Forum W wolnym czasiePodróże

wypoczynek w Polsce czy za granicą?

wypoczynek w Polsce czy za granicą?

llolla / 2011-03-31 09:44
Jak uważacie lepiej wykupić wakacje u nas w kraju czy może taką ofertę all inclusive w jakimś ciepłym rejonie Europy? Co może się bardziej opłacić? Czy wczasy w Polsce nadal są tak straszliwie drogie? pozdrawiam
Wyświetlaj:
wawrzyn75 / 2012-09-30 13:20
Jeśli dobrze poszukasz i skalkulujesz koszty to okaże się, że wczasy w Polsce wcale nie są takie drogie. Zresztą, standard polskich hoteli poszedł znacznie w górę, jeśli weźmiesz pod uwagę ostatnie 10 lat. Dlatego też zwykle z rodziną wakacje spędzamy w kraju. Byliśmy może dwa razy za granicą na dłużej, ale tak jak wspomniałem -zdecydowanie preferuję podróże po Polsce. Miesiąc temu byliśmy w bardzo dobrym hotelu Novotel w Gdańsku, korzystając z mojego dwutygodniowego urlopu. Porannego widoku na morze nie da się zapomnieć! Do tego plaża była tylko 2 minuty drogi od wyjścia z budynku.
eDom / 2012-09-28 12:12
Jeśli sam zadbasz o organizację to na dobrą sprawę wypoczynek za granicą może wyjść nawet taniej niż w Polsce ( kwestia dobory odpowiedniego terminu biletów i wynajęcia lokum).
edom.pl / 87.206.22.* / 2012-09-11 14:24
Wczasy nie muszą kosztować dużo, przy odpowiednim planowaniu można samem sporo zaoszczędzić, właśnie korzystając z portali typu fly4free czy systemów rezerwacji podobnych do naszego edom.pl.
anteczka / 2012-09-04 11:06 / Bywalec forum
no co ty w Polsce nad morzem zaplacisz tyle samo co za wycieczke zagraniczna, reasumujac jedz za granice, tam jest ladniej, cieplej a ceny podobne do naszych:) pzodrawiam
grzechu_grzechu / 2012-09-03 20:42
Słyszałem,że lepiej się kalkuluje jechać na wczasy zagraniczne.Pogoda pewna i wody są czyściejsze.
livetommorow / 83.4.169.* / 2012-08-06 12:01
pojechać gdzieś za granicę na pewno jest fajnie, ale jak się teraz tyle słyszy o tych wszystkich upadkach biur podróży to aż strach. Wolę spędzać wakacje w naszym kraju, żeby nie było problemów z powrotem do domu. Może się wybiorę do Jastrzębiej Góry i do Hotelu Primavera?? Pospaceruję po plaży, pooddycham morskim powietrzem, naładuję baterie.
Zuza12 / 2012-08-06 14:52
Oczywiscie ze za granicą... w Polsce jest bardzo drogo... zwłaszcza nad morzem...tam to w ogóle jest harcore... już lepiej pojechać do Chorwacji , albo Bułgarii!!
kokoshka / 80.50.130.* / 2011-09-05 14:02
Koniecznie wybierzcie sie do Wisły! Polecam Ośrodek Orion. Świetne miejsce, zaciszne w pięknym miejscu. Bardzo dobre jedzenie, także wegetariańskie. Ostatnio tam byłam z moim chłopakiem i nie żałujemy!
Lila12 / 2011-03-31 14:06
Oczywiście w Polsce są tereny które naprawdę warto i trzeba zwiedzić, no ale zazwyczaj wydajemy dużo pieniędzy, a przecież nie opuściliśmy własnego kraju. Natomiast często bywa tak że bardziej opłaca się pojechać za granicę i spędzić czas w naprawde fajnych warunkach i w ciepełku a jak wiadomo u nas w kraju różnie z tym bywa ;) Pozdrawiam!!
trafka / 2011-03-31 12:27
uwazam, ze dobrze jest jechac za granice na wlasna reke, kupic bilety w tanich liniach lotniczych i jechac gdzies pod namiot lub w motelikach tanich wynajmowac nocleg.

Najnowsze wpisy