odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych sprawców wypadków.
Nasza firma pobiera tylko prowizję od wyegzekwowanego odszkodowania, nie pobieramy żadnych innych opłat przed rozpoczęciem współpracy, w trakcie i po jej zakończeniu, nawet, jeżeli przegramy sprawę, co zważywszy na doświadczenie naszych prawników jest mało prawdopodobne. Co więcej nie musisz płacić wadium za założenie sprawy sądowej.
Wspomnę też, że pomogliśmy już wielu poszkodowanym osobom, które dzięki naszemu wsparciu otrzymywały pieniądze nawet na najbardziej kosztowne i skomplikowane leczenie i rehabilitację.
Także myślę, że moglibyśmy się spotkać i podjąć współpracę. Proponuje wizytę na naszej stronie: http://www.votum-co.pl/ a potem kontakt ze mną: pisz na czarwoj@wp.pl.
time0ut / 2007-11-17 12:19 / Bywalec forum
Jeśli szkoda została zgłoszona to został nadany numer "rozprawy" zadzwonić i zapytać. (przy zagłaszaniu szkody Pan zostawiał swój numer kontaktowy w razie co). Sprawa się nie przedawnia do rozwiązania. Jeśli zgłosił Pan szkodę do 3 dni po szkodzie to nie będzie problemów. Cierpliwość to cnota, która sie w tym momencie przyda...
Pozdrawiam
Fragoles / 83.29.69.* / 2007-11-24 22:30
maja 30 dni o zgloszenia szkody
Empero / 2023-11-03 13:02
Zobacz http://www.laetari.pl/2023/10/19/ubezpieczenie-oc-lekarzy/ to naprawdę dobre rozwiązanie.

Najnowsze wpisy